Sport

w przyszla sobote rusza the rugby championship, jakis viaplay moglby to lyknac a jak nie to bedzie piracone :fjedzia:
295012266_450263900446534_173006936100970482_n.jpg
 
Kyler Murray z pięcioletnim przedłużeniem za 230 baniek.
@Olo @PioTRTek jak myślicie, wart takiego kwitu czy Cardinals wjebali się na minę? Tam generalnie dość średnio z salary cap z tego co ostatnio sprawdzałem. Niby M. Brown > Kirk, ale Hopkins na pewno opuści początek sezonu, a pozostały korpus łapaczy nie jest jakoś szczególnie imponujący. Do tego Kyler raczej nie należy do łatwych zawodników i lubi pomarudzić.
 
Kyler Murray z pięcioletnim przedłużeniem za 230 baniek.
@Olo @PioTRTek jak myślicie, wart takiego kwitu czy Cardinals wjebali się na minę? Tam generalnie dość średnio z salary cap z tego co ostatnio sprawdzałem. Niby M. Brown > Kirk, ale Hopkins na pewno opuści początek sezonu, a pozostały korpus łapaczy nie jest jakoś szczególnie imponujący. Do tego Kyler raczej nie należy do łatwych zawodników i lubi pomarudzić.
Nie warty.
RDT_20220728_095512630523716036127011.png
 
Kliki i oglądalność wyjebuja jak za czasów Małysza, więc będą pisać nawet czy lewy wiezie klocka na Camp Nou czy zrobi w domowej łazience.
Zakładając, że Lewy będzie tam łupał bramek od groma, a będzie. To co weekend wszystkie portale będą witać informacjami z Barcelony.
 
Polacy udanie rozpoczynają Eurobasket pokonując Czechów 99:84.
Najlepszy jaki widziałem mecz Balcerowskiego w kadrze i chyba w całej historii jego występów. Ponitka i AJ klasa, wysoki poziom. Reszta kadry też zrobiła robotę i swoje do zwycięstwa dodała.
Jutro o 14 mecz z Finlandią.
 
Takie kurwa czasy, czyli epoka Januszy. Viaplay odpuszcza część ekspertów od Bundesligi, bo po odejściu Lewego oglądalność upadła na pysk. Kibice...
Zaraz się zacznie kolejny medialno - Januszowy pierdolec, bo wielkimi krokami zbliża się typowy, jesienny okres przeziębieniowy. Medialna pandemia strachu już w blokach startowych, by zesranych ze strachu Januszy zagonić do klikania w covidowe teksty i oglądania programów informacyjnych, co przekłada się na gigantyczną kasę za wysokie słupki oglądalności i liczbę odsłon na portalach. Media już nie są umowną czwartą władzą tylko pierwszą. Wszelakim celowym zastraszaniem(covid, recesja, wojna, brak prądu itd), wytresowały hordy pożytecznych idiotów, którzy im jedzą z ręki.
 
Back
Top