Sugestie dotyczące forum

Zgadzam się, może pół godziny to przesada, ale 20 minut to wg. mnie optymalny czas.
 
Fajna by była też opcja automatycznego scalania postow, jeśli osoba napisze dwa pod sobą. Pytanie tylko, czy ciągle się tak da, bo administracją i moderacją forów zajmowałem się ostatnio jakieś 6 lat temu.
 
Myśle, że z tego silnikia to już nic więcej nie wycisną. Tylko przesiadka na inny silnik może przynieść znaczące zmiany.
 
lugasek, jeżeli mówisz o czasie edycji postu - tutaj była kiedyś godzina przecież, więc można to zmienić. :)



vBulletin? Ja sądzę, że MyBB jest dużo lepszą opcją.
 
Też mi ten czas często przeszkadza, czasem się zrobi głupią literówkę, którą zauważa się jak ktoś już odpisze po czasie i nie można poprawić.

Tylko przesiadka na inny silnik może przynieść znaczące zmiany.


Chętnie bym tu zobaczył vBulletin ;)
 
lugasek, jeżeli mówisz o czasie edycji postu - tutaj była kiedyś godzina przecież, więc można to zmienić. :)


Miałem na myśli jakieś większe zmiany. (PW itp.)











Tak z innej beczki. Proponowałbym podawać godzine rozpoczęcia gali w tematach. Zawsze jest 100 komentarzy z pytaniem, o której sie zaczyna?
 
Godziny gali zawsze są podawana w temacie z typowaniem. Zwiększenie czasu edycji, to dobry pomysł.
 
Wyniki na żywo są zakładane jak się gala zaczyna, więc bez sensu. Tam jest wiele więcej pytań o streama.



Godziny mogą się przydać się przy typowaniach lub ważeniach.
 
Nie dałoby rady zrobić czegoś aby filmiki z YouTube który ktoś wstawia na forum jako miniaturkę dało się oglądać na pełny ekran ? Bo nie wiem czy tylko to u mnie jest, ale mam przycisk powiększenia zablokowany i jeżeli chcę coś oglądać na full to muszę iść do bezpośredniego linku.



Na kilku forach widziałem że opcja full screen z miniaturek działa a na cohones jest jakby zablokowana :(
 
Tak się zastanawiam czy istnieje możliwość by na górze każdego tematu była możliwość poruszania się pomiędzy jego stronami [analogicznie jak jest to na dole strony]. Wiem, wiem może idiotyczny pomysł:) ale jak ktoś tak jak ja, przegląda niekiedy tematy właśnie od dołu:D to jednak bardzo przydatna sprawa:)
 
Nie pojawiają się ŻADNE moje posty pod newsami, nie wklejam żadnych linków - po czasie także się nie pojawiają. Jeśli próbuję dodać drugi raz ten sam tekst to dostaję komunikat że mój post już instnieje. Sytuacja od dłuższego czasu i tyczy się tylko "news".







Obserwacja : jak nie wchodzę do newsa przez główną stronę tyko przez forum to czasami się uda dodać post
 
czemu jak klikam tytuł wątka to przenosi mnie w jakies losowo strzelane strony? nie da sie zeby to zawsze sie włączała pierwsza?
 
Jak to losowo? Przenosi Cię do pierwszego nieczytanego przez Ciebie posta i tak powinno być.

nie da sie zeby to zawsze sie włączała pierwsza?


Żeby trzeba było szukać za każdym razem, gdzie się skończyło czytać?
 
Wnioskuję o zablokowanie możliwości wchodzenia na chat osobom bez rejestracji. To co się wczoraj działo na chacie podczas gali KSW woła o pomstę do nieba.



Bombardowanie chata obrazkami bab z kutasami (wybaczcie wyrażenie), obrażanie wszystkich naokoło i czytanie co drugą sekunde rządań o streamy, skutecznie przeszkadza normalnym użytkownikom w rozmowach na temat gali.



Dziękuję za uwagę.
 
Dokładnie - a komendę img powinno się zablokować, bo tylko nieliczni wiedzą, że w opcjach można to zablokować, a tak to niektórzy są zmuszeni oglądać shemale - wczoraj na czacie mnie nie było, więc nie wiem, ale wiem co kiedyś się działo.
 
@Grzechu z tego co mi wiadomo to wkońcu się to stanie, wyznacznikiem gali KSW niech będzie około 25-30 banów ( tylko po mojej stronie ), Def tez sporo rozdał a Tomek Chmura na UFC też musiał karać idiotów. Dzihados MAKE IT HAPPEN !
 
komendę img powinno się zablokować, bo tylko nieliczni wiedzą, że w opcjach można to zablokować




Dokładnie. Gwoli informacji: Ustawienia -> odznaczyć: Enable image BBCode








z tego co mi wiadomo to wkońcu się to stanie


To bardzo dobra wiadomość :)
 
to ja bym poprosił jeszcze by paseczek z przełączeniem stron na forum znalazł się też na górze strony. Wchodzę, do jakiegoś tematu i chce się cofnąć stronę wstecz to muszę zjeżdzać calkiem na dół by przełączyc. Taki tam szczególik ale przydatne by to było wg mnie;) Mam nadzieje, że dość jasno się wyrazłem o co mi chodzi;)
 
Calo - to juz zostalo ustalone i potwierdzone ze tak bedzie, na cale szczescie
img bym nie blokowal, czasem sie przydaje
 
Od pewnego czasu już o tym piszę... Wczoraj Wonsz ładnie wkurwiał na proxach ;d
 
Kees. lenistwo :P ja ogladam gale w Tv latop stoi z boku i czasem rzucam okiem na chat, jak bedzie link to bede muisiaol ruszyc tylek, siegnac reka po myszke, kliknac, otworzyc w nowym oknie i tak dalej a walka w TV leci, wodka sie na stole ociepla :)
 
tumblr_inline_mj87e2lkDJ1rnmtir.gif
 
Back
Top