Sylwester z MMARocks - wielka impreza!

jeszcze raz wszystkiego co najlepsze panowie, duzo czescia radosci i wszystkiego co najlepsze
 
wszystkiego najlepszego roksiarze :D Zdrowia szczęścia pomyślności i jeszcze raz zajebistych walk :)
 
:-) a jednak sylwester z MMAROCKS :-)



axk39c.jpg
 
Pozrdo dla całego Cohones z Nathan's Villa Hostel in Warsaw! Trzymajcie się ciepło. Royler, Def, Escobar, TJ, Venom, Wujo, Logan, Mahonek specjalne pozdro dla Was. Fajnie czytać to co piszcie przez te wszystkie dni.
Krzyczcie Trybson i słuchajcie tego:
 
Ale impreza była. Niech żałują ci co nie byli. Ja już co rok będę na czacie spędzał Sylwestra! Wrażenia niezapomniane!
 
Sto lat cohones!! Żeby bilety na UFC były tanie jak barszcz i było tam wielu świadomych fanów, nie tylko januszy.:-)
 
Trochę spóźnione, ale dopiero mam "chwilę spokoju" i mogę ogarnąć co się dzieje - to udanego roku Rocksy, żeby był jeszcze lepszy niż poprzedni. :-)
 
Dopiero teraz do domu dotarłem, wszystkiego najlepszego panowie, oby następny rok obfitował w jeszcze lepsze gale niż poprzedni :)
 
Ja jeszcze tak,przez nansepne 15minut musze nerwowo trzymac jeszcze zakorkowana butelke szampana
 
Wbiłem na chat dosłownie na 15 minut i zdążyliśmy ustawić Tomaszowi freak fighty w MMA ;)


Szczęśliwego Nowego Roku życzę wszystkim !
 
Wszystkiego dobrego zdrowia i braku kontuzji w tym roku :)







I nabijania postów zeby za rok dostać się na czat :-)
 
Trzy ojebane Finlandie, urwany film i ranne "już więcej nie piję". Było dobrze!



Panowie, najepszego w nowym roku, niech 2014 będzie lepszy zarówno w naszym życiu, jak i świecie MMA. No i brać się za treningi, postanowić coś sobie! :D
 
Finlandia 101 to podstępna wódka. Wszystko ok i na koniec flaszki nagle JEB! i chodzę nabity jak dubeltówka. Zaraz zawijam na after-party :-)
 
Back
Top