Tatuaże

563555_365978260124339_325474613_n.jpg




W sumie bardziej podobała mi się ta dziara wcześniej, ale i tak zajebista - DB :)
 
Wg mie najlepsza dziara w czołowym polskim MMA. W czołówce również znajduje się tribal na brodzie.:-)
 
Nie wyobrażam sobie zrobić dziarę bez konkretnego przesłania, symboliki. Wytatuowałem sobie na plecach anioła (kobietę ;) ) ponieważ miałem w życiu wiele ciężkich chwil, ale zawsze "spadałem na cztery łapy", więc czuje, że anioł stróż nade mną czuwa. Teraz planuję wydziarać w identycznym miejscu jak Borys postac wojownika.



Dziara Borysa konkret, wychowałem się na tej bajce :D
 
No to mała kompilacja fajnych i mniej fajnych dziar ze świat MMA który utkwiły mi na przestrzeni lat w pamięci:

Jeff Monson:
przód(czyli zamykasz oczy, wkładasz palec do katalogu tatuaży i już wiesz co chcesz mieć na klacie, powtarzać raz na miesiąc):
img_x.php

Plecy też niezły kolaż:
20090406060555_DGH11019.JPG

I jeszcze kopytko:
254181_10150289537921276_46299886275_9773625_3959021_n.jpg


Alan Belcher i jego "hołd" dla Johnnego Casha:
alan-belcher-tattoo-197x300.jpg


Ivan Salaverry (Jeden z lepszych jakie widziałem):
view.html


Joe Rogan (tatuaż oddaje jego wizję po DMT, no i jest zaje....sty)
joe-rogan.jpg

Bas El Guapo Rutten - "ten na prawej ręce oznacza • Ki • czyli energię życiową. Siłę. Ten na mojej lewej ręce oznacza • Shao • . Po zrobieniu sobie pierwszego nigdy w życiu nie przegrałem już żadnej walki.Pomyślałem sobie: • Zaraz, kurde, ten tatuaż działa • , a że zawsze poważnie bałem się śmierci, że niby samolot może sieę rozewalić czy coś, więc postanowiłem dać sobie długie życie i zrobiłem tatuaż który znaczy długie życie" ;]
basrutten_display_image.jpg


A na koniec mała zagadka:
wanderlei-silva_display_image.jpg
 
to było b. łatwe bo dziewczyna na tatuażu ma tatuaż "Wand". Swoją drogą tatuaż na tatuażu.... Wand musi być bardziej skomplikowanym człowiekiem niż wygląda.

Ok teraz ciut trudniej:
ufc144_01_tamura_vs_zhang_001.jpg
 
Po prostu uznałem, że temat o tatuażach w MMA bez Jeffa to jak pomidorowa z ogórków.
Tak na prawdę nie wiem jak wybiera swoje tatuaże, ale sądząc po różnorodności i totalnym niedopasowaniu (znaczki anarchii, gówniany tribal, całkiem ładny sleeve, atomówka na łopatce i hello kitty) to długo się nie zastanawia przed zrobieniem czegoś nowego ;]
 
jeśli ktoś na poważnie myśli o kolorowym dużym tatuażu, to polecam stronkę Nicka Baxtera - nickbaxter.com



Mi osobiście podoba się http://www.nickbaxter.com/tattoos/tattoos_36367.html - bardziej samo wykonanie niż motyw.Sam się szykuje na rękaw, ale wciąż szukam bardziej sprecyzowanego pomysłu. Poszukuję czegoś w stylu japońskim, gdyby ktoś miał namiary na ciekawe stronki - ryby koi, kwiatki, samuraje, cieniowanie itp. byłbym wdzięczny za udostępnienie.
 
Akurat poglady monsona kazdy zna, a fakt ze ostatnim razem po swojej walce w rosji zrobil seminarium dla jednej z ekip pilkarskij ktora ma takie same poglady.
 
michelo



Moim zdaniem to Monson to typowy amerykański idiota, który nie ma żadnego pojęcia o komuniźmie, a jego poglądy zostały ukształtowane przez wrodzony debilizm i amerykański system edukacji. Gdyby pomieszkał sobie trochę u nas w czasach PRL to by inaczej śpiewał.
 
OK, zgadzam się że Jeff ma poglądy 13 latka, ale to temat o tatuażach. Ogólnie dyskutowanie o światopoglądzie zawodników MMAto trochę strata czasu. Lubię też Matta Horwicha i wcale nie znaczy to, że wierzę w serfujące po wieloświatach szablozębne delfiny rzeczne..... ;] [no dobra wierzę]

kolejna fajna dziara, ktoś wie czyja?
image%204%20loveland.jpg
 
Brawo wygrałeś ten piękny unikatowy przecinek: ",". A tak serio to bardziej zależy mi na wrzucaniu fajnych tatuaży, niż na zagadkach.
Ten pan powinien mieć bana na dziary.
Brock%20Lesnar%20Back.jpg
 
Back
Top