Tatuaże

Maciej Szumowski

M-1 Global
Heavyweight
563555_365978260124339_325474613_n.jpg

W sumie bardziej podobała mi się ta dziara wcześniej, ale i tak zajebista - DB :)

jajcarz

WSOF
Featherweight
Wg mie najlepsza dziara w czołowym polskim MMA. W czołówce również znajduje się tribal na brodzie.:-)

RaoulDuke

Oplot Challenge
Heavyweight
Nie wyobrażam sobie zrobić dziarę bez konkretnego przesłania, symboliki. Wytatuowałem sobie na plecach anioła (kobietę ;) ) ponieważ miałem w życiu wiele ciężkich chwil, ale zawsze "spadałem na cztery łapy", więc czuje, że anioł stróż nade mną czuwa. Teraz planuję wydziarać w identycznym miejscu jak Borys postac wojownika.

Dziara Borysa konkret, wychowałem się na tej bajce :D

pikalinop

Maximum FC
Welterweight
No to mała kompilacja fajnych i mniej fajnych dziar ze świat MMA który utkwiły mi na przestrzeni lat w pamięci:

Jeff Monson:
przód(czyli zamykasz oczy, wkładasz palec do katalogu tatuaży i już wiesz co chcesz mieć na klacie, powtarzać raz na miesiąc):
img_x.php

Plecy też niezły kolaż:
20090406060555_DGH11019.JPG

I jeszcze kopytko:
254181_10150289537921276_46299886275_9773625_3959021_n.jpg

Alan Belcher i jego "hołd" dla Johnnego Casha:
alan-belcher-tattoo-197x300.jpg

Ivan Salaverry (Jeden z lepszych jakie widziałem):
view.html

Joe Rogan (tatuaż oddaje jego wizję po DMT, no i jest zaje....sty)
joe-rogan.jpg

Bas El Guapo Rutten - "ten na prawej ręce oznacza • Ki • czyli energię życiową. Siłę. Ten na mojej lewej ręce oznacza • Shao • . Po zrobieniu sobie pierwszego nigdy w życiu nie przegrałem już żadnej walki.Pomyślałem sobie: • Zaraz, kurde, ten tatuaż działa • , a że zawsze poważnie bałem się śmierci, że niby samolot może sieę rozewalić czy coś, więc postanowiłem dać sobie długie życie i zrobiłem tatuaż który znaczy długie życie" ;]
basrutten_display_image.jpg

A na koniec mała zagadka:
wanderlei-silva_display_image.jpg

pikalinop

Maximum FC
Welterweight
to było b. łatwe bo dziewczyna na tatuażu ma tatuaż "Wand". Swoją drogą tatuaż na tatuażu.... Wand musi być bardziej skomplikowanym człowiekiem niż wygląda.

Ok teraz ciut trudniej:
ufc144_01_tamura_vs_zhang_001.jpg

pikalinop

Maximum FC
Welterweight
Po prostu uznałem, że temat o tatuażach w MMA bez Jeffa to jak pomidorowa z ogórków.
Tak na prawdę nie wiem jak wybiera swoje tatuaże, ale sądząc po różnorodności i totalnym niedopasowaniu (znaczki anarchii, gówniany tribal, całkiem ładny sleeve, atomówka na łopatce i hello kitty) to długo się nie zastanawia przed zrobieniem czegoś nowego ;]

mungo

BAMMA
Flyweight
jeśli ktoś na poważnie myśli o kolorowym dużym tatuażu, to polecam stronkę Nicka Baxtera - nickbaxter.com

Mi osobiście podoba się http://www.nickbaxter.com/tattoos/tattoos_36367.html - bardziej samo wykonanie niż motyw.Sam się szykuje na rękaw, ale wciąż szukam bardziej sprecyzowanego pomysłu. Poszukuję czegoś w stylu japońskim, gdyby ktoś miał namiary na ciekawe stronki - ryby koi, kwiatki, samuraje, cieniowanie itp. byłbym wdzięczny za udostępnienie.

michelo

Oplot Challenge
Lightweight
Akurat poglady monsona kazdy zna, a fakt ze ostatnim razem po swojej walce w rosji zrobil seminarium dla jednej z ekip pilkarskij ktora ma takie same poglady.

Highlander

Legacy FC
Light Heavyweight
michelo

Moim zdaniem to Monson to typowy amerykański idiota, który nie ma żadnego pojęcia o komuniźmie, a jego poglądy zostały ukształtowane przez wrodzony debilizm i amerykański system edukacji. Gdyby pomieszkał sobie trochę u nas w czasach PRL to by inaczej śpiewał.

pikalinop

Maximum FC
Welterweight
OK, zgadzam się że Jeff ma poglądy 13 latka, ale to temat o tatuażach. Ogólnie dyskutowanie o światopoglądzie zawodników MMAto trochę strata czasu. Lubię też Matta Horwicha i wcale nie znaczy to, że wierzę w serfujące po wieloświatach szablozębne delfiny rzeczne..... ;] [no dobra wierzę]

kolejna fajna dziara, ktoś wie czyja?
image%204%20loveland.jpg

pikalinop

Maximum FC
Welterweight
Brawo wygrałeś ten piękny unikatowy przecinek: ",". A tak serio to bardziej zależy mi na wrzucaniu fajnych tatuaży, niż na zagadkach.
Ten pan powinien mieć bana na dziary.
Brock%20Lesnar%20Back.jpg