Tanio skóry nie sprzedam

W sucharach dałbym wysoką notę, a tak to sam rozumiesz...
received_564312328973697.jpeg
 
Jest dyrektorem w poznańskim teatrze.
Nie śledzę losów gejów polskich. Ale jak sprwdziłem, to jest ten kolo, którego kojarzę z tv.
Jest synem Alfreda Nowaka, byłego członka PZPR i konsula w Leningradzie[1][2][3]. Uczył się w Liceum Ogólnokształcącym im. Klementa Gottwalda w Warszawie oraz Liceum im. Stefana Batorego w Warszawie[4]. W latach 1983–1988 studiował historię sztuki na Uniwersytecie Warszawskim, jednak studiów nie ukończył[5]. W wieku dwudziestu pięciu lat został zatrudniony przez minister kultury i sztuki Izabellę Cywińską w ministerialnej komisji do spraw teatru[1]. Swoje pierwsze recenzje zaczął publikować od 1983 na łamach „Sztandaru Młodych”, miesięcznika „Teatr”. W latach 1988–1989 w redakcji „Pamiętnika Teatralnego”. W latach 1990–1992 twórca i redaktor naczelny „Gońca Teatralnego”, w latach 1994–2005 „Ruchu Teatralnego” oraz wortalu e-teatr.pl (2003-2013).
 

Przecież glosowali na 500 razem z pisuarem. Peło ponoć już miało ten program przygotowany wcześniej!!!
A ten niemieckojęzyczny rudowlpsy lider ich parti chciał wprowadzić 800+ już od czerwca.
:beczka:
Ja wiem, że od tych ludzi myślenia i godności się spodziewać nie można no, ale kurwa mać trochę logiki.
Właśnie miałem pisać, że platfusy bez kozery chcieli dać 1000 plus
 
Back
Top