Temat dla cassiusa do spamowania

Status
Not open for further replies.
Screenshot_2023-12-11-21-35-16-146~2.jpg
 

700m $ !!! za 10 lat gry w MLB (baseball) to nie dziwota że młodzi utalentowani wybierają baseball, koszykówkę czy football amerykański oraz piłkę nożną, bo w MMA o takich zarobkach to mogą pomarzyć....
29 letni już Japończyk podpisał największy kontrakt w historii sportu zawodowego (gra na pozycji miotacza i pałkarza)
:benny: :boss:
 
Screenshot_2023-12-19-22-34-21-846~2.jpg

Screenshot_2023-12-19-22-34-29-900~2.jpg

Screenshot_2023-12-19-22-34-36-240~2.jpg

Screenshot_2023-12-19-22-34-55-996~2.jpg

Screenshot_2023-12-19-22-35-04-495~2.jpg

Screenshot_2023-12-19-22-31-25-413~3.jpg

Galeria Sław Cohones (TOP 30) pod względem ilości wstawianych postów, czyli najbardziej aktywni userzy, dziś dołączyłem do tego zacnego grona, na razie na 30 miejscu, ale patrząc na mój nie długi tutaj staż, niespełna 10 miesięcy to i tak się tego nie spodziewałem że pójdzie to tak szybko... :bye: :lol:
Trochę mało tych punktów mam (40 pkt) do kolegów z tej listy, wszyscy mają tu wynik 4-cyfrowy!!!... :bye::boss:
 
View attachment 87209
View attachment 87210
View attachment 87211
View attachment 87212
View attachment 87213
View attachment 87214
Galeria Sław Cohones (TOP 30) pod względem ilości wstawianych postów, czyli najbardziej aktywni userzy, dziś dołączyłem do tego zacnego grona, na razie na 30 miejscu, ale patrząc na mój nie długi tutaj staż, niespełna 10 miesięcy to i tak się tego nie spodziewałem że pójdzie to tak szybko... :bye: :lol:
Trochę mało tych punktów mam (40 pkt) do kolegów z tej listy, wszyscy mają tu wynik 4-cyfrowy!!!... :bye::boss:
Punkty są za wysoki iloraz inteligencji.
:robertmakeup:
 
Punkty są za wysoki iloraz inteligencji.
:robertmakeup:
Raczej za staż i dodatkowe bonusy :lol:...
Ale mnie to ciekawi jak Wojek mając +14k postów... miał tylko 747 reakcji (średnia 19 postów na 1 reakcję) :confused: , co na redaktora jest wynikiem wręcz fatalnym, może kolega z 14 letnim stażem mi to wytłumaczy...
:zakręcony::boss:
 
Raczej za staż i dodatkowe bonusy :lol:...
Ale mnie to ciekawi jak Wojek mając +14k postów... miał tylko 747 reakcji (średnia 19 postów na 1 reakcję) :confused: , co na redaktora jest wynikiem wręcz fatalnym, może kolega z 14 letnim stażem mi to wytłumaczy...
:zakręcony::boss:
Może był wrednym chujkiem?
Mnie pamiętam zbanował z dwa razy, bo nie potrafił udźwignąć biedaczek, że miałem rację. A ten tłuścioszek traktował poprzez swoją pozycję innych trochę z góry i jego racja musiała być na wierzchu.:boss::boss::boss:
Może te reakcje za jego czasów inaczej się naliczały, gdybam. Nigdy nie przywiązywałem do tego wagi.
 
Może był wrednym chujkiem?
Mnie pamiętam zbanował z dwa razy, bo nie potrafił udźwignąć biedaczek, że miałem rację. A ten tłuścioszek traktował poprzez swoją pozycję innych trochę z góry i jego racja musiała być na wierzchu.:boss::boss::boss:
Może te reakcje za jego czasów inaczej się naliczały, gdybam. Nigdy nie przywiązywałem do tego wagi.
No to poszedł do KSW gdzie ma teraz mocną pozycję... w szczególności przy duecie Kalwy & Lewy :lol: :boss:
PS. przy pisaniu Kalwy, chciała mi klawiatura Gboard poprawić na Kawy...
:juanlaugh:
 
No to poszedł do KSW gdzie ma teraz mocną pozycję... w szczególności przy duecie Kalwy & Lewy :lol: :boss:
PS. przy pisaniu Kalwy, chciała mi klawiatura Gboard poprawić na Kawy...
:juanlaugh:
A byly kiedyś reakcje? Kolega Rampage który zalozyl temat boksu, na 1000+ postów ma jedynie 6 reakcji
 
Błąd bo po wejściu w profil widać komentarze z 2012r. Może także ilość reakcji to jakiś błąd
Screenshot_2023-12-14-15-32-11-467~2.jpg

I to chyba nie jeden bo ja wskoczyłem do Top 30 za ilość postów, gdzie user wprawdzie już chyba nie aktywny @TYTUS ma więcej postów niż ja teraz a nie było go nawet w 30, chyba że dostał bana... Może to wszystko po tym pożarze serwera we Francji...
:zakręcony:
 
Może był wrednym chujkiem?
Mnie pamiętam zbanował z dwa razy, bo nie potrafił udźwignąć biedaczek, że miałem rację. A ten tłuścioszek traktował poprzez swoją pozycję innych trochę z góry i jego racja musiała być na wierzchu.:boss::boss::boss:
Może te reakcje za jego czasów inaczej się naliczały, gdybam. Nigdy nie przywiązywałem do tego wagi.
Kurwa jesteś tu 2 lata dłużej ode mnie, to powinieneś w sumie pamiętać, że lajki weszły dużo później, niż powstało forum.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top