Syn, dąb i... ...DOM :)

W tym kalkulatorze dałem 35 lat ale mnie żona uświadomiła, że kilka lat życia mi już upłynęło i nie wiem czy na tyle będą chcieli pożyczyć :korwinlaugh:

A jakie teraz są prognozy? W ciągu najbliższych 5 lat będą obniżać, podnosić czy zostawią bez zmian?
Bierz maksymalnie jak najdłuższy okres, żeby była mniejsza rata, a jak będziesz miał hajs to nadpłacaj.

Sprawdź czy mają prowizje od nadpłaty koniecznie.

Prognozy? Niby mówią, że juz w tym roku mają obniżyć, ale to rok wyborczy. Chuj wi.
 
W tym kalkulatorze dałem 35 lat ale mnie żona uświadomiła, że kilka lat życia mi już upłynęło i nie wiem czy na tyle będą chcieli pożyczyć :korwinlaugh:

A jakie teraz są prognozy? W ciągu najbliższych 5 lat będą obniżać, podnosić czy zostawią bez zmian?
Niby ma spadać, ja jestem świeżo po podpisaniu umowy i wziąłem na zmienny. W tym momencie nie opłaca się brać na stałe. Jeśli jesteś po 40 to ciężko będzie ci dostać duży kredyt, do tego dochodzi trójka bąbli i zona :roberteyeblinking:

No chyba że macie w chuj duże dochody to nie powinno być problemu.
 
Niby ma spadać, ja jestem świeżo po podpisaniu umowy i wziąłem na zmienny. W tym momencie nie opłaca się brać na stałe. Jeśli jesteś po 40 to ciężko będzie ci dostać duży kredyt, do tego dochodzi trójka bąbli i zona :roberteyeblinking:

No chyba że macie w chuj duże dochody to nie powinno być problemu.
Jakis żydowski lichwiarz coś im podsunie :roberteyeblinking:
 
Bierz maksymalnie jak najdłuższy okres, żeby była mniejsza rata, a jak będziesz miał hajs to nadpłacaj.

Sprawdź czy mają prowizje od nadpłaty koniecznie.

Prognozy? Niby mówią, że juz w tym roku mają obniżyć, ale to rok wyborczy. Chuj wi.
35 to właśnie było najwięcej, ale mogą chcieć dać na mniej. To żeby nadpłacać to ja wiem, to nie mój pierwszy kredyt :roberteyeblinking:
 
Niby ma spadać, ja jestem świeżo po podpisaniu umowy i wziąłem na zmienny. W tym momencie nie opłaca się brać na stałe. Jeśli jesteś po 40 to ciężko będzie ci dostać duży kredyt, do tego dochodzi trójka bąbli i zona :roberteyeblinking:

No chyba że macie w chuj duże dochody to nie powinno być problemu.
Wszystko się zgadza ale ze 120 tysięcy myślę, że dostanę, przecież to drobniaki są :fjedzia:
 
Niby ma spadać, ja jestem świeżo po podpisaniu umowy i wziąłem na zmienny. W tym momencie nie opłaca się brać na stałe. Jeśli jesteś po 40 to ciężko będzie ci dostać duży kredyt, do tego dochodzi trójka bąbli i zona :roberteyeblinking:

No chyba że macie w chuj duże dochody to nie powinno być problemu.
Przy 8% stałe się nie chuja nie opłaca chyba, że pod inwestycje.
Ja liczę że spadnie i przy 4-5% biorę stałe na 5 lat i się żegnamy z Żydem.
 
Nie pierdol że auto kupujesz.
Niee, nie dałbym tyle za auto, ja nie z tych.

Ale elegancka działeczka, co prawda ze starymi zabudowaniami, ale odjebałbym tam takie miejsce letniskowe, nawet takie żeby się normalnie dało żyć, np. tydzień z dzieciakami, nawet i miesiącami i korzystać z dobroci własnego domku i działki na wsi (rzut kamieniem od mojego miejsca zamieszkania), a jak się znudzi albo na zimę cyk do bloku z powrotem tu gdzie wygodnie i blisko do wszystkiego co potrzebne :fjedzia:
 
Ci co biorą na stały w tym momencie to za rok będą płakać bo mają ratę dojebaną a oprocentowanie spadło o min. Połowe:mamed:
Dlatego ja nie blokowałem na siłę jak rosło. Zwiększyłem zarobki i teraz jak spadnie to mam większą górkę na ruchy.
 
Pany, serio tyle kosztuje przyłącze gazowe? Wow, 3k za króciótkie kilkumetrowe przyłącze?

1689939164195.png
 
strasznie duzo jak 100k za pompe. na ile metrow2?
250m2 o ile dobrze pamietam.

Ma 3 albo 4 odwierty po 60-70m.

Na dodatek hydraulik co mu to montowal to zwyczajnie go oszukal i sprzedal mu uzywke regenerowana z podmienioną tabliczką znamionową i sfałszowaną gwarancją (oszukal wiele osob, zamknal firme i kolesia nie ma), non stop cos przy niej grzebal, zardzewiała mu cała, syfiła cały układ, az w koncu ja wymienil, wiec znow kilkadziesiat kola poszlo.

Ofiara Eko-Bogu została obficie złożona...
 
Pany, serio tyle kosztuje przyłącze gazowe? Wow, 3k za króciótkie kilkumetrowe przyłącze?

View attachment 72765
Tak.
Ja płaciłem 2780zl.dokladnie za przyłacze i skrzynkę.

Tu taka żydociekawska.
Nochale z Millenium (standard średni) całą stalacje gazową wycenili na 3k. (cztli po zapłaceniu skrzynki i przyłacza zostało mi 220zł).

Jako że samo to przyłacze gazowe jest od kilku lat w takiej samej cenie (widzę że dalej jest), to w kwocie 220zł. mialem zrobić:
-wykopać 11mb z skrzynki do domu
-zakupić i położyć tam nitkę gazową, a potem zasypać
-jako że przekroczyłem 10mb, to założyć skrzynkę na scianie z zaworem
- zrobić przewiert, założyć przelotkę i połaczyć rurę z ziemi z zaworem i dalej inst. wewn.w miedzi.
- zakupić miedź i dojechać do kotła gazowego (z 6mb)
- zakupic miedź, zrobić odwierty przez 4 ściany i położyć do kuchni do pieca (11mb).

Gadasz tej tępej spasionej mongolicy w jaki sposób to mam zrobuc niby, jak tam jest na kkanascie tysięcy, a cena skrzynki to pikus i. ie zmienila się od lat.

Mongolica zadumała się , podrapała po metrowym nosie i stwierdziła skrzeczacym głosem:
- ale Panie, sam Pan ustalał standard średni do wyceny! :juanlaugh:

Ciekawe co ta tępa dzida obliczyłaby w standardzie wysokim i niskim.

I takie kurwa matoły sa kierownika.i w tym burdelu. Standaryzują inst.gazową.
 
a kanalizę i wodę ci już położyli?:juanlaugh:
9mb rury kanalizacyjnej +studzienka
oraz 14mb rury sieciowej- 11.600zł
Mam z kilkanascie firm z okolicznych miast ktorzy by to zrobili po kosztach, ale nie da rady, bo nie przejdzie ci w Rybniku od nich protokół.
Zakqestionują każdą pierdołę. Z samymi papierami chodziłem 9 misiecy.
Państwo w Państwie.
 
Ktoś już korzystał z programu "czyste powietrze"? Mozna wyszarpac niezłą dotacje dla istniejących już domów.
 
Ktoś już korzystał z programu "czyste powietrze"? Mozna wyszarpac niezłą dotacje dla istniejących już domów.
Przymierzam się na razie, Mamy koleżanka zajmuje się papierami w gminie także co nieco już wiem.
Szkoda że stary piec trzeba zdać i myślę jak to zrobić bo nie chce demontować kopciucha swojego a kupić jakiegoś starucha tylko ciężko znaleźć. Jak z trzy lata temu nie było problemu tak teraz jest kurewski.
 
Przymierzam się na razie, Mamy koleżanka zajmuje się papierami w gminie także co nieco już wiem.
Szkoda że stary piec trzeba zdać i myślę jak to zrobić bo nie chce demontować kopciucha swojego a kupić jakiegoś starucha tylko ciężko znaleźć. Jak z trzy lata temu nie było problemu tak teraz jest kurewski.
Ja zrobię za to dach. Grunt to odpowiedni audyt energetyczny przeprowadzony zgodnie z potrzebami.
 
Back
Top