Tanio skóry nie sprzedam

Haha, a mnie rozwalają te okrzyki 'wolność słowa' i 'precz z komuną', banda dzieciaków nie ma pojęcia o czym mówi. Jak można mówić, że nie ma wolności słowa stojąc obok ministra i go wyzywając? Paranoja. Takie kozaczki, to niech pojadą do Korei Pn staną przed Kim Dzongiem i powiedzą to samo to zobaczą co znaczy brak wolności słowa :D
 
Z tą "wolnością słowa" to wydaje mi się, że kibice mieli na myśli incydent z zakazem wywieszania transparentów niezwiązanych z "wydarzeniem sportowym" podczas meczów (wiem, że taki incydent miał miejsce na Lechii). Co do "precz z komuną" to szkoda komentować.
 
haha przecież te akcje z transparentami to był zakaz od pzpnu albo wewnętrzna akcja klubu.



Dla mnie to jest banda idiotów którymi kieruje grupa cwaniaków w imię takich pustych haseł jak wolność słowa czy inne chwytliwe duperele.



Wie ktoś o co w tym chodzi ?? Bo ja z tego co sie orientuje to po zamieszkach w pucharze polski ( ktore są praktycznie co roku bo mecz sie odbywa w koziej wólce na zle przygotowanym do tego stadionie-wina pzpn) odwolano moze ze 2 mecze. No ale teraz nie slyszalem o takim przypadku. Jeszcze podobno chodi o to ze za przeklenstwa wlepiają zakazy stadionowe. Jeszcze raz wnioskuje ze jezeli to prawda ( w co wątpie) to jest to decyzja wewnętrzna klubu. jakos na ostatnie kolejce slyszalem przeklenstwa i nikogo nie zamykali.



Wiec sie pytam czego sie domagaja kibice i o co chodzi ?
 
Ten facet od dorzynania pisowskich watach,tak truchleje na widok ów watach



Wstyd panie Radku,wstyd :-) Po prostu nie ma jak twardziel z Afganistanu.
 
Ci ochroniarze to skończeni idioci. Czytałem, że źle skończyli- cześć w więzieniach, cześć na wózkach i jeden zamordowany. W Rosji nie ma żartów :-)



Wujek, co w tym dziwnego, że 60 kg chłopaczek nokautuje kogoś? Widać, że z ulicy ich nie wzieli.
 
Jestem kibicem Lecha, jeżdze na mecze i jedyne co boli to puste trybuny, brak dopingu. A doping na Lechu zawsze był najlepszy. Donald odwala, PZPN odwala ale kibice też odwalaja. Musi być jakiś kompromis.. Chciałbym by te rozmowy dzisiejsze dały jakiś rezultat.
 
No i ja mam identyczne zdanie jak wyżej. :) Donald przesadza, PZPN to bez komentarza, a kibice już dawno się pogubili czego właściwie chcą. Zrobiła się po prostu chora sytuacja.







@Hang



Tak, o to między innymi chodziło, tylko, że problem w tym, żę Ci ludzie nie mają po prostu pojęcia co znaczy 'brak wolności słowa' i strasznie nadużywają tego określenia. Śmieszą mnie po prostu Ci ludzie i to wszystko.
 
img alt=
 
@ Semper



to nas oświeć. Przyznaje, że nie mam pojęcia o co chodzi podobnie jak większość tutaj i większości ludzi w ogole
 
@Semper Fidelis



Jeżeli jesteś taki kumaty, to wytłumacz mi co wnosi do tej dyskusji wypowiedź generała. Bo ja byłem i słyszałem na żywo, ale nadal nie rozumiem jak to się ma do tego wątku.
 
nodles







Chodzi o to, że śrpodowisko kibicowskie ostatnio jest pod mega represjonowane. Ultrasi (grupy krtóre ogarniają doping, oprawy na stadionach) są nachodzone przez psów w domach, w pracy itd.



Za "Donald matole..." ABW wjeżdżało na chatę ludziom o 6 nad ranem. TO jest normalne? Usta kibicom są zamykane. Owszem, teraz powiesz, że przecież policja nic nie zrobiła. Teraz nie. Parę tygodni temu z tego powodu w Białymstoku zatrzymano ok. 60 osób.



6 lat zakazu stadionowego i 6 tysięcy złotych kary mozna wyłapać za przekleństwa na stadionie czy za siedzenie nie na swoim krzesełku.



Tusk rozprawia się z "chuliganami" zamykając stadiony.



Na stadionach co chwilę dochodzi do prowokacji ze strony policji czy też ochrony. W weekend w Częstochowie pies przyłożył shotgana do głowy dzieciakowi.







Tuskwi teraz zachciało się rozmawiać? Wiadomo populistyczne zagranie. Wybory się zbliżają. A jak wcześniej kibice chcieli się z nim spotkac to olał naszą proźbę ciepłym sikiem. Dzisiaj niezgodził się na kamery? Dlaczego?



A wyjdzie do dziennikarzy i znowu będzie pieprzył bzdrury o jakiś maczetach czy handlowaniiu dragami na stadionie :D Jak chodzę 10 lat na Bułgarską (Lech Poznań) tak niewidziałem nic podobnego.
 
Tak i mają założoną sprawę bo śpiewali "donald matole " ?? Sory ale jakoś nie wierze, jeszcze żadna gazeta o tym nie napisala nawet taka ktora wspiera kibiców (gazeta polska) chyba ze mi znajdziesz takie info ??



powtarzam, ze jak ogladam czy chodze na mecze ludzie przeklinają i nie siedzą na swoich miescach i jakos nie widzialem zadnej interwencji. To jak to jet ze innych karzą a drugich kibiców nie ?



Tusk zamyka stadiony ?? z tego co pamietam chyba jeden mecz Legii i jeden mecz Lecha się nie odbył.



sory ale do prowokacji ze strony policji dochodziło odkąd pamiętam a nie dlatego ze Tusk tak kazał.



A dlaczego nie ma dopingu na reprezentacji ??



Ja pamiętam jak kadra grała tak chujowo ze o jakichs mistrzostwach to nawet marzyc nie mozna bylo a w pzpn rządził dziurowicz i jakoś doping zawsze byl mega. To o co teraz chodzi ??
 
noodles to jest temat rzeka lukasfight napisał może z 5% tego co się dzieje. Jakby chciał przedstawić całą sytuację to by do wieczora nie skończył.



Mnie najbardziej boli, że młodzi ludzie (tu na forum) łykają tą TVNowską papkę i są negatywnie nastawieni do NAS bo karmi się ich tylko tymi "zadymami" ktorych w ostatnich latach jest coraz mniej (w porównaniu z tym co było 10 lat temu dziś to sielanka).











http://www.eostroleka.pl/policja-miala-lapac-kibicow-obrazajacych-tuska,art24490.html











http://www.eostroleka.pl/bialystok-kibice-jagiellonii-zatrzymani-przez-policje-za-hasla-przeciwko-tuskowi-wideo,art24531.html
 
Kadra? Sorry ale teraz to jakiś zbiór piłkarzy. Powinni zmienić nazwę na Drużynę Tysiącanarodów :) Kibice już się z nią nieutorzsamiają tak jak kiedyś wieć beton z PZPNu powołali do życia taki twór :











http://www.zpierwszejpilki.com.pl/dzial-kibica/newsy/zaplaca-za-matola/1/269/ -> Kibice płacą za "Donlad Matole" i są wtedy bydłem, a jak Wałęsa nazwał Prezydenta "durniem" to sąd uznał, że to nie ejst obraza.







Tusk nie tylko zamknał stadion Lecha i Legii, ale i Widzewa i Zagłębia Lubin (i nie pamiętam czy jeszcze jakieś).
 
"Za "Donald matole..." ABW wjeżdżało na chatę ludziom o 6 nad ranem. TO jest normalne? Usta kibicom są zamykane. Owszem, teraz powiesz, że przecież policja nic nie zrobiła. Teraz nie. Parę tygodni temu z tego powodu w Białymstoku zatrzymano ok. 60 osób. 6 lat zakazu stadionowego i 6 tysięcy złotych kary mozna wyłapać za przekleństwa na stadionie czy za siedzenie nie na swoim krzesełku."







Albo to jest świadome pisanie bzdur, albo kompletna nieznajomość tematu. Jak jesteś kumaty, albo masz trochę rozumu w głowie to wiesz o co chodziło.



@Semper Fidelis



(...)łykają tą TVNowską papkę i są negatywnie nastawieni do NAS bo karmi się ich tylko tymi "zadymami" ktorych w ostatnich latach jest coraz mniej (w porównaniu z tym co było 10 lat temu dziś to sielanka).







Czemu dzielisz na 'NAS' i 'WAS', skoro razem staliśmy m.in. na kopcu Powstańców i pewnie nie raz byliśmy razem na meczu (przynajmniej tak mi się wydaję)? Bo mam inne poglądy? Pomyśl co wypisujesz.
 
@Lenkias - To uświadom mnie o co chodziło ? O zatrzymania po meczu w Bydgoszczy? Wiem, że tam podejrzanym też ABW wjeżdżało na chatę, co i tak jest grubą przesadą. Koleś pobiegał se po bieżni na stadionie, a tu wizyta jak by był conajmniej jakims grubym gangsterem na mieście. jak nie o to, to już nie wiem.
 
lukasfight



Czyli bezbronni kibice zostali zaatakowani tak? Co powiesz o winie kibiców? Też jestem kibicem, ale proszę o odrobine obiektywizmu.
 
Chodzi o to , że ten bufon daje zakazy stadionowe i wysyła grupy policjantów z pałami , do normalnych kibiców nie kiboli. On nie robi tak żeby cierpieli idioci kibole , tylko cierpią kibice , a kibole i tak się tłuką pod stadionem . I chodzi o to , że Donek i reszta jego przydupasów obrażają kibiców wpierając , że każdy z nich to diler i idiota z bejzbolem. Nie jestem za PiS'em ani za PO odrazu mówię , jednak z dwojga złego wolę PiS już , a i tak KNP jest jedyną normalną partią w tym kraju.
 
Naśladując Rampage ta rozmowa nie jest zabawna więc przenieście tę konwersacje z tego działu.... ....
 
Back
Top