Sylwester z MMARocks - wielka impreza!

nie pamiętam, wiem, że miał Pai Meia w avatarze i, sygnaturkę na widok której kibice Michała Materli zaczynają płakać.
 
Najlepszego wariaty z nowym rokiem!!! Żeby nie był gorszy niż poprzedni, ale w huj lepszy!
 
Od trzecieł poszła połówka Jagera. Znaczy się sam wypiłem, żona śpi. Kumple zdesperowani dzwonią pytać gdzie ide. Chyba trzeba telefon wyłączyć żeby nie wyciągnęli. Już jeden proponował sylwester w Terma Bukowina. W majtkach do 2:30 i w nocy powrót samochodem:-)
 
U mnie już wszystko gotowe. Sylwester wyjątkowo na bogato.
9kce.jpg
 
A więc to z tego laptopa powstało 145119 postów na Cohones. Widać :-) O! I Wróżka "Fifi"!
 
Dzisiaj sylwester, a jutro panowie robimy poprawiny z okazji tysiecznej strony na Newsach MMA Userów :D
 
z okazji nowego roku...



prawdopodobnie nie uda mi się wpaść na forum wieczorem, więc już teraz życzę Wam szczęśliwego Nowego roku, pełnego pozytywnych emocji na tle życia prywatnego oraz mega pociechy z gal MMA i wysokich wygranych na zakładach. Najlepszego... Zdrówko... :-)
 
aha... i jeszcze życzę Wam (żeby nie było tak słodko) rozumu... byście nie jarali się gównem w stylu Warsaw Shore.
 
Niestety niebędzie mnie, nie poznacie mnie lepiej ale życze wam szczęśliwego nowego roku i szampańskiej zabawy :)
 
Ależ mi się k***a nie chcę, ale dziewczynę trzeba wyjściem zadowolić ;)


Ważne, że sylwestrowa siłka zaliczona. Powoli, bo powoli, ale jest coraz lepiej.


Siła, wszystkiego dobrego wszystkim!
 
To do zobaczenia w nowym roku! a najebcie się jak namocniej! :-) :-)



Zajebistych walk w nowym roku!
 
Back
Top