Sugestie dotyczące forum

Brasil, nie tak prosto jak tutaj. Tylko administracja będzie mogła zmienić jak się ich ładnie poprosi ;)
 
- Większe avatary, co najmniej 100x100



- Powidomienie jeśli ktoś o Tobie wspomnie np: @mahonek



- Skrzynka odbiorcza



- Nowe logo



- Nowe rangi graficzne
 
W temacie "Newsy MMA" nie mogę napisać posta.


Podbijam. Tyle, że ja mam problemy z co drugim tematem. Czasem dopiero za 5-tym razem forum zaskoczy i wrzuci mój post.



Więc jakby się okazało, że w każdym temacie mam po kilka identycznych postów to proszę śmiało kasować.
 
Mahon mam nadzieje że nie będzie większych avatarów bo pewnie będziesz zmieniał co 20 minut
 
Wujek bedzie ignor, wiec bedzie mogl zmieniac i co minute, ja tych prowokacji juz dale czytac nie bede
 
Jak już mamy koncert życzeń to proszę nie zapomnieć o możliwości wyboru odnośnie wyświetlania sygnatur.







PS: Miejscami rangi uży(t/sz)kodników wchodzą na pole komentarza i trochę przysłaniają tekst
 
Posyp ty sie najpierw popiolem :)



Sa pewne cechy wspolne, nie zaprzeczam, ale nie badzmy tacy restrykcyjni :)
 
Oki, staram się być pomocny. Dla mnie to jeden i ten sam user. Ale dobra, nie mam panelu jak Ty, więc pewności nie mam.



O moją głowę sie nie martw. :-)















Ps. Najważniejsze że już ni mam problemu z otwieraniem Cohones ;-)
 
@Orest: beczunia :)



Wszystko sie przedluza, ale zrozumcie to nei jest kwestia odpalenia nowego czystego forum (0,5h wliczajac w to kawe i wc) tylko przeniesienie starych watkow + integracja z innymi funkcjonalnosciami ktore Wam dostarczamy (czat, typer, glowna, forum).
 
Hehe :-). Mi się tam stare forum podoba, przydałaby się opcja ignorowania, żeby sobie ciśnienia nie podnosić, ale tak poza tym jest wszystko git.
 
Zbawienną rzeczą byłaby możliwość wyciągania pojedynczych komenatrzy i tworzenia z nich osobnych tematów w jakimś śmietniku, tak żeby można było zachować przejrzystość wątków nie odbierając przy tym możliwości prowadzenia bezcelowych dyskusji. Raz że będzie porządek, a dwa że będzie można się wyżyć hehe...
 
taki zegar jak na głównej KSW by się przydał, co by odliczał czas do nowego forum.


jeszcze dług publiczny żeby był
lol.gif


nie zmieścił by się na stronie ;)
 
Back
Top