Tanio skóry nie sprzedam

HEHE zastanawiam sie tylko dlaczego na HL bazelaka pokazane są jakieś zwykłe bokserskie akcje rodem ze szkólki dla 12-latków... no ale SPOKO... Kamil wymiatasz
 
ale ten muryzn sprawny!



@btw, Bazelak zbeszczeszcił swoją osobą świetny kawałek. szkoda tylko że robi hl ZANIM zawalczy, niemal jak Pogi.
 
haha HL Bazelaka mistrz. Ulubiony fragment jesli mam wybrac to bedzie ostatni cios z "pokazu bokserskiego" (1.16) - mozemy obstawiac czy utrzymal rownowage czy polecial na ryj :)
 
hhehehe, słynna Bisping face:



bisping-redcoat.jpg








btw... auuć..:-)



jtns01.gif








i ciekawa walka uliczna (łąkowa bardziej):



http://www.live leak.com/view?i=674_1314959934



(połączyć trzeba w jeden adres , bo jak wrzucam cały to nie wyświetla video - tylko pusty ekran)







+ bonus (kilka lat temu Piorun wstawił na neta swe wyczyny):
 
Też tak macie, że jak wchodzicie do jakiegoś tematu na forum to trafiacie na zupełnie inny ?
 
mi sie czasem tak robi z tymi tematami, ale jak np. sie wyloguje to juz moge wejsc normalnie w temat
 
Hey everybody, this is Chris Lytle. I • ve decided that I can no longer let our government run with the same attitude that it has been for years. Our politicans worry about themselves more than the people they represent. That needs to change. Therefore, I • m running for state senate in Indiana.







I know times are tough, but I would greatly appreciate campaign donation through my website Lytleforindiana.com. I don • t care if it • s $10, $20, or $50. It all helps. I • m running against someone who has been in there for 23 years and is well funded. Once again thanks and please watch how I start fighting in a new way.






http://bjpenn.com/news/2011/09/28/chris-lytle-announces-candidacy-for-indiana-senate-5408.html
 
Chris w polityce? Coś trzeba robić after sportlife;) na naszym podwórku niedaleko szukać przykładów, cóż, dla mnie polityka to głównie gra nieczystych układów i zarabianie pieniędzy, no ale może jestem hipokrytą, bo moja żonka jest w SLD (ojjj Maleńkaja ogarnij się!!!)
 
I tak musi być informacja o fotoradarze przed tym cudem.







I coś dla cierpiących na arachnofobię:







9ruYO.gif








O Shit! :-) Jebany, jaki szybki!
 
Back
Top