Tanio skóry nie sprzedam

126207353130337304572505583-1.jpg
 
@noodles



Tak.



[*]



:-)







Co do walki Centuriona czekam na sytuacje kiedy ktoś złapie go w duszenie i zobaczymy czy odklepie, a jak tak to pewnie znowu się będzie tłumaczył że sędzia, że przeciwnik cheatował itp.
 
już nawet w tele tygodniu opisywali na 2 strony ze umarła hanka mostowiak, ckliwe historie, biografia zycia- ja sie tak patrze ale ta aktorka inaczej sie nazywala. Okazalo sie ze to o serialu :-)
 
Co do walki Centuriona czekam na sytuacje kiedy ktoś złapie go w duszenie i zobaczymy czy odklepie






Jesli nie widziales, to klip ponizej.



Evangelista, ale zrobiles czarny PR chlopakowi na forum. Teraz wszyscy sie z niego smieja, a jeszcze nie tak dawno byl raczej pozytywnym bohaterem, po obrotowce w Skale.
 
Jak się gada jedno, robi drugie, a na dodatek po marnej walce ma pretensje do wszystkich tylko nie do siebie, to wybacz, ale czarny PR działa sam i nie potrzebuje żadnego Evangelisty od tej roboty ;)
 
A może to "szczekanie" to jest sposób Sikońskiego na wybicie sie w MMA. Zobaczcie ile Najman osiągnął(Main Event najwuekszych gal w Polsce) "kłapiąc dziobem"(sorry kaczka) jakim to jest zawodnikiem i czego to on nie potrafi i tym swoim trash talkiem. Może Sikoński nie ma wiekszych ambicji....:-)
 
Ale gdybys nie zwrocil na to tak dobitnie uwagi i nie napisal kilku slow o gosciu to dzisiaj wszyscy inaczej by na niego patrzyli. A majac na uwadze to co zostalo napisane i bardzo slaba walke, komentarze sa jakie sa :)
 
@raphaelius



Wiem widziałem, ale w jakimś wywiadzie mówił że tam odklepał tylko dlatego że miał kontuzje kolana i nie opylało się dalej walczyć, bo i tak nie walczył o duże pieniądze .



Więc jestem ciekaw co zrobi kiedy będzie już walczył o pieniądze i czy wtedy odklepie, udaje kozaka a chyba nie wie co to za ból jak ktoś cię dusi.



Jak znajde ten filmik to wrzucę.



EDIT:







No i mam:), mówi o tym tak od ok 7 min.



Wgl. Strasznie szybko reasumuje plusy i minusy:)
 
Kurwa mam nadzieje że się myle ale Sikoński sprawi wrażenie jakby myślał o sobie w kategorii młodego Boga i całuje lustro w kiblu...



powtarzam tak to wygląda, nie wiem jaki ten gośc jest, ale wrażenie jest złe
 
@19BrainiaC96

" udaje kozaka a chyba nie wie co to za ból jak ktoś cię dusi."

Myślę, że każdy kto był chociaż parę razy na treningu zna to uczucie. W dodatku bez przesady z tym bólem, duszenie jest praktycznie bezbolesne w porównaniu z np. przeciągniętą dźwignią...
Sikoński dużo w tym sporcie nie osiągnie, brak mu serca do walki. Klepie szybko, bo dostał mało kasy za walkę, teraz znowu odklepał po ciosach.
 
Back
Top