Sugestie dotyczące forum

Podawales ten co masz na drugim koncie - to niedozwolone. Email musi byc unikalny.



Wpisalem fejkowy - zobacz sam.
 
Uczyńcie przykład z Solarisa! Pod żadnym pozorem nie wolno... no własnie, co on przeskrobał? :-)
 
Przecież Solaris na samej tej stronie złamał co najmniej 2 punkty regulaminu:



Zakazane jest podszywanie się pod innych użytkowników.



Zabrania się wielokrotnego publikowania komentarzy o identycznej bądź zbliżonej treści.



Na stos!:D
 
Wróciłem bezbożnicy! Spiskowało się tu widze! Pewnie jak załaduje z powrotem avatar to znowu mnie wyeliminuje system, ale co tam : D
 
Dżihad, zalogowałem się na komputerze innym niż zawsze i post wszedł mi od razu, a z telefonu podpiętym pod to samo wifi już nie...
 
My uzywam chmurowego antyspamera, niestety nie mam wgladu/kontroli nad tym co tam sie dzieje :(



Pewnie maja jakis magiczny algortym w ktorym zmiennymi sa nazwa uzytkownika, email, IP, przegladarka...



Pozostaje mi na razie klikac "Not spam"
 
niestety nie mam wgladu/kontroli nad tym co tam sie dzieje :(


yes-eccbc87e4b5ce2fe28308fd9f2a7baf3-1336.gif
s4xqhk.jpg.gif
 
User Trybsok to troll,cos mi przeczucie mowi. Ostatnio, jakis czas temu o innych jego wcieleniqch pisalem w tym temacie. Sprawdz go Dzihad ;-)
 
LOL ultratroll słynny z posiadania wielu osobowości forumowych szczuje na swoich heh taki Alfatroll:)
 
Panowie- nowy telefon i po aktualizacji chroma po wejsciu na cohones przenosi mnie na mmarocks.
W operze tak jak bylo - nie da rady komentowac.
A stockowa przegladarka ssie.
Jakis sposob na to czy moze jakas inna przegladarka pomoze?
 
Spróbuj inną przeglądarkę. Mnie z Xperii L też czasem przenosi z forum na główną na Chromie, ale potem już śmiga dobrze.



Spróbuj jeszcze ew. adres zmeić z cohones.pl na cohones.mmarocks.pl (albo na odwrót).
 
Mnie nie przenosi, ale mam taki problem, że na telefonie nie dodaje mi komentarzy z głównej, Z cohones jest ok, ale z głównej ni huhu
 
Czy robicie ostanio jakieś zmiany ? przepięcia ?

zauważyłem ostanio kilka razy :


503 Service Unavailable


No server is available to handle this request.
 
Tak, coś robia. Ja np. miałem wczoraj jakąś dziwna blokade na Cohones. Dziś jest juz oki ;-)



Ps. Ruszy w sobotę?
 
W tym nowym forum, fajnie jakby oprócz Yt i dailymotion, czy vimeo, filmy z innych portali, np. Fejsa, od razu było widać w postaci ekranu - a nie tylko link . Choć nie wiem ,czy z Fejsa się da tak zrobić...







Ps. Na nowym forum, wszystko łącznie z hasłami userów zostanie przeniesione jakoś?
 
Na nowym forum z fejsa tak, da się zrobić i to już działa.



Będzie problem z hasłami bo nie zostaną przeniesione, nowe hasła zostaną wysłane na mejla do każdego. Generalnie szykujemy się na niezłe trzęsienie ziemi i pierwsze 2-3 dni mogą być ciężkie :)



Ale przyjemność z użytkowania forum to wynagrodzi, przyjemność z używania przypomina mi właśnie Facebooka.



Pondro!
 
@up: [niewiele*] moge Ci dać ;-)



*edit by Dzihados



Skad ta pewność?







*edit by Kaczka41







Ksztalt ust mi to mowi ;-)



*edit by Dzihados
 
Oby tylko sygnatury userów nadal nie wywalały z przeglądarki windows phone:-)
 
Back
Top