Suplementacja i odżywianie przeciętnego człowieka

F_10RFGXMAAT3v_.jpg
 

Eee tam ostatnio widziałem w telewizji że w państwie na terenie okupowanej Palestyny robią mięso w probówce. I pan doktór naukowiec mówił, że to bardzo zdrowe. I cieszy się że dzięki jego wynalazkowi jego dzieci będą mogły za 30 lat zjeść steka.

A proces wyglądał tak:
Pobierają z mięśnia krowy kilka komórek pakują je do wirówek, odwirowują potem do kilku kolejnych kadzi tam mnożą te komórki jak pleśń na starym pomidorze i po kilku miesiącach wychodzi pyszne pseudo mięso dla woke pseudo ludzi.

I kurwa przez cały ten reportaż próbowali mi wmówić, że cały ten proces wymagający mnóstwa sprzętu energii i chemikaliów jest bardziej eko niż krowa rasy angus zjadająca trawę i produkująca naturalny nawóz gdzieś na podlaskiej łące.

Ja pierdole jestem w szoku w jakiej dystopii zaraz będziemy żyć, przecież komuna to była przy tym ostoją wolności i niezależności jednostki.
 
Trafiłem na pl producenta supli ForMeds Bicaps. Czyste składy bez żadnych wypełniaczy, dodatków, antyzbrylaczy itp. Jak to jest, że jeden producent musi nawalić tego do kapsułki/tabletki a taki nasz, polski w składnie tylko substancja czynna i kapsułka skrobiowa lub celulozowa? Kenay podobnie



NAC 150mg/kaps tylko. Jak to jest ze now foods może mieć 600 lub 1000mg nawet
 
@Siwy25_1 kiedyś coś wspominałeś o tabletkach co Ci pomagają się uczyć, wspomagają skupienie i zapamiętywanie. Jak się nazywały i gdzie to można dostać :boystop: ?
 
Nie no te miesnopodobne wyroby to jest syf na maxa. Jak chcesz ograniczać mięso to po prostu je ograniczasz i jesz więcej soczewicy, fasoli,ryżu,warzyw, orzechów, kiełków, ziół etc a nie wpierdalasz kielbase z soji
Ludzie dalej myślą, że soja jest zdrowa, bo tak kiedyś powiedzieli w telewizji.
:jarolaugh:
 
Back
Top