Tanio skóry nie sprzedam

A jest ta coś wartego uwagi ?







677890825237773.jpg
 
Irek Bieleninik odpowiada Najmanowi! za FB:


Marcinie - byłem nieudolny bo Ci nie słodziłem? Może widziałem inne walki do tej pory w Twoim wykonaniu? Może czytałemi i słyszałem inne rzeczy które mówiłeś o innych? obrażanie przeciwnika przed walką to część SHOW ale nie można obrażać wszystkich i wszędzie i zawsze... NIEUDOLNY BIELENINIK kiedy wygrasz na ringu klęknie przed Tobą i pocałuje rękawice i nogi zwycięzcy.!!! OBIECUJĘ!
 
Hmmm Floyd senior spuszcza łomot jakiemuś białemu kolesiowi, który twierdzi ze jest 20-0 i jest mistrzem wszechświata i uważa iż wygrał w poniższym filmiku. Ocencie go sami :) (SŁABY NAJMAN!):







 
Cham z tego gościa. Najpierw wyszedł za ring, a potem uderzył rywala , gdy ten nie patrzył.
Takiemu Najmanowi to on nie dorasta do pięt :-)
 
Artur Przybysz

Dziś wielkie święto MMA. Pojedynek w wadze ciężkiej na który czeka wiele milionów fanów wszechstylowej walki wręcz na całym świecie. Kto wygra? Cain Velasquez czy Junior Dos Santos? Osobiście obstawiam, że górą z tego pojedynku wyjdzie ten pierwszy i nadal będzie dzierżyć pas mistrzowski UFC w królewskiej kategorii. Uważacie podobnie?



Post się ukazał dziś u niego na fb, gość nawet nie wie kiedy odbywa się gala... Dobry z niego "KSW Federation Media Coordinator"...
 














Pewnego dnia syn zapytał swojego ojca:
- Tato, chcesz przebiec ze mną maraton?
Ojciec powiedział tak. Przebiegli razem maraton. Po jakimś czasie syn znów zapytał swojego ojca:
...- Tato, chcesz przebiec ze mną maraton?
Ojciec znów się zgodził i przebiegli razem kolejny maraton. Wkrótce znów syn zapytał swojego ojca:
- Tato, chcesz pokonać ze mną "Ironman"? (Ironman - jest to najtrudniejszy na świecie triathlon - przepłynąć trzeba 4km, przejechać na rowerze 180km i przebiec 42km).
Ojciec się zgodził. Historia wydaje się prosta. Do czasu - zobacz na filmie:"

 
ci z antify wyglądają jakby co dopiero gimizajum skończyli



btw. ten przechodzień z flaga najpierw uderzył chyba , co ?
 
Back
Top