Tatuaże

jedna z najgorszych dziar w MMA:



04_ChristianMorecraftUFC117w.jpg




wyszperane w sieci:



brenda.jpg
 
Ale kijowy art:P nie dość że wymienia kilka na prawdę marnych tatuaży (Huerta, Cris Cyborg, LESNAR...) jako 25 najlepszych to jeszcze w tej 25 Jake Shields jest z tym samym tatuażem 2krotnie:P
 
@tomek-host

Coś nie tak z tatuażem Jonesa?
Moim zdaniem wszystko jak najbardziej w pożądku.

bones_display_image.jpg


List do Filipian 4, 13

"Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia."
 
właśnie! brakowało mi Krzyśka Soszyńskiego w tym temacie :) jak dla mnie nr 1 w ufc jeśli chodzi o dziary.
 
lol, Różal sobie nowy cyknął? na fejsie wyszukałem, data 8 czerwca, studio tatuażu w Płocku... ech, kolejne tattoo Różala :/



208837_454073777955166_2125679818_n.jpg
 
Trzebaby to zobaczyć z frontu. Myslę jednak, że po "uzupełnienieniu" te dwa na brodzie już nie będą się tak bezsensownie prezentować. Po za tym to jego morda więc nie wiem w czym problerm.
 
uwielbiam jak masa postronnych osob zawsze ma coś do powiedzenia o tatuazu jaki ktos sobie zrobił


Tatuaże różala akurat o nim mówią dużo, ale nie chce mi się znowu go hejtować mimo że jest dużo powodów.
 
a tam mowia. podobało mu sie cos to sobie wytatuował. nie wiem czy tylko ja tu tak uwazam, ale tatuazprzede wszystkim ma sie podobac temu co sobie go robił a nie innym
 
niech sobie Różal nawet na tym czole zrobi, jego sprawa, ale nie zmieni to faktu, że dla mnie wygląda śmiesznie z tym czymś na brodzie :-)
 
ja tez nie czaje,chce to się dziara,jego ciało i tyle. Tatuaże to rzecz tak specyficzna,że nie każdemu się one musza podobac. A jak sie nie podobaja to tez nie jest to powod do obsrywania sie przy kazdym kolejnym ;] Najwazniejsze jest to,ze dziara ma sie podobac wlascicielowi a reszcie NIC do tego.
 
Back
Top