Street Workout

A ja odkryłem jakiś crossfit box na mojej dzielnicy ale kurwa ceny to z dupy są wzięte. Chyba zaczynam być hejterem CF.
Też mnie rozwalają ceny CF. Kurwa no zajebisty trening ale 250 zeta za miesiąc? Boksik zrobiony prawie w dużym garażu na prywatniej działce właściciela ale są "afiliowanym CF boxem" i chcą budować "community" a nie mieć sezonowców, którzy by przyli jeśli cena byłaby niższa... :facepalm:
 
Chyba się nie przeprowadzam w najbliższym czasie-rano zaczęli mi budować park do street workoutu a teraz nad Kauflandem, który mam po drugiej stronie ulicy, otworzą gigantyczny klub z mojej sieci-pieprzone 7500m2. W Szkole Walki Drwala z tej zamej sieci jest jakieś 2300m2

image hosting above 5 mb
Co ci po tym jak ty jestes wiecznie Kontuzjowany??:mamed:
Tylko Renta ci zostaje albo zero wysiłku:lol:
 
Co ci po tym jak ty jestes wiecznie Kontuzjowany??
Tylko Renta ci zostaje albo zero wysiłku:lol:
A właśnie jak mam dobrze wyposażoną siłkę to zawsze coś zrobię: od dwóch tygodni mam zjebany łokieć to nakurwiam swing kettlem i przysiady na bosu(stabilizacje kręgosłupa poprawiam) Z kolei jak coś innego boli to wybieram maszyny, które izolują. Jakbym patrzył na kontuzje to bym od 10-15 lat nic nie robił.
 
A właśnie jak mam dobrze wyposażoną siłkę to zawsze coś zrobię: od dwóch tygodni mam zjebany łokieć to nakurwiam swing kettlem i przysiady na bosu(stabilizacje kręgosłupa poprawiam) Z kolei jak coś innego boli to wybieram maszyny, które izolują. Jakbym patrzył na kontuzje to bym od 10-15 lat nic nie robił.
Niewiem o czym do mnie rozmawiasz :bleed:

Ale szanuje :penn:
 
No właśnie, mam tak samo.
Cały dzień łaziłem jak nakręcony na dzisiejszy trening. W końcu się doczekałem, odbyłem ZA-JE-BI-STY* trening jakbym był na jakiejś bombie (czysty jestem, nigdy nawet krety nie brałem, USADA, spokojnie). Wróciłem, zjadłem i... poszedłbym jeszcze raz.

*zajebisty, bo:
- zrobiłem wszystko co miałem zaplanowane,
- miałem kurewską moc i ochotę na cały trening (nawet na te ćwiczenia, których nie za bardzo lubię),
- zanotowałem progres w kluczowych dla mnie ćwiczeniach/elementach.

Podsumowując, :bleed:
 
No właśnie, mam tak samo.
Cały dzień łaziłem jak nakręcony na dzisiejszy trening. W końcu się doczekałem, odbyłem ZA-JE-BI-STY* trening jakbym był na jakiejś bombie (czysty jestem, nigdy nawet krety nie brałem, USADA, spokojnie). Wróciłem, zjadłem i... poszedłbym jeszcze raz.

*zajebisty, bo:
- zrobiłem wszystko co miałem zaplanowane,
- miałem kurewską moc i ochotę na cały trening (nawet na te ćwiczenia, których nie za bardzo lubię),
- zanotowałem progres w kluczowych dla mnie ćwiczeniach/elementach.

Podsumowując, :bleed:
Ja nawet nie mam siły pisać, jestem wyjebany jak koń po westernie. Pozdro mordo.
 
Ja nawet nie mam siły pisać, jestem wyjebany jak koń po westernie. Pozdro mordo.
Pozdro :D
ed45f93f617b32da82cfaa484e72e1135fa500c5870f781cbe3d136118e97911.jpg
 
Eh, ja dzisiaj nogi na maszynach i 40 min rowerka stacjonarnego:(

Cholera Kotwica to jest dzik!
 
@Masu jakie dokładnie ćwiczenia robicie? Ja póki co delikatne obciążenie + maszyny, bo na nich nie odczuwam bólu nic a nic. Próbowałem dipy robić wczoraj i odpadłem przy pierwszym powtórzeniu :jon:
 
@Masu jakie dokładnie ćwiczenia robicie? Ja póki co delikatne obciążenie + maszyny, bo na nich nie odczuwam bólu nic a nic. Próbowałem dipy robić wczoraj i odpadłem przy pierwszym powtórzeniu :jon:
Dipów nie zrobisz...bo jeszcze nie zamontowali. Robimy albo podciągania, czyli plecy i bicek albo wyciskania. Tu i tu mieszamy to z maszynami. Np pompki zwykłe, z użyciem uchwytów do pompek, kółek gimnastycznych, z nogami wysoko itd.

@Vic3k jak moja żona ćwiczy to w Platinium bo ona w Parku nie ma co robić, jak jej nie będzie no to pewnie park bo jest fajna pogoda. Do końca sierpnia wjazd do Płazy 12PLN
 
Dipów nie zrobisz...bo jeszcze nie zamontowali. Robimy albo podciągania, czyli plecy i bicek albo wyciskania. Tu i tu mieszamy to z maszynami. Np pompki zwykłe, z użyciem uchwytów do pompek, kółek gimnastycznych, z nogami wysoko itd.

@Vic3k jak moja żona ćwiczy to w Platinium bo ona w Parku nie ma co robić, jak jej nie będzie no to pewnie park bo jest fajna pogoda. Do końca sierpnia wjazd do Płazy 12PLN
:OK: dokładnie jeszcze się we wtorek ran zgadamy:irish::wtf2::bleed::robbie:
 
Zrobiłem sobie sexi fotkę pleców. Wyszło mi gdzieś 8xBorn2Kill Ładnie wchodzą te drążki. Gdybym mógł robić martwy ciąg to miałbym plecy jak Brock:wtf2:
 
Mam już odłożone 15k na kuracje hgh, w zime wjeżdżamy.
 
Bawicie sie tez w pozycje statyczne czy tylko podciagania, dipy itp? Ja ostatnio zaczalem zabawe z pozycjami i to jest piekne
 
Back
Top