Tanio skóry nie sprzedam

@malinowsky - Ja nie twierdze, że nie powinni ponieść kary. Powinni. Tylko wysyłanie uzbrojonych służb po jakiegoś chlopaka co wbiegł na murawę jest niedorzeczne. Jestem ciekaw ile kosztowały te wszystkie akcje Polską Policję. A przecież na każdym kroku płaczą, że nie mają pieniędzy.



@HubiSSJ3 - Pokaż mi gdzie się leją kibole pod stadionem? Jeden temat "Bydgoszcz" wałkowany w mediach od kilku miechów. I tak naprawdę nic takiego się tam nei stało. Jakaś wyłamana brama, czy parę krzesełek połamanych. Zresztą za straty które zostały spowodowane przez kibiców Lecha, Wiara Lecha zwróciła pieniędze. Syf to się dopiero zacznie jak na na te zasrane Euro przyjedzie do nas pijana ekipa z Angli, Grecji czy jakaś z Bałkanów (o ile się dostaną). To dopiero będą fajerwerki.



Jeszcze jedno na koniec. KIBOL - w rejonie wlkp oznacza nic innego tylko kibica. Media te słowo już i tak zeszmaciło porównując je do najgorszych bandytów.
 
@lukas idz pokrzyczeć za twoje ukochane barwy klubowe. W moim miescie kibiców piłki nożnej charakteryzuje pseudo banditierka i gówniarze co im się nudzi. Owszem wrzucanie ojca z synem do jednego wora z ultrasami , łysymi i innymi panami co za swój klub by oddali nerkę nie jest uczciwe. Sam widziałem jak u mnie w miescie grupa kibiców osławionego gównianego Górnika Zabrze i śmieci z Ruchu Chorzów zaczeli drzeć ryja i odpalać racę podczas naboźeństwa kościelnego , ja sam nie jestem religijny ale za takie coś to powinni lać pałami. Za te ich gówno warte hasła na elewacjach i pizdusiów co to tylko potrafią rozjebać wagon w drodze na derby albo kozpierdolić sektor krzesełek. A najgłośniej drą ryja te patałachy łyse jak mój chuj po ściągnięciu kapelusza. Ja kupując bilet na mecz nie chce żeby ktoś z mojej rodziny dostał racą albo przelatującym krzesełkiem, moim zdaniem za te akcje w stylu bydgoszcz , race na stadionie , wbieganie na murawę powinni tym idiotą dojebać takie kary żeby z płaczem napierdalali w swoich pipidówach żeby spłacić za 10 lat swoją karę. Dodam jeszcze że ci pseudo fanatycy już sami niewiedzą co pierdolą. Tak jak ktoś pisał nie odbyły się 1 czy 2 mecze a ci już wręcają że zamykają stadiony. Już nie będę poruszał pierdolenia o wolności słowa bo większość tych śmieci w latach osiemdziesiątych to swoje kozy wpierdalała i jeszcze nie widzieli braku wolności słowa.
 
W mediach obrazu kibica innego niż chuligana, bandyty, terrorysty itp. itd. nie ma dlatego, że to poprostu się nie sprzeda...
Nie mogę uwierzyć ile ludzi wierzy we wszystko co mówią w mediach...
Co prawda kiedyś sam tak myślałem póki nie poszedłem, żeby zobaczyć jak to jest.
I przez te lata zdążyłem zmienić zdanie o policji (głównie oddziały prewencyjne), którzy są poprostu chuliganami w mundurach (nie wszyscy ale większość z nich)...

Kibic to nie bandyta !
Nie można karać zbiorowo wszystkich kibiców za czyny małej garstki chuliganów !

PS. Ultrasi to nie chuligani (!) tylko osoby co robią piękne oprawy meczowe. Organizują festyny dla dzieci, zbiórki pieniądzy na cele dobroczynne i wiele innych.
 
Wujek oddałeś moje odczucia lepiej niż sam bym to zrobił :-)



a już największej kurwicy dostaje jak te gierki stadionowe przenoszą sie na MMA
 
@Adib - fajnie wiedzieć, że są jeszcze ludzie którm media niewyprały bani :)







Tak jak wy się teraz denerwujecie, że niekompetenti dziennikarze mówią o MMA. Tak samo jest w przypadku kibiców. PW mediach pierdolenie o szopenie. Do studia, programów zapraszani są sami "znafcy" co mecze oglądają w fotelu przed TV



Wolność słowa - za wyrażanie swojej opini o jaśniepanującym Tusku i jego nieudolnych rządach spotykają kibiców kary. Więc co, krytykować nie można? Proponuje tylko czasem spojrzeć na to z drugiej strony i nie łykać wszyskto co przeczytaćie w GW czy obejrzyćie w innym TVN.



Nie chce mi się już tego ciągnąć.



Mógłbym tak w nieskończoność. Ale już nie bedę zaśmiecał. Z mojej strony EOT. Pozdro :)
 
teraz gadasz tak samo jak Sikorski kto przeciwko nam ten za Pisem kto uważa ze kibice nie mają racji ten ogląda tvn i czyta gazete wyborczą
 
Znów ta nieszczęsna GW i TVN :P



Wujek - gdzie mieszkasz? Bo w moim mieście też jest patola z tymi klubami
 
U mnie jest zespół w II lidze a mimo to patola jak sk****** Elana ma chyba jednych z najgłupszych kibiców w PL.. konkretni idioci. Apator też nie lepszy. Ciągłe wojny Futbol vs Speedway.
 
z kibicami jest jeden problem, bardzo szybciutko dali się wciągnąć w rozgrywkę polityczną. Jak już lubicie oglądać te ofiary na boisku, to skupcie się na tym, a nie na manifestacjach i durnych okrzykach.
 
Adib



dobrze wiesz co się dzieje na Mokrym u nas. Nie mów mi że kibice E sa normalni. Tez kiedys kibicowałem Elanie, ale zniechęciło mnie zachowanie kibiców. Nie twierdzę że każdy kibic to idiota, ale u nas większość to idioci. Na początku kwietnia były piłkarz Elany został pobity na śmierć na starówce. Pamiętasz może kto go pobił? Ale żeby nie było tak słodko to Apatorki też psychole są, wiem bo mam kilku w bloku.
 
x2_87ae761
 
Nie, nie słyszeliśmy! Temat wałkowany już kolejny tydzień jest. Wrzućcie to jeszcze do tematu z avatarami bo tam jeszcze tego nie ma.
 
Za dużo tych postów się zrobiło na ten temat żeby odpisywać dokładnie. Ja mam nadzieję po prostu, że wszystkie strony pójdą po rozum do głowy. Bo póki co, to widzę, że ani jednym, ani drugim nie da się nic wbić do głowy. Ludzie, zacznijcie sami myśleć. Z jednej strony czytam głupoty, że ABW wjeżdżało na chatę ludziom za jedno 'tusk matole albo za siedzenie nie na swoim miejscu', a z drugiej strony czytam, że 'za wbieganie na murawe i race na stadionie' powinno się lać pałami. Ogarnijcie się, bo kieruje Wami jakiś niezdrowy fanatyzm, przez który całkowicie zapominacie o racjonalnym myśleniu. Tyle na ten temat.
 
Dajcie spokój. N-ty raz pojawia się ta dyskusja, a i tak nikt nikogo nie przekona. Jeżeli kibice czują się dyskryminowani to niech sami zaczną oczyszczać "swoje środowisko" i tyle w tym temacie.
 
To jest normalne jak się kibica krzyczącego " Sędzia łobuzie wsadzimy Ci chu*a w buzie " dla jaj wsadza do pierdla ;>? Tym bardziej że sędzia wyrzuca z boiska każdego kto się na niego patrzy.



Ogółem to ja się dziwie i tak kibicom zagranicznym , że sie potrafią opanować i zawodnikom. Ja na miejscu piłkarza Chelsea w półfinale LM w 2009 roku zapierdolił tego arbitra , by mnie musieli odciagać , to samo się tyczy graczy Realu w tym roku.







Z ludźmi którym media i Donek wrzucili do jednej kategorii kibiców i psycholi dyskutować nie zamierzam. Normalny człowiek chce iść na mecz ( 20 tyś. ludzi ) , a muszą płacić za debilizm 50 osób i Donka " Nic nie moge" Tuska.
 
"walki dzieci na pięści".... :-)



@ down



tvn swoje dorzucił. i to jest k..... przykre najbardziej.
 
Joe Rogan pokazuje probke swoich tanecznych i aktorskich umiejetnosci w filmie "Zookeeper"







a tu jeszcze mowi swietne zdanie gdzies w 10 sec
 
Back
Top