Sport

20220602_174904.jpg
 
Ja tam nigdy jakimś fanem wielkim tenisa nie byłem, ale to co ta dziewczyna odpierdala w tak młodym wieku (dopiero od 2 dni może legalnie huknąć piwko w Stanach) to jest jakiś kosmos. Chapeau bas jak cholera :penn:

received_738999587230023.jpeg
 
W sobotę będą konkretne ciężary, bo Coco jest rewelacyjnie przygotowana do tego turnieju pod względem fizycznym. Atletyzmen coraz bliżej do Venus i Sereny. Od początku meczu narzuca niesamowite tempo, które utrzymuje do końca spotkania. Moje typowanie 50 na 50 ze wskazaniem na amerykankę. Oby kurwa nie, oby Wiktorowski coś wymyślił, by się jej nie dać rozkręcić
 
W sobotę będą konkretne ciężary, bo Coco jest rewelacyjnie przygotowana do tego turnieju pod względem fizycznym. Atletyzmen coraz bliżej do Venus i Sereny. Od początku meczu narzuca niesamowite tempo, które utrzymuje do końca spotkania. Moje typowanie 50 na 50 ze wskazaniem na amerykankę. Oby kurwa nie, oby Wiktorowski coś wymyślił, by się jej nie dać rozkręcić

Nie przesadzajmy. Jeśli chce pokonać Igę nie może popełniać 46 niewymuszonych i 19 podwójnych. Wygląda to fatalnie
 
@Słaby

O tenisie wiem tyle co np o żużlu czy F1, możesz dać z ciekawości foty nr 2 i nr 3
WTA.

Jestem ciekaw jak wyglądają największe rywalki Świątkowej.


Moja wiedza na damskim zatrzymała się na istnieniu sióstr Williams i Radwańskich
 
@Słaby

O tenisie wiem tyle co np o żużlu czy F1, możesz dać z ciekawości foty nr 2 i nr 3
WTA.

Jestem ciekaw jak wyglądają największe rywalki Świątkowej.


Moja wiedza na damskim zatrzymała się na istnieniu sióstr Williams i Radwańskich
Ten ranking jest tak płynny jak julki na tiktoku ze swoją seksualnością :werdum:
Te które coś grają to Badosa, Kontaveit, Sakkari, Sablenka ale są strasznie nierówne. Szkoda że ta Barty skończyła bo mogła by być fajna rywalizacja, a tak to myślę że jak Iga nie złapie jakiejś kontuzji i utrzyma taki poziom to długo będzie nr 1.
 
W sobotę będą konkretne ciężary, bo Coco jest rewelacyjnie przygotowana do tego turnieju pod względem fizycznym. Atletyzmen coraz bliżej do Venus i Sereny. Od początku meczu narzuca niesamowite tempo, które utrzymuje do końca spotkania. Moje typowanie 50 na 50 ze wskazaniem na amerykankę. Oby kurwa nie, oby Wiktorowski coś wymyślił, by się jej nie dać rozkręcić
To jeden z tych momentów, kiedy człowiek jest szczęśliwy, że dał ciała z typowaniem.
Brawo Iga, gratulacje, oby tak dalej!
 
jutro będzie co oglądać, 3 finały jednego dnia:popcorn:za tydzień jeszcze finały w polskiej i francuskiej lidze i będzie trzeba czekać do września na nowy sezon…
 
Last edited:
Back
Top