Tatuaże

odwrotne tribale ryją banie srogo. :D



reversetribalsleevefinal.jpg
 
właśnie jaką one kurna mają symbolikę ? :P zwykłą ozdobę mozna zawsze zdjąć, ale tatuaż to specyficzna ozdoba i dla mnie powinna coś soba reprezentować, a te tribale to takie nijakie, chociaż taki na całą rękę to nawet fajny jak rekaw :-)
 
Dziara z motywem Dragon balla zajebista, czekam az ktorys fajter wyjdzie do muzyki z dragon balla- przeciez tam bylo tyle fajnych sciezek dzwiekowych ;)
 
widzialem chyba 2 lata temu nad jeziorem typa z majin vegetą wydziaranym na całe plecy. to chyba pierwszy tatuaz jaki widziałem i mi się podobał, kiedy nie stwierdziłem - zajebisty tylko przyjałem go za zasadzie ok rozumiem ;) naprawdę wrażenie robił i pomysł mega.
 
mi osobiście podoba się tatuaż drysdale'a tylko nie wiem czy można nazwać to "odwróconym" tribalem ale dla mnie mega...
 
Tak jak Pain wspominal dla mnie tez wazna jest symbolika, ale rownie wazne jest, zeby tatuaz sie dobrze prezentowal.



Hardy fajnie sobie reke wydziaral:



scaled.php




Symbolika tatuazy GSP:



Ten na klacie oznacza ''The one who carries a furious wrath''.



Kanadyjczyk tlumaczy to tak: ''GSP: The tattoo on my chest means that there are two sides to me. I can be very rude and I can be very nice. I like to be rude when I fight.''



images




Ten na nodze to, kwiat lilii, ktory jest na fladze rodzinnego miasta(Quebec) Zorza:



george-st-pierre-tattoo-calf.jpg




Ogolnie mysle nad zrobieniem sobie kanji, ale nie wiem czy to niezbyt ''wyruchany'' motyw, tak czy inaczej mi sie podoba.



Tatuaz Fitcha ktory oznacza ''poswiecenie''



fitch.jpg
 
Jak będę się dziarać to na 100% nie będize to szablonowy wzór. Wg mnie tatuaż ma być uzewnętrznieniem swojej "duszy",zasad,postrzegania świata. Dlattego przede mną jeszcze dużo kombinacji związanych z opracowaniem tatuażu zanim pójdę się dziarac. Ale co tam,nie śpieszno mi bo inne wydatki na razie są. Jesień/Zima to najbliższy,możliwy termin.
 
ja właśnie się do kanji będe zbierał ale jakoś tak jak Yagiel pisał jesien, zima, czas, kiedy potliwość jest znikoma, zeby przez ten pierwszy tydzien tatuaż nie dostał czasu i barwnika nie potracił. co do symboliki to na lewej rece mam cos co wyglada troche jak czarne słonce w czerwonej otoczce - gdzies wyczytałem, ze to jest symbol z japońskich wierzeń czy mitologii symbolizujacy wiecznie płonący ogien, zrobilem go sobie po tym jak posypały mi sie najwazniejsze sprawy w zyciu a mimo to chcialem dalej z tym walczyc, drugi to okladka judas priest, british steel - uznałem, ze jako fan heavy metalu i judas priest mogę sobie pozwolić na logo ich plyty do konca mych dni. następny w kolejce to bedzie kanji shinkyokushinkai czegoś, co jest dla mnie bardzo wazne od 15 roku zycia. a pozniej jak kasa pozwoli to sobie pierdykne cos na plecy co po prosty będzie bardziej szpanerskie niż symboliczne - co ma wielki sens, bo bez koszulki praktycznie nie chodzę :P
 
właśnie jaką one kurna mają symbolikę ? :P zwykłą ozdobę mozna zawsze zdjąć, ale tatuaż to specyficzna ozdoba i dla mnie powinna coś soba reprezentować, a te tribale to takie nijakie, chociaż taki na całą rękę to nawet fajny jak rekaw
lol.gif


W radiu jakieś 3 miesiące temu był reportaż o pewnym Nowozelandczyku mieszkającym w Polsce. Mówił on, iż tribale w kulturze Maorysów są czymś na wzór życiorysu zapisanego na skórze. Każdy Maorys ma na sobie niepowtarzalny wzór, z biegiem lat dorabiane są kolejne części. Narzekał on, że w dobie dzisiejszego szału na tribale ludzie wyszukują w necie wzory i lecą z nimi do studia tatuażu, zapisujc tym samym na sobie przebieg życia kogoś innego a nie swój własny, unikalny.
 
Dzięki Herszt za to info! Ciekawe czyj życiorys ma mój kumpel w takim razie i na jekim etapie się kończy>?? Muszę mu o tym wspomnieć :-)
 
Jak będę się dziarać to na 100% nie będize to szablonowy wzór. Wg mnie tatuaż ma być uzewnętrznieniem swojej "duszy",zasad,postrzegania świata. Dlattego przede mną jeszcze dużo kombinacji związanych z opracowaniem tatuażu zanim pójdę się dziarac. Ale co tam,nie śpieszno mi bo inne wydatki na razie są. Jesień/Zima to najbliższy,możliwy termin.


Jw.



Sam posiadam jako takie umiejetnosci rysownicze, wiec jakbym przysiadl parenascie razy, to jakis swoj motyw moglbym naszkicowac. Najgorsze co moze byc to chyba wybrac cos z katologu, a potem na ulicy zobaczyc kogos z taka sama dziara, co wiecej w tym samym miejscu :D
 
ooo dobrze wiedzieć :D hm i to jest następny argument za tym, że trzeba porządnie sprawdzić wzór, który sobie wybieramy, a nie tam z neta jakiś brać... to tak jak z japońskimi, czy chińskimi znakami- często ludzie nie wiedzą, jaki napis sobie tatuują...
 
Skrzydla Bena sa zajebiste. nie ma nawet porownania do takich co ma doda czy tym podobne
 
Nie rozumiem zachwytów nad dziarą Hendersona. Bardziej tandetnego tatuażu nie widziałem nigdy, skrzydła na plecach to po prostu obciach, nic więcej. Do Dody to pasuje.
 
Ja to własnie myślę powaznie żeby jebnąć na klacie większy, albo na przedramieniu swoje nazwisko albo ksywkę, którą mam od dziecka.
 
Rekaw Alvesa



07_alves_howard2.jpg




Musze bronic skrzydel Bena, mega wygladaja jak dla mnie :) Chociaz prawda, ze nie na kazdym mezczyznie by wygladaly powaznie :D
 
Back
Top