Sygnatury by Shogun86

no widze właśnie że ustawiłeś i dobrze że ci pasuje :)
tylko jak Ty kod wstawiałeś że masz jakieś napisy scirpt src.... wrzuć sobie sygnature na tinypic a pózniej skopiuj tylko ten kod co jest taki
 
no jak chcesz to pomyśl :) a w sumie chciałeś z Błachowiczem też przecież to jak dalej chcesz to może pomyśle nad nią ale pózniej bo teraz będe chciał wykonać sygnaturke z Alistair Overeem dla Mat01
 
Widzę, że GSP dominuje w sygnaturkowym świecie :P Niedobrze, bo jeszcze mi się opatrzy ten jego francuski pyszczek i co wtedy? Będę musiał zmienić siga, a tak lubię flagowe hasło Georges'a...
 
DeXx nie no aż tak dużo to tych sygnatur z GSP tu nie ma żebyś az musiał swoją zmieniać, a z resztą i tak każda jest inna tyle że z GSP, a swoją sygnature sam robiłeś ?
 
Chodziło mi bardziej o procentowy udział sygnatur z GSP w stosunku do całej reszty, ale jeśli będziesz utrzymywał poziom dziennej ich produkcji to pewnie niedługo się to zmieni ;) Poza tym, oczywiście, napisałem to z lekkim przymrużeniem oka.
Swoją sygnaturę zrobiłem sam. Zdjęcie z UFC.com i GIMP :)
 
Dziekuje, super jest, zaraz wstawie


EDIT


tylko teraz niech mi ktos powie jak? :D
 
Mat01 pisałem wcześniej jak wstawić bo Jerz wcześniej żle wstawił ale ok zrób tak:
Jak jestes na forum po prawej stronie masz coś takiego siema.... tu gdzie kropki jest Twój nick czyli u Ciebie wygląda to tak Siema Mat01 kliknij na nick.

Pózniej masz coś takiego :
This is how your profile appears to a logged in member. You may edit this information. kliknij w edit this information.

wtedy pokaże Ci się strona informacje o profilu i niżej masz tam signature i tam masz wkleić kod [IMG]. I klikasz na dole update profile

ozcywiście jak masz już ten kod. A w razie jak bys nie wiedział skąd go wziąść to robisz tak wchodzisz na strone tinypic i tam wrzucasz sygnature jak już Ci się prześle to wtedy będziesz miał między innymi ten kod [IMG][IMG] kopiujesz go i wklejasz w miejsce signature w informacje o profilu na forum tak ja napisałem już wyżej :)
 
Nie mam nic do osoby która robi te sygnaturki ale nie uważacie, że te podpisy są zbędne i wyglądają strasznie dziecinnie? Teraz to jeszcze pół biedy ale jak tak każdy będzie miał podpis to chyba na stronie będzie 5 komentarzy.
Zdusić to w zarodku:)
 
Noo, lepiej promujcie nasze Polskie ring girls przez taką sygnaturkę. V :D
 
Dzieki wielkie za instrukcje. A takich erotykow nie bede tu wklejal : P
 
Jakich erotyków! Piękne piersi, a nie erotyki. Już więcej pokazują w TVP po 20. xD
 
Nie no chyba nie będzie tak żle żeby przez sygnatury było po 5 komentarzy na stronie zresztą jak ktoś ma ustawioną sygnature to wyświetla się ona tylko na pierwszym poście na danej stronie. No i nie każdy je sobie też ustawia
No Mort sygnaturka ciekawa :)
 
Jerz jak narazie musiałem odinstalować photoshopa bo potrzebowałem miejsca na dysku, także narazie już nie korzystam z niego i nie dam rady zrobić sygnaturki, jak zainstaluje jeszcze kiedyś to najwyzej odświeże temat i coś się porobi jeszcze. Bo jak narazie nie mam jak Photoshop wcinał mi miejsce z dysku systemowego C a tam mam mało miejsca i dlatego musiałem odinstalować. Z resztą przecież miałem Ci zrobić z Błachowiczem sygnaturke a nie zrobiłem bo odinstalowałem photoshopa.
 
Zainstalowałem spowrotem Photoshopa zwolniłem sobie miejsce.

Sygnatury wykonane dla Jerz:
Jan Błachowicz:
2zpth5s.png


i Jon Jones:
346p7gl.png
 
A tutaj sygnatura wykonana ostatnio tak dla próby z użyciem troche innych metod:
25grs.png

Jak myslicie daje rade ta sygnatura jest lepsza od poprzednich czy nie ?
 
Back
Top