Sugestie dotyczące forum

Gif od Defa powinien byc po zmianach...



A ze tak powiem, Chuck, rzeczywiscie, "na zachete" :)
 
Nie wiem czy moj mail do redeakcji w tej sprawie dotarl wiec napisze tutaj: od kilku dni mam taki problem ze nie moge wejsc w kilka tematow bo przenosi mnie do innych. Dotyczy to min. Tanio skory nie sprzedam (przenosi do tematu Nogueira wypada z walki z Shogunem), czy ku mojemu najwiekszemu smutkowi Brazilian Jiu-jitsu/Grappling/Zapasy (przenosi do tematu o Pawle Słowińskim).



Dzihados jestes w stanie to sprawdzic?
 
dotarl dotarl, jeszczenie dalem rady ogarnac, tak na szybko, moglbys po wejsciu na cohones dac ctrl-F5?
 
@steyr wyloguj się z cohones, i zaloguj przez stronę mmarocks.pl na jakiś czas powinno pomóc.
 
Dzięki wielkie Dzihad, nasze życie będzie teraz dużo łatwiejsze :)



W imieniu całego forum:



tumblr_inline_mfktijvwug1qdvvtx.gif
 
Gify w niczym nie przeszkadzają. Przeglądam forum z fona i jest dobrze.
Poza tym, jak dany użytkownik napisze kilka postów na jednej stronie tematu, to pojawia się i tak tylko jeden gif (pod jego pierwszym postem).
 
Też często oglądam stronę na tablecie i komórce i uważam, że blokada ich to bzdura. Czasami fajne gify można zobaczyć.
 
A właśnie mam takie teoretycznie nic nie wnoszące pytanie, ale czemu rozmiar avków na cohones nie jest standardowym 100x100 ? Zawsze mnie to ciekawiło :D



I przyłączam się do prośby z ostatniej strony dotyczącej suwaka stron u góry, gdyż nie każdy temat przenosi do ostatniego nieczytanego postu i trzeba bardzo często przesuwać się na sam dół aby potem zmienić stronkę na ostatnią...
 
Gify w niczym nie przeszkadzają.


Tobie nie przeszkadzają mnie przeszkadzają. Włącz sobie jakiś netlimiter i zobacz jak szybko MB lecą po wejściu na cohones. A niektórzy jednak niestety muszą tego pilnować. Przy limicie 2GB na miesiąć jest bardzo ciężko.
 
W sumie ja też jestem za zabronieniem wszelakich obrazków w sygnaturach. Z reguły przeglądam forum na laptopie/komputerze. Czasami jednak przy pomocy telefonu. Kiedy korzystam z wi fi w telefonie nie ma problemów. Natomiast w innym przypadku gify i inne obrazki bardzo utrudniają przeglądanie forum.
 
Grzechu, rozumiem, ale ja bym bardziej był za dodaniem opcji lite forum - bez obrazków. Albo dodać spoilery do sygnatur - tzn. dopiero po kliknięciu "show" zobacyzłbyś obrazki.
 
rozumiem, ale ja bym bardziej był za dodaniem opcji lite forum




Nie miałbym nic przeciwko takiej opcji. Np w ustawieniach profilu "nie wyświetlaj podpisów" i byłbym zadowolony :)




@grzechu nie pomyślałem o tym. Usuwam gifa ;)


Doceniam :-)
 
Ja mam pytanie odnośnie strony. Wielu z użytkowników wspomina coś czasami o twiterze. Sam tego nie posiadam i nie zamierzam się nigdzie rejestrować. Na niektórych stronach (na mmanews mają takie coś na głównej po prawej stronie na dole) jest myk, że twitty tych obserwowanych są wyświetlane w kolumnie. Idzie takie coś zrobić tutaj ? czy wymyślam za dużo ? : )
 
@up



Sam nie chcesz się nigdzie rejestrować, a wymagasz od innych niemałego nakładu pracy. W dupach się poprzewracało od tego dobrobytu. :-)
 
W zasadzie jest mnóstwo tego typu wtyczek do wordpress-a. Instalacja nie wymaga praktycznie nakładu pracy.

Myślę że nr ip użytkownika pod awatarem mógłby wiele zmienić w kwestii obrzucania się błotem :)
 
Szady, nie o to chodzi że nie chcę mi się. Raz się zarejestrowałem, akurat chodzi mi o fb. Po kilku klikach "lubię" zablokowali mi konto bez żadnego wysyłania czegokolwiek. Później telefon trzeba było podać i tak się lawina toczy. Teraz odbieram po 10 telefonów dziennie z jakimiś ofertami co jest mi zupełnie niepotrzebne i marnuję mój czas. Jak jest jakiś redakcyjny twitter to wydaję mi się to dobrym pomysłem, żeby takie coś wrzucić na główną z boczku gdzieś. Jeżeli to ma być na zasadzie jak typer : ) że trzeba ręcznie wszystko robić to rozumiem, ale jak da radę na zasadzie wtyczki jakiejś czy skryptu to dlaczego nie ?
 
Jasne, myślę ze możemy zrobić coś takiego na głównej stronie gdzieś na dole
 
Back
Top