Tanio skóry nie sprzedam

To na dziewczynie czy na laptopie?haha ;)



Tar,po prostu wpisz dokładnie te słowa w google i klik:enter.Powinno obrócić;)
 
"mój rywal miał problemy z moimi skrętówkami":)



A na poważnie bardzo słaby występ w wykonaniu naszego DanielSana...



Gratulacje dla Niedzielskiego mam nadzieje że zobaczymy go jeszcze na MMAA



Edit:Niedzielko racja nie wiem dlaczego przękręciłem dobrze wiedziałem ja sie nazywa Przepraszam.
 
Właśnie oglądałem te wywiady 2 godziny temu.Ewidentnie ostatni z nich był już po jakiejś reprymendzie,którą dostał na otrzeźwienie(być może od organizatora gali lub któregoś ze"starszych" kolegów)bo jakże inny ton wypowiedzi,nagła refleksja,przeprosiny i uśmiechy dla sędziego.Widać,że nie tylko w walce ale i po ktoś go sprowadził na ziemię.Oby nie rósł nam drugi Najman,bo brzmi ten chłopak nadwyraz podobnie.



Edit: Kukul-dla Niedzielko ;)



Edit 2: Myślę,że o tej godzinie spokojnie można już mówić o zmęczeniu całodniowym,stąd wszystkim nam mogą się trafiać literówki i inne czeskie błędy ;) Swoją drogą ładnie się zaprezentował jak na walkę w zastępstwie,po kilkunastodniowych jedynie przygotowaniach.No chyba,że oponent pozwolił mu też jednak po części tak dobrze się zaprezentować.
 
a ten ciagle to samo, ze cios w potylice dostal jak byl w zolwiu. Niedzielko juz dawno byl za plecami z obiema nogami wpietymi kiedy Sikonski klepal.
 
Najman znika pojawia się Sikoński. Umarł król, niech żyje król (w tym wypadku król żenady)
 
Miłej lektury :D



Za boxingnews.pl



Z Facebooka Marcina Najmana: Jeszcze raz dziękuje wszystkim, którzy trzymali za mnie kciuki na Torwarze. Wiedziałem , że przy moich antyfanach się nie przebijecie, ale jednak pierwszy raz Was słyszałem :) Dałem z siebie wszystko. Kontuzja, po której nie mogłem stanąć na nodze po raz drugi spowodowała, że ta gnida Saleta uciekła mi spod topora. Zawsze odwagi nabiera on już po walce. Podczas pojedynku unikał walki na pięści przewracając mnie, stad zacząłem tak dużo kopać. Cóż, w związku z jego parszywym, tchórzliwym charakterem trzeciej walki nie będzie. Nigdy się na to już nie zgodzę. Nigdy tez się nie dowiem jak mocno uderza, bo jeszcze ciosu od niego nie przyjąłem.



Gala zorganizowana była perfekcyjnie. KSW ma już wielkiego konkurenta, choć MMA Attack zorganizowało dopiero jedna galę. Dorota Gardias nie dość, że śliczna, to na głowę przebijała, nieudolnego Bieleninika. Redaktorzy TVN pełna profeska, wprawdzie przyprowadzili na stanowisko komentatorskie jakiegoś brodatego kloszarda, ale widocznie znaleźli go gdzieś przy śmietniku i chcieli dać mu szansę.


Przedstawiam Wam, jak wygląda moja kontuzjowana noga na trzy dni po walce. Dziś miałem kontrolę, gdyż pod gipsem mam ranę. I tu jeszcze szybka ocena kilku dziennikarzy. Na głowę bije wszystkich redaktor Kostyra i jego podwładni. Już nigdy nie podam temu człowiekowi ręki. To co napisali było nie tylko bezczelne, ale było również manipulacją, a wręcz kłamstwem. Porównywanie mojej nogi do złamanego palca innego zawodnika to szczyt obłudy.


Pozdrawiam wszystkich, którzy widzieli walkę i wiedzą jak było. Obsraniec zafajdany zwany Saleta jeszcze mnie nie uderzył. Jego szczęście po zwycięstwie jest tak żałosne jak przygłupy mu przyklaskujące.
 
Photobomber_Ftw.jpg




Bo liczy sie kreatywność :-)



Tampon_Costume.jpg




Pozdrowienia Z Rosji :-)



Soviet_Russia319.jpg
 
Back
Top