Tanio skóry nie sprzedam

h3Umf.jpg




:-)
 
Hahahaha post z sherdoga, dosłownie wyplułem herbate czytając go



I heard Hughes was booted from the Blackhouse because he dropped Anderson and Machida in sparring. Dos Santos has openly stated he won't spar with Hughes unless he's repping 20oz gloves in the ring.


Koscheck is a dead man.
 
Wszędzie zdarzają się beznadziejne komenty tak samo gdyby na rocksa'ch ktoś przeczytał jakiś beznadziejny



post, i zgeneralizował wszystkich jako beznadziejne przypadki :-)
 
Swoją drogą, co myślicie o fakcie, że jakiś Criss Angle uderza mocniej od GSP, a nawet najmocniej bijącego półciężkiego?:-) Coś tu nie pasuje. Chociaż mam wątpliwości czy ta maszyna pokazuje prawdę:-)
 
Maszyna kłamie:-)



Btw.. Jones też w podobną walił . Wiadomo,że nie ma mocnego ciosu, ale żeby tak słaby wynik...??:-)
 




Na jednej maszynie łatwo nabić dużo punktów na innej już nie, ale i tak dalej mnie męczy prowadzący uderzający "mocniej" od GSP i Rampa :-)
 
e tam, taki strzał na maszynie nic nie znaczy. Pamietam jak byl program "europa da sie lubic". Gościem był Michalczewski; zrobili konkurs bicia w gruszke. I przegrał z jakimś Finem. zawodowy bokser, z typem ktory nic nie trenuje :)
 
mój koleś jak popiliśmy kiedyś w wakacje (ważył tak ok 115 kg) nic nie trenował opócz siłowni, jak wziął zamach i z cepa przyje...ał w maszynerię - to licznik 999 i po ptokach :-)



Ja tak 890 w porywach i też sierpowy z mega zamachem.



Dawne czasy....
 
kaczka to nie jest odpowiednie miejsce na pisanie jak ze swoim kolesiem " walisz w gruche " nawet jeżeli byłeś pod wpywem alkoholu to nie jest powód do opowiadania o tym....
 
Jest to temat odpowiedni. Kolega tanio skóry nie sprzedał i pobił rekord. Była rozmowa o maszynach i wiarygodności odczytu...?Była. Ale nie, zawsze jakiś żuczek się znajdzie i swe mądrości wyleje ad. mnie (tym razem nie do Ciebie Pervert)
 
Te maszyny to ściema, na jednej uderzyłem raz od niechcenia z dobrym zamachnięciem i też miałem 999 to nie problem, wystarczy wyczuć impet. Kilka lat później uderzałem z pół godziny w inną maszynę i ani razu nie wyszedłem ponad 500 więc to nie jest żaden wyznacznik. Mało tego jak uderza się w nie bez techniki ale z odpowiednią prędkością i zamachem to wychodzą lepsze wyniki niż przy technicznym uderzeniu, co widać na filmiku z GSP i Chrisem, GSP technicznie Chris jak po dobrym weselu.







A Ty Kaczka po kiego grzyba odpisujesz na każdy post w którym padnie Twój nick? O ile jeszcze do niedawna myślałem że po prostu nie masz co robić i dlatego tak mocno udzielasz się na forum, o tyle teraz zgadzam się z tymi co zarzucają Ci spam. Z początku wrzuciłeś kilka ciekawych tematów, pięknie fajnie ładnie każdy chwalił, po czym spocząłeś na laurach i zająłeś się nabijaniem postów. A zamiast tego mógłbyś skrobnąć jakiś profil zawodnika albo napisać jeden pełnowartościowy artykuł, zamiast pierdolić od rzeczy na wszystkie tematy i nie mam zamiaru Cię tutaj gnnębić, tępić czy szykanować, ale nie ukrywam że z początku inaczej funkcjonowałeś na tym forum co było godne pochwały, teraz po prostu śmiecisz.
 
Mało tego jak uderza się w nie bez techniki ale z odpowiednią prędkością i zamachem to wychodzą lepsze wyniki niż przy technicznym uderzeniu, co widać na filmiku z GSP i Chrisem, GSP technicznie Chris jak po dobrym weselu.


To by znaczyło, że cepy są mocniejsze od technicznych ciosów :-)
 
zamiast tego mógłbyś skrobnąć jakiś profil zawodnika albo napisać jeden pełnowartościowy artykuł, zamiast pierdolić od rzeczy








I życze Ci kolego tego samego








A Ty Kaczka po kiego grzyba odpisujesz na każdy post w którym padnie Twój nick?


ups.
 
Back
Top