Tanio skóry nie sprzedam

Co do tych maszynek - podobno posiadają również "czułe miejsce" - jeśli trafisz bliżej niego, też wpływa to na wynik...



Kaczka - sorry,ale muszę trochę zgodzić się z Luckiem, bo ostatnio za dużo widzę Twoich postów napisanych jeden pod drugim...



I nie zmuszaj mnie , kolego, bym szukał takiego tematu, bo nie jestem tak obeznany na forum, jak Ty... Broni Cię jedynie fakt, że odstęp czasowy między nimi był >1h, więc nie mogłeś już edytować...


Edit: Wrzucam z dedykacją dla kolegi Lucifera :D


DSC02165.JPG
 
@up

Pojeb był wrzucony w "The Best of MMARocks"[strike]chodzi o ten tekst na czacie: Kur**, po prostu wejdź i zobacz :P

"Stasinek: Wchodzi pojeb"
Chatbot: Razel wchodzi na czat[/strike]

:-)

To moze jakiś obrazek

1275508189994.jpg
 
Lucek, wrzuć na luz . Kaczka powoli wszystkich wkurza, ale ja odpuściłem sobie atakowanie Kokosa, to ty zostaw Spamera . ;)
 
właśnie zastanawiałem się co to za dupa, a to ta od Hardkorowego Koksa. Słodki ma głosik ;) trochę widać brak "dziennikarskiego" obycia, pytania jak czytane z kartki, zamiast pociągnąć niektóre ciekawsze wątki, zagłębić się, plus to irytujące patrzenie w kamerę przy każdym pytaniu, ale spoka, wyrobi się ;)
 
Rampage - Ja nie atakuję kaczki, po prostu wcześniej bardziej doceniałem jego aktywność, jeśli go to nie obchodzi to trudno nic więcej w tej kwestii nie zrobię, ale zamiast jedynie go krytykować zwróciłem mu uwagę na to co mnie gryzło. Tyle z mojej strony w tej kwestii :)
 
Klasyk kurwa (pardon my french) Przeczytajcie opis aukcji i pytania od kupujacych.



http://www.ebay.co.uk/itm/TomTom-GO-700-Automotive-GPS-Receiver-/180726587776?pt=UK_AudioTVElectronics_GPSSystems_GPSSystems&hash=item2a1424e180
 
Sikorski krzyczący precz z komuną, bezcenne. Fakt faktem oni robią z siebie bojowników a on był w afganistanie z talibami, tak że to raczej on ma większe cohones. Ta wypowiedź nie jest rzadną formą przejawiania poparcia politycznego, jeżeli tak uważasz to idź spię pierdolnij o muszę klozetową.



Co do tego filmiku z ruskiej dyskoteki, jak 60 kg dziecko może komuś zgasić światło?
 
To, że ktoś nie głosuje na tą Patrię Obłudników nieznaczy, że jest wyborcą PiS.



Gość o tak pedalskiej fryzurze jak Sikorski nie ma prawa komentować innych na tym polu :D







sondaz.jpg
 
haha ten filmik z Sikorskim 1:34- jak sobie kobitka podśpiewuje :-)



a z tymi kibicami to odnosze wrażenie, że nikt nie wie o co im chodzi, nawet oni sami ale "jebać tuska"
 
Back
Top