Tatuaże

co myslicie o dziarach na klacie? interesuje mnie miejsce tak jak ma Cain.
 
mi się średnio podoba dziara Caina a jak sobie pimysle jak to musiało napierdalać to mi sie całkiem odechciewa. sam sobie chcę zrobić znaczek shinkyokushin mniej więcej tak jak ma GSP na klacie ale tam mi na obręcz barkową nie wjedzie jak u Caina ;]
 
o jezu :/ po co w ogóle dyskutujecie o tatuażach danej osoby, jeśli uważacie, że "dziara ma sie podobac wlascicielowi a reszcie NIC do tego" :-)



rzeczą ludzka jest zainteresowanie i ocenianie innych bez tego człowiek by się zanudził :-)
 
Mnie się podobają tatuaże, chętnie bym sobie pobazgrał całą jedną rękę, ale jestem pewien, że taki tatuaż znudziłby mi się po tygodniu i na pewno żałowałbym podjętej decyzji.
 
rzeczą ludzka jest zainteresowanie i ocenianie innych bez tego człowiek by się zanudził


Chyba u Ciebie w domu, na tych... damskich wieczorkach ;)



Zajebisty rekaw Poriera



dustinpoirier4.jpg




 
<strong style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(85, 85, 85); font-family: Verdana, 'BitStream vera Sans', Helvetica, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19px; background-color: rgb(255, 255, 255); ">Shoocker <strong style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(85, 85, 85); font-family: Verdana, 'BitStream vera Sans', Helvetica, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19px; background-color: rgb(255, 255, 255); ">jeśli uciebie tego nie ma to dlaczego piszesz "zajebisty rękaw"



właśnie w tym momencie oceniłeś czyjś tatuaż :-) i wykazałaę zainteresowanie inna osobą..., więc nie tylko u mnie tak jest:-) smiem twierdzic, że u każdego człowieka. widac to dobrze po sprawie Mameda hahha
 
Junie Browning's Hand Grenade Tattoo

images


Gladiator

_X13rv.jpg


JunieBrowning_medium.jpg


Kid Yamamoto Wąż ? WTF haha

Norifumi-Kid-Yamamoto.jpg


kid-yamamoto-nori.jpg


No i Warmachine

images
images


warmachine-2.jpg




:-)

a no i Sakara ma fajne dziaby

alessiosakara8.jpg



122_Weighins-GYI0062440770.jpg
 
jestem w miarę "świeżym" fanem mma, więc stąd pytanie - kto jest na zdjęciu wrzuconym przez TTauzen'a? Chodzi o zawodnika na wadze. Mega fajne dziarki, poszukałbym innych zdjęć
 
Ale o którego Ci chodzi, on wrzucił kilka zdjęć różnych fighterów? I podpisał fotki :)
 
Już Marcin odpowiedział. Sakara ma jedne z najlepszych dziar w MMA. Idealne połączenie ksywy z dziarami.
 
Dziary pierwsza klasa - to fakt. W ogóle uwielbiam dziary o takiej kolorystyce i klimacie. Kolorowe mnie nie przekonują, wygląda się trochę jak pisanka. Jeśli chodzi o dziary tego typu to np. Kulti ma super, Krzysiek Soszyński (ta ręka nie-tribalowa miażdzy) albo właśnie Sakara.
 
dzięki koledzy za pomoc. Nie zauważyłem że zdjęcie jest podpisane na górze. Dziary pierwsza klasa.
 
Zawsze uważałem dziary za coś beznadziejnego, szpetnego dopóki nie zobaczyłem na joemonster ciekawej galerii zawierającej niezłe wzory(może po prostu tatuaże większości ludzi chodzących na ulicy to jakiś odpowiednik tatuażowego grafomaństwa). Za Chiny nie mogę jej teraz znaleźć •
 
ja ostatnio robiłem sobie skromny napisik na lewym boku



powiem wam, że z opowieści słyszałem że żebra bolą najbardziej a mi jakoś spoko loko przeszło bez cisnień.. chyba już na plecach czy ramieniu bardziej bolało...
 
no właśnie wiem i dziwię się, że tatuaże na biodrze (miednica) i boku (żebra) bolałby mniej niż np. na ramieniu czy plecach
 
Back
Top