Temat dla cassiusa do spamowania

Status
Not open for further replies.
Dobrze znasz kategorie jak na nowego usera

:zakręcony:

,,Spamer/Troll” chyba jest a więc pojemna kategoria.
No właśnie do 1 się łapie a 2 w ogóle, powinny być 2 kategorie... aby trolle też mieli szansę:boss: i byłoby to bardziej reprezentatywne...
 
10 miesięcy na Cohones to na legendę jeszcze dużo za krótko..., ale zwykłym spamerem też bym się tak nie nazwał... raczej bardzo aktywny user :boss:

Cassius zamiast tu pierdolić jakbyś założył swoją stronę to byś miał kasy jak lodu z reklam !!!
To z insta naszego sympatycznego spamera.

Fajnie, że nasza przyszła legenda się nie wstydzi i zrobiła coming out, w końcu wiemy jak użytkownik @Cassius42 wygląda.
Na pochwałę zasługuje drążek, widać, że sprawny, partnerka zapewne zadowolona bądź fapfolder bogato wypełniony.
Tylko jojca podejrzanego koloru.
:robertmakeup:

cassius.JPG


:redford:
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
 
To z insta naszego sympatycznego spamera.

Fajnie, że nasza przyszła legenda się nie wstydzi i zrobiła coming out, w końcu wiemy jak użytkownik @Cassius42 wygląda.
Na pochwałę zasługuje drążek, widać, że sprawny, partnerka zapewne zadowolona bądź fapfolder bogato wypełniony.
Tylko jojca podejrzanego koloru.
:robertmakeup:

View attachment 88195

:redford:
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
Niestety nie mam IG, a chyba takie fotki tam by nie przeszły, jak tam nawet sutki panien nie przechodzą :confused: ... a sprzęt mam jednak większy, a nos mniejszy :lol:
 
Elegancko, robota zrobiona celująco, teraz śpi obok mnie na kanapie, ja piję już któregoś tam drina i nie wiem co robić bo przy kompie dzieci śpią więc nie odpalam a w tv gówno jakieś.

Chyba sobie Beowulfa włączę... albo 300 :lol:

Przestałeś mi pomagać w ograbianiu "artystów" i kiszę na starych produkcjach :beczka:
Przykro mi zmiana nastawienia :fjedzia:
 
:childcry:

Eh, ludzie, ja nie wiem co wy macie z tymi zmianami nastawienia. Po co? Komu to potrzebne? Się żyje po swojemu a potem się umiera, ot cała filozofia życiowa :beczka:
Właśnie zacząłem żyć tak jak chce, dawno mi się tak dobrze nie żyło, serio...
Szkoda mi czasu, bo i zwyczajnie go nie mam na spełnianie zachcianek innych kiedy nie mam czasu na swoje, jak coś jest na hostingu i można przez tb7 wygenerować to nie widzę problemu żeby podzielić się kontem i nauczyć cię generować sobie i innym linki, co Ty na to?
:fjedzia:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top