Sylwester z MMARocks - wielka impreza!

Jak patrzę na whisky po ostatniej sobocie to aż mi się w głowie kręci. Miłej zabawy Panowie !
 
15he80m.jpg








U mnie na razie pełna kultura. W obroty poszła domowej roboty nalewka aroniowa :)
 
Ja tam whisky się nie czepiam. Osobiści mi nie wchodzi. W dodatku odkąd wyjechałem z kraju to zacząłem bardziej doceniać polskie produkty przemysłu monopolowego. A tak ma marginesie to dzisiaj będę dwa razy swiętował godzinę dwunastą.. :) Oczywiście spróbuję zerknąć na moment na chat - imprezkę hehe.
 
@Fresh



Kopiesz? :-)



@down



A LTC? :-) Zapytałem, bo zobaczyłem to co masz na ekranie laptopa i skojarzyło mi się ze starymi dobrymi czasami miningu. No nic, my bad. Szczęsliwego Nowego Roku!
 
Hasz, na monitorze jakieś przypadkowe logi z Asteriska a co do kopania to wieki temu bylem w polskiej czolowce jesli chodzi o moc obliczeniowa dla http://en.wikipedia.org/wiki/United_Devices
 
Prawie się porzygałem po waszych fotkach. Nie piję przez najbliższe pół roku :-)



Orestos, w niedzielę wieczorem uratowałem się kebabem z podwójnym mięsem z Kebabowni oraz alka-seltzerem. Poczułem się niczym nowonarodzony.
 
5b27db1e721311e3a43a0acef2407122_8.jpg




@Fresh



U mnie na razie też spokojnie ale jak do 22 nie ruszę na miasto to zaczynam wchodzić na wyższe obroty hehe
 
Comber ja zdychałem aż do zaśnięcia ;). Dzisiaj pizza z żonką, trochę szampana i do spania ;)
 
Ja dzisiaj robię fajitas, żonka jakąś bezę z borówkami amerykańskimi, do tego szampan trele-morele i TVN :D Może Elizjum wrzucimy, bo w sumie nie oglądaliśmy jeszcze, a pendrive już wpięty do telewizora od kilku dni czeka na uruchomienie :p
 
@Comber



Ten zgarnałem jak byłem w Amsterdamie ale z tego co sie orientuje to jakieś 50euro. Dzięki za przypomnienie, ogarnałem alkohol a zupełnie zapomniałem o przekąskach hehe
 
Piwo, odrobina szampana o północy, zero wódki, nieco zakąsek + kilku znajomych na domówce. Niestety, ale nie zjawie się. Mimo wszystko, udanej imprezy życzę :)
 
Nie mogę się zalogować na czat, jakaś pomocna dłoń? Muszę to naprawić przed sylwestrem :-)
 
Musisz być bardziej doświadczony na forum, żeby tam się wbić, teraz obowiązują vipowskie zasady :)
 
1. Wdaj się w dyskusję o Weidman vs Silva.



2. Skometuj fakt o dżungli Belforta.



3. Rzuć w hyde parku jakąś luźną gadką.



4. W skórze coś śmiesznego z internetu zawsze się przyda.



5. Napisz, że zabierasz się za przesłuchanie szklanej szczęki.



6. W tym temacie wrzuć zdjęcie alkoholu na tle cohones.



7. Ciesz się najlepszą sylwestrową imprezą razem z nami.



Nie ma za co!
 
Dzięki! Siedzę na cohones od niepamiętnych czasów, ale dopiero teraz założyłem konto :-) Jakoś nigdy nie udzielałem się na jakimkolwiek forum i za bardzo nie miałem takiej potrzeby. Dura lex, sed lex:-)



Haha, dzięki Tsubasa :-)



Damn, przesłuchałem dzisiaj rano szczękę bez postu....



-1
 
KohanY - jeśli masz łądną siostrę to jej zdjęcie może załatwić Ci wiele, nawet wjazd na chata :P
 
ja dzis domówka u kolegi , ma byc 17 osób , ide z 3 kumplami , mają być 4 pary i 6 dziewczyn :)))
 
przypuszczam ze te panny nie bedą jakies fajne ale wczęsniej cos sie rozpracuje , finke limonke 0.7 i powinno byc ok :)))
 
Back
Top