Sugestie dotyczące forum

W sumie lepiej trochę poczekać i mieć dopieszczonego forumka niż się pośpieszyć i miała by być jakaś kupa. Jaram się nowym forum:)
 
Mnie raz wylogowało z cohones, ale ze wszystkich innych stron też, więc to wina przeglądarki raczej była. Poza tym spoko.
 
Jakby cos podobnego dzialo to pls dawac znac :)



Grzechu, na FB - gdzie rzadko bywam - widzialem, ze u ciebie silna wola jest slaba :)
 
Dzichad 1000 post i 666 w tym temacie...



1372789186_by_Marceliko4_500.jpg
 
Opcja bez sensu, ktoś zablokowany a tu dyskusja i nie wiadomo o co chodzi bo co 3 post nie widać.
 
Boisz się że nie będziesz mógł wkurzać ludzi swoimi podbojami :D ? Dzięki za gifa btw!
 
Właśnie dobra opcja, nie będę musiał już czytać bredni i notorycznego obrażania zawodników, które serwuje nam o%.
 
To nie o to chodzi def, tylko będzie nieład na forum :P




Nie będzie, będzie tylko dla tych, którzy kogoś ignorują. Mahonek, boisz się, że będziesz pisał do nikogo? :-)



Dzihad, nie wiem czy na fb zajrzysz jeszcze więc powtarzam:




wylogowało mnie jednak z cohones, wróciłem do domu i nie jestem zalogowany, a zawsze byłem


:-)
 
To nie o to chodzi def, tylko będzie nieład na forum :P


Jaki nieład? Wrzucić gościa do ignorowanych i jego posty nie będą CI się wyświetlały. Jedynie będziesz widział, że "coś napisał" lecz tekst będzie ukryty.



Ale ile to ciekawych rozmów powstało właśnie dzięki temu, że ktoś nie mógł ukryć użytkownika "X".
 
Już się nie mogę doczekać. W końcu będzie można się nieco bardziej udzielać bez obaw o własne zdrowie psychiczne. :-)



Bajdurzenie o nieładzie to po prostu strach przed obstrukcją na forum.



PS: Swoją drogą dobry byłby jakiś system ostrzeżeń, tak żeby jasno i klarownie było widać kto, gdzie, kiedy i za co dostał ostrzeżenie lub blokadę na udzielanie się. To samo tyczy się kasowania/ukrywania nieregulaminowych komentarzy - zostawiać dla potomnych z odpowiednim opisem konsekwencji.
 
Probem juz rozpoznany, przy przelogowywaniu forum<->glowna.



Niestety Automatic skopal sprawe :(
 
Back
Top