Sugestie dotyczące forum

1. Nie przyglądałem się sprawie, więc pewnie średnio mnie to dotyka.



2. Dwa razy na tak. Szczególnie ignorowanie by się przydało o czym wcześniej już kiedyś pisałem. Nie bardzo rozumiem czemu była wyrażona niechęć pod tym kątem ze względu na możliwe zamieszanie. Wg mnie warto jest się "poświęcić" w imię świętego spokoju.



3. Dyskusyjne, ale ostatecznie czemu nie, byle była kontrola nad tym czy ktoś sobie "jaj" nie robi minusując/plusując wszystko co popadnie.



4. Nie znam tego problemu.



To tyle jeśli chodi o postulaty zawarte w temacie.



Dodatkowo dodam, że byłbym w stanie pogodzić się z utratą możliwości ingerencji w stare tematy jeśli miałoby to zaowocować zmianą silnika na jakiś mniej archaiczny niż obecny, a oferujący kilka istotnych funkcji. Forum się rozrasta, przybywa użytkowników zatem trzeba iść do przodu. Wystarczyłoby zapisac pod jakimś innym adresem obecne forum tak żeby było możliwe jego przeglądanie.
 
mały taki problem i w su mie mnie bezpośrednio nie dotyczący,ale mozna wprowadzic polskie znaki do loginu? bo tak np. użytkwonika ma ''kozio?'' zamiast ''kozioł'' -od taka sobie drobnostka ;)
 
W sumie to mógłby ktoś z redakcji się coś odezwać w temacie - czy jest nadzieja na jakies ulepszenia czy temat bez sensu bo i tak zostanie tak jak jest ?
 
Z forum jest taki problem że niewiele jest "silników" mających funkcje integracji forum ze strona główną (komentarze i tematy).
Ten na którym teraz jesteśmy jest mega ubogi w funkcje niestety. Forum jest niedorobione i śmiało moznaby to nazwać wczesną betą ale pracujemy powoli nad tym. Pierwszeństwo ma jednak szata graficzna strony głównej, kiedy ta bedzie gotowa - forum też będzie zmienione.

Wim, że to trwa (oj, trwa i trwa) ale nie mogę nic innego Wam polecić jak bycie cierpliwym;)

PS: Plusy i minusy wydawały mi się akurat dobrym pomysłem. Dać je tylko od odpowiedniej rangi i mogło by się to przyczynic do samoczynnego czyszczenia spamerow. Choc funkcja 'ignore' ważniejsza.
 
ah więc szykują się zmiany wszędzie :) osobiście lubię wszystkie zmiany,ale zapewne musicie być przygotowani na stado matołów którym absolutnie nic nie przypasuje :D
 
PS: Plusy i minusy wydawały mi się akurat dobrym pomysłem. Dać je tylko od odpowiedniej rangi i mogło by się to przyczynic do samoczynnego czyszczenia spamerow. Choc funkcja 'ignore' ważniejsza.


lubie-to.jpg
 
Dzięki Yoshi za głos z ''wewnątrz'' :) teraz wiem na czym stoimy.nie zgadzam sie jeszcze do konca z tym od odpowiedniej rangi.Ale to porozkminiamy dopiero jak zmieni się strona główna.



P.s może wiedziec chociaz do jakiej innej strony zagraniczej ma byc podobna? cos jak sherdog? bloody?
 
oO przypomniało mi się, w grach przeglądarkowych często jest bot, których chroni przed nadmiernym otwieraniem nowych zakładek, może tutaj warto również wprowadzić coś podobnego coby odciążyć stronę?
 
Jeśli nie byłby to duży problem, proszę usprawnić pojawianie sie zdjęć przy artykułach na Forum, bo często nie widać (na głównej zawsze są i tam tego problemu nie ma).
 
Zapewne chodzi Ci o szyld tekstów? Jest to spowodowane tym, że wrzucona ikona wpisu przy zaznaczeniu "Show featured image" przekierowuje zdjęcie ze strony głównej od razu na wpis. Niestety to nie działa w stosunku do forum. W takiej sytuacji trzeba zawsze zaznaczać "Show featured image" na "NO" i ręcznie wrzucać dwa razy ten sam obrazek (jako ikonę i jako szyld wpisu). Więc to nie kwestia usprawnienia, a zmiany sposobu dodawania zdjęć.
 
wg mnie najważniejsza rzecza byłoby wprowadzenie Pw, niby są maile ale nie zawsze ma sie otworzone forum i pocztę.



ograniczyć wielkość podpisu, tez dobry pomysł. Niektóre gify strasznie mulą.



pojawiający sie gdzieś wcześniej pomysł, żeby kilku userów dostało opcję moderatorskie też wydaje mi się ok, zawsze kilka wojenek ubędzie.



co do rang to bym proponował pójść drogą sherdoga i kategorie wagowe zamienić na pasy, choc to jest chyba najmniej ważna rzecz w tym całym temacie.
 
Tak, rozwiązaniem jest albo poprawianie tego ręcznie (jak zrobiłem przy wpisie o Tomaszu Marciniaku), lub Defthomas musi rozesłać e-mail redakcji, żeby zmienili sposób wrzucania ikon wpisu.
 
--> przycisk "do góry" żeby nie trzeba było przewijać całej strony



--> wybór i przechodzenie do konkretnego numeru strony w temacie
 
szydzin, jest przycisk Top na samym dole, przyjrzyj się :).



ja bym dodał reputację (tak jak na MyBB), PW! i miejsce w profilu na umieszczenie gg, etc.
 
Spokojnie ludzie, dopiero co nowy image strony powstał... na 10 lece mmarocks jak w sam raz zdążą ;-)
 
Bardzo dobry pomysł, ale trzeba by było raczej zmienić cały silnik jak już ktoś pisał. Moje sugestie:



- plusy i minusy do odpowiedzi



- możliwość blokowania użytkowników tak żeby nie było widać postów danego użytkowniika



- wyszukiwarka
 
Ciezko byloby zrobic te wszystkie typowo "forumowe opcje" na tym "silniku". Niewaptliwym plusem mmarocks, jest to, ze komentarze z forum sa na stronie glownej pod newsami. Dlatego masa osob tak czesto ja odwiedza, bo strona "zyje", mozna poczytac duzo opinii, prawie zawsze otrzymac odpowiedz na pytanie zwiazane z newsem itp.



Mam nadzieje, ze tego nie zmienicie, bo serio duzo na tym stracicie :-)
 
nie rozumiem blokowania wypowiedzi danego uzytkownika,skoro przeglądasz forum to zapewne nie czytasz komentów kola którego nie trawisz ?!,wyszukiwarka zabija system :-)google jest lepszy wpisujesz frazę + mmarocks i masz to co chcesz !!
 
Wyszukiwarka to jest masakra i na pewno jest do zmiany/ można z google zrobić myśle że to nie za duży problem http://www.google.com/cse/



Kolejne minusy, niekiedy zamiast przekierować nas do tematu w który klikamy, lądujemy zupełnie gdzie indziej./ ew. na pierwszej stronie zamiast na końcu (najczęściej HP i Tanio skóry nie sprzedam)







podwójne posty, lub w ogóle nie wysyłające się posty
 
Serio, system plusów i minusów/reputacji by się przydał. I jak dla mnie tylko tyle można zmienić, by strona była lepsza. :-)
 
Jakiś limit miesięczny dzienny tygodniowy obojętnie na zakładanie tematów i przerwa w dodaniu komentarzy zeby co po niektózy mogli ochłonąć przed dodaniem nastepnego komentarza często nic nie wnoszącego do dyskusji.
 
Przecież jest przerwa w dodawaniu kolejnych postów ....dla mnie za długa ;-) Chyba 30s jest , czy coś w ten deseń
 
Back
Top