Sport

Ciekawa sytuacja w Plus Lidze. W Chemiku Bydgoszcz "szpital" (m. in. nie ma żadnego sypacza) i w sobotnim meczu z ZAKSĄ rozgrywać będzie najprawdopodobniej środkowy - Michał Szalacha.
 
Ciekawa sytuacja w Plus Lidze. W Chemiku Bydgoszcz "szpital" (m. in. nie ma żadnego sypacza) i w sobotnim meczu z ZAKSĄ rozgrywać będzie najprawdopodobniej środkowy - Michał Szalacha.

Jak tak dalej pójdzie to ZAKSA skończy fazę zasadniczą bez porażki. Szkoda, że w LM trafili do grupy z tak silnymi zespołami, ale może jeszcze ograją Modenę i wyjdą z grupy.
 
Ciekawa sytuacja w Plus Lidze. W Chemiku Bydgoszcz "szpital" (m. in. nie ma żadnego sypacza) i w sobotnim meczu z ZAKSĄ rozgrywać będzie najprawdopodobniej środkowy - Michał Szalacha.
Sport w Bydgoszczy przechodzi duży kryzys, nie ma odpowiedniego wsparcia od miasta, bo prezydent to chuj, a niestety został dalej na kadencji.

Chemik Bydgoszcz nowe problemy może niedługo mieć z tą nazwą chemik.
 
A mój Jastrzębski Węgiel dobrze sobie radzi w nowym składzie i problemy z De Giorgi nie przyniosły żadnych ujemnych rzeczy, a można powiedzieć że dużo pozytywnych z nowym trenerem.
 
Jak tak dalej pójdzie to ZAKSA skończy fazę zasadniczą bez porażki. Szkoda, że w LM trafili do grupy z tak silnymi zespołami, ale może jeszcze ograją Modenę i wyjdą z grupy.
Chyba tylko ONICO może im utrzeć nosa.
 
Chyba tylko ONICO może im utrzeć nosa.

Wydaje mi się, że prędzej Skra. Podium stawiałbym w takiej kolejności: Zaksa, Skra, Onico - dalej Jastrzębski, Czarnuchy i playoffową stawkę zamknie Zawiercie/Pusovia. Ten sezon wydaje się przełatwy do przewidzenia. W zeszłym przez cały sezon wyglądało jakby Zaksa nie miała sobie równych, a w finale baty. Teraz wydaje mi się, że nie mają równorzędnego przeciwnika
 
Wydaje mi się, że prędzej Skra. Podium stawiałbym w takiej kolejności: Zaksa, Skra, Onico - dalej Jastrzębski, Czarnuchy i playoffową stawkę zamknie Zawiercie/Pusovia. Ten sezon wydaje się przełatwy do przewidzenia. W zeszłym przez cały sezon wyglądało jakby Zaksa nie miała sobie równych, a w finale baty. Teraz wydaje mi się, że nie mają równorzędnego przeciwnika


Widzę to podobnie choć nie jestem jeszcze do końca przekonany czy Skra weszła na odpowiednie obroty, a Reska bez szans na szóstkę moim zdaniem.
 
Widzę to podobnie choć nie jestem jeszcze do końca przekonany czy Skra weszła na odpowiednie obroty, a Reska bez szans na szóstkę moim zdaniem.

Najbliższe 10 meczów gra z ogórami, z nich 3 powinna przegrać (Skra, Zaksa, Jastrzębski), a nie zdziwie się jak i Skre opitoli u siebie. Miała tragiczny początek sezonu, ale już gra coraz lepiej. Myślę, że po tym maratonie może już być na 6-7 miejscu
 
Gratulacje. Właśnie uzyskałeś dostęp do Hyde Parku, baw się dobrze.
I własnie o to chodziło :waldeklaugh: A tak serio chciałem przeczytać dwa komentarze i do tego brakowało mi 10 postów do 50, żeby mieć dostęp do hydeparku.
 
Oglada ktos Australian open? Na niedziele zapowiada sie konkret final Djoko z Nadalem. Nadal bez straty seta doszedl do finalu, czuje ze rozjebie Nowaka i zastanawiam sie czy nie wejsc mocno w ten meczyk kurs 2,2 na Nadala
 
Oglada ktos Australian open? Na niedziele zapowiada sie konkret final Djoko z Nadalem. Nadal bez straty seta doszedl do finalu, czuje ze rozjebie Nowaka i zastanawiam sie czy nie wejsc mocno w ten meczyk kurs 2,2 na Nadala

Ja bym raczej kierował się w stronę Djokovicia. Nadal doszedł do finału bez straty seta, ale z kim on grał? Jedyny imponujący wynik jest z Tsitsipasem. Reszta zawodników 5 klas niżej. Djoković po drodze odpalił praktycznie całą czołówkę (Nishikori, Miedwiediew, Shapovalov, Tsonga). To nie ziemia, że Nadal miałby rozjebać Novaka. Na hardzie Djoković jest lepszym zawodnikiem. Jeśli miałbym strzelać w wynik to 3-1 dla Novaka i bardzo mi się podoba, że kurs na niego rośnie. Mam nadzieje, że Djoković nie odstawi cyrku jak zawsze kiedy na niego stawiam :D
 
Ciezki mecz przed Nadalem, ale jak chce w zyciu chociaz raz wygrac wielkiego szlema to jak nie teraz to chyba nigdy. Jutro final babek mysle ze Osaka ogarnie, a Ty jak stawiasz?
 
Dziś była konferencja Williamsa i Orlenu w Warszawie. Ciekawostką może być udział w niej Eleven i Polsatu jako wspólnego prowadzenia i późniejszych wywiadów.

Ze strony Polsatu był Andrzej "Jak myślisz Mikołaj" Borowczyk i Krystian Sobierajski.

Wnioski? Polsat napalił się na F1.
 


Z jednej strony fajnie, bo to duży sukces na arenie międzynarodowej, ale jednak odejdzie bardzo ogarnięty minister sportu :(
 
Back
Top