Sugestie dotyczące forum

temat sie przywiesil na 8 stronie



cohones.mmarocks.pl/topic/cohonesowy-quiz-znajomosci-filmow/page/8
 
efa.png
 
To pisz wyrazniej (pelnymi zdaniami) / na emaila - ja akurat nie mam przyjemnosci w przegladaniu spamu. Dyskusja w tym watku jest przeplatano-nieprecyzyjna - ja nawet nie zajarzylem, zes solaris :)



Zostales zakwalifikowany przez system jako spamer, nie zebym cos sugerowal, ale...



Solaris, sprobuj teraz.
 
W Hyde Parku jeden post mi widze wszedł, ale następny gdzie indziej już nie...



O, teraz się pojawiły. Wtf?>
 
bo manualnie dla ciebie klikam "not spam".



nie wiem cos ty zrobil :) ale system ma cie na cenzurowanym
 
Rozłażą mi się posty po dodaniu, tak jak choćby tutaj. Zmiana przeglądarki niewiele daje, bo dzieje się tak zarówno z Opery, Firefoxa, jak i IE. Co się mogło zepsuć, albo jak to naprawić? ;/
 
można coś więcej dowiedzieć się co do daty przejścia na nowe forum? chociaż ogólnie czy bedzie to listopad?czy w ogóle tym roku?:D
 
@Spike: to jest blad forum, masz racje (powstaje wtedy gdy sie kopiuje sformatowany tekst). Pozostaje wtedy skasowac wszystkie znaki nowej lini (czyli jakbys posta pisal w jedynej linii), zapisac, dodac entery.
 
Weź mu Dzihad odblokuj, to pierwotne konto. Może Ci sie z kulą pomyliło i kara przeszła także na niego ;-)
 
Hmmm, a moze tak. Zaloz sobie inna skrzynke mejlowa, zepnij z nia konto.



System antyspamowy moze dzialac na podstawie emaila przypisanego uzytkownikowi.
 
Wpisałem w zakładce edytuj profil inny adres mailowy, wyskakuje komunikat, że profil został uaktualniony, ale wchodząc tam znowu nadal jest ten stary mail.
 
Wpisałem w zakładce edytuj profil inny adres mailowy, wyskakuje komunikat, że profil został uaktualniony, ale wchodząc tam znowu nadal jest ten stary mail.
 
Back
Top