Sugestie dotyczące forum

fajną opcją byloby dodawnie do postow z oglaszaniem wazniejszych zestawien mini ankiety z zapytaniem kto Twoim zdaniem wygra, dwa poziome slupki aktualizowane live - glosownie tylko dla zalogowanych.
 
W niedziele przez cały dzień nie przyjmowało moich postów, na poczatku mojej aktywności tu, miałem ten sam problem i nie rozumiem go. Na telefonie również próbowałem i tam było to samo. Na szczęście to był tylko dzień
 
Takie ankiety to raczej przy zakładnaniu nowego tematu bardziej by się sprawdizły, niż przy zwykłych posyach-odpowiedziach.
 
Panowie szefowie, od kilku dni kiedy próbuję wejść na cohones z przeglądarki androidowej na telefonie przekierowywuje mnie na mmarocks. Nie ma szans żebym wszedł na forum. Raz na jakiś czas tylko cohones ładuje się normalnie. Jakieś rady? Czy to specjalny zabieg? :-)
 
W tym momencie akurat bez problemu działa, ale przez 5 dni wstecz nie dawało rady, nawet przez google. Nic to, zobaczymy jak będzie dalej.
 
Redakcjo, zadziałacie coś z tym typem?



copmkyfffbnysdgikioughiujuxwfjydlyaahgkegvsqcbwpcodsjdavgudqbjavdjntdfadyjokorrixiuqfgthyetnducwvwnsndmwnatzppgodvstojqwqfvylnae
 
to "tak" zabrzmiało bardzo złowrogo, zwłaszcza że czytane wspak przeradza się w KAT :)
 
Czym może być spowodowany brak wyświetlenia się okienka do pisania na cohones w google chrome ? W Mozilli nie mam takiego problemu



Wyczyściłem pamięć podręczną oraz cookie



dfdsfsf.jpg
 
A to na każdej stronie tak masz?



U mnie zawsze jak okienka nie ma to albo strona nie załaduje się do końca (to na mobilnym necie), albo ktoś dodał post, który przeskoczył na kolejną stronę ale nie pojawia się odnośnik do kolejnej strony.
 
W każdym temacie

strona nie załaduje się do końca (to na mobilnym necie), albo ktoś dodał post, który przeskoczył na kolejną stronę ale nie pojawia się odnośnik do kolejnej strony.




odpada







jave mam włączoną




Zezwalaj na wykonywanie kodu JavaScript w witrynach.
 
Ja czesto tam mam że "niby" wszystko jest załadowane na stronie, ale cały czas mieli ten znaczek w przeglądarce ładowania strony.
 
@wujek, to oznacza że def pobiera hajs z twojego konta! Lepiej uważaj!.


A tak poważnie to też tak mam.
 
Mam w domu taką fajną whiskey, jak tylko pogrzebiemy stare forum to odpalę ją na raz chyba z radości :)
 
nie wiem czy ktoś już sugerował, ale sprawdznie pisowni też się przyda przy publikowaniu postów. czasami sam się łapię na robieniu byków :-)
 
Sprawdzenie pisowni przecież jest. Wystarczy kliknąć pierwszą ikonkę z lewej i tam pisać posty zamiast w "głównym okienku".







Def nowe forum w tym roku?
 
WOW news roku, to ja się dowiaduję, że na cohones jest "sprawdzanie pisowni", a zaraz forum zmienią xD
 
Back
Top