Sugestie dotyczące forum

Jakiś limit miesięczny dzienny tygodniowy obojętnie na zakładanie tematów i przerwa w dodaniu komentarzy zeby co po niektózy mogli ochłonąć przed dodaniem nastepnego komentarza często nic nie wnoszącego do dyskusji.







to by musiałoby chyba w zamian coś na wzór shoutboxu/a bo wiele rozmów posta za post idzie np w hyde parku
 
Jakiś limit miesięczny dzienny tygodniowy obojętnie na zakładanie tematów i przerwa w dodaniu komentarzy zeby co po niektózy mogli ochłonąć przed dodaniem nastepnego komentarza często nic nie wnoszącego do dyskusji.


i-see-what-you-did-there.jpg




Co do zmian na forum o których wspominaliście to niedługo się zaczną i potrwają jak zawsze w naszym czasie w chuj czasu :)
 
Dzięki, staram się żeby wielki świat mmarocks nie wciągnał mnie jak moich kolegów celebrytów :D
 
Def a będzie mozliwośc ukrywania/blokowania postów niechcianych użytkowników? To mógłby być hit i zapowiedź końca niektórych userów.
 
@FTW po prostu jest jeden użytkownik który mnie irytuje dlatego tak ;) a czytać jego postów nie widzę, ale widzę że co chwile jakiś jego post jest.
 
spokojnie Wujek, Ci userzy mają tyle kont, że i tak zobaczysz ich "wartościowe" posty...







Ja ze swojej strony optuję za możliwością dodawania plusów i minusów, hejting zyska nowe oblicze ;)
 
też mi się wydaje, że te +/- to pomysł, który skończy się tym, że jak ktoś średnio lubiany napisze zajebiscie mądrego posta to hate poleci z minusami tak o dla zasady
 
Mam nadzieje ,że przy wprowadzeniu "ignore mode", nie wszyscy włączą "on" na moim nicku bo wówczas <patrz sygnatura Perfumiarza> :-)
 
ooo zmiana wyszukiwarki by sie przydała, bo ja ani razu tu nic znaleźć nie mogłam, zawsze musiałam przez google...
 
Można by było wprowadzić coś takiego jak wybór strony bo np: w temacie o wynikach z jakiejś gali przerwałem czytanie na na przykład 13 stronie. Na drugi dzień chce dokończyć a tam nagryzmolone ok 30 stron i trzeba ręcznie przeskakiwać str po str do punktu wyjścia. Uciążliwe.
 
Macie wirusa na forum, trafiłem na niego w temacie wywiadu z Sawickim. Może jest też w innych miejscach
 
Mam tak samo jak Adamr.. jest to prawdopodbnie sygnaturka kogoś z jakiejś strony z wirusem... blokowanej na google chrom. :)







Jest to sygnaturka Spike z tej strony mi wyskakuje..
 
Mi też chrome blokuje te dwa tematy.

Na tej stronie została umieszczona treść od img.izismile.com • znanego dystrybutora złośliwego oprogramowania. Wejście teraz na tę stronę najprawdopodobniej zainfekuje Twój komputer złośliwym oprogramowaniem.
 
Sygnaturka Spika na 100% tylko on ma na tej stronie.. i w tych 2 tematach sie wypowiadał...
 
Użytkownik Spike pisał w tych tematach i jego sygnaturka pochodzi z tej strony co podał kolega wyżej,
 
Tomek mi dalej wywala ten komunikat w temacie z Anzorem i Kowalkiewicz....







edit: teraz tylko na tym z Kowalkiewicz







edit2: OK szefie
 
Widocznie dopiero nowo napisane posty będą bez tego GIFa. Dobra, skasowałem mu wpisy z tematu o Anzorze i Karolinie, ale z wywiadu nie skasuję, bo się rozpisał :) po prostu ignorować, a nowe wpisy będą bez sygnaturki :)
 
Sorki że odświeżam, ale mam taką małą uwagę która mogłaby ułatwić przeglądanie forum. Mianowicie chodzi o coś takiego, aby obok listy tematów na cohones dało się bezpośrednio przejść do ostatniej strony, tak jak na tym screenie:







Często jak wejdzie się w temat przenosi do pierwszego postu tematu a tak można by wchodzić od razu do najnowszych wypowiedzi :)
 
Wykopuję. Obecnie ustanowiony czas na edycję posta to jak dla mnie zdecydowanie za mało, co zresztą u wielu osób było niejednokrotnie widać. Oficjalnie wnioskuję o pół godziny czasu na możliwość edycji po napisaniu posta.
 
Back
Top