Sport

Patriots:fjedzia: A obejrzę jutro powtórkę z powodu chęci wyspania się do pracy.

Polecam pogadankę Gutki z Berą i Krzemieniem


Patriotsi ostatnio złapali formę, na początku sezonu słabo im szło, ale teraz dają radę. Myślę że wygrają, a Brady tradycyjnie zostanie MVP.
 
51270194_2637405506286560_3381022732429819904_n.jpg


Pozostaje tylko wrzucić to:

 
Sam mecz nie porwał, nie porwał też koncert Maroon 5 w przerwie za co zbierają bęcki. Zasłużenie Patriots, ale chyb najsłabszy Super Bowl od lat.




Fakt mecz średni był, szczególnie jeżeli chodzi o ofensywę, bo defensywnie oba zespołu grały dobry mecz. Brady też nie zachwycał. Za to Edelman:applause:

Za rok czuję, że ktoś z dwójki Kansas City Chiefs/Rams będzie triumfował w Superbowl.
Chociaż Brady jednak nie kończy kariery, ale w tym roku w drafcie nic ciekawego Patriotsi raczej nie zdobędą.
 
A to ktoś się tym w ogóle interesuje w Polsce?:korwinwhat:

Tak, bardzo dużo ludzi, którzy od kilku lat mają zajawkę na futbol amerykański. Puby sportowe w miastach z drużynami (w lidze FA) w nocy mają rekordowy utarg, jak chłopacy przychodzą do nich w 40 osób o 23 w niedzielę i siedzą do 4 w poniedziałek
 
ZAKSA przegrała pierwszy mecz w tym sezonie... z bardzo słabą w tym roku Resovią :o o: 3-0 na wyjeździe do Kędzierzyna. Brawo Rzeszowiacy :applause:Może jeszcze jest szansa na półfinał play-off w tym sezonie.
 
ZAKSA przegrała pierwszy mecz w tym sezonie... z bardzo słabą w tym roku Resovią :o o: 3-0 na wyjeździe do Kędzierzyna. Brawo Rzeszowiacy :applause:Może jeszcze jest szansa na półfinał play-off w tym sezonie.
Może się coś ruszyło, najpierw klepnęli osłabioną Skrę, teraz super mecz z ZAKSĄ, a szóstka w zasięgu.
 
Najbliższe 10 meczów gra z ogórami, z nich 3 powinna przegrać (Skra, Zaksa, Jastrzębski), a nie zdziwie się jak i Skre opitoli u siebie. Miała tragiczny początek sezonu, ale już gra coraz lepiej. Myślę, że po tym maratonie może już być na 6-7 miejscu

Tak jak podejrzewałem, Pusovia zaraz wbije się do szóstki :)
 
Ćwierćfinałowe pary LM w siatkówce:
Chaumont VB 52 MH (Francja) – Sir Colussi Sicoma Perugia
(Włochy)
Trefl Gdańsk (Polska) – Zenit Kazań (Rosja)
PGE Skra Bełchatów (Polska) – Zenit Sankt Petersburg (Rosja)
Dynamo Moskwa (Rosja) – Cucine Lube Civitanova (Włochy)
 
Ćwierćfinałowe pary LM w siatkówce:
Chaumont VB 52 MH (Francja) – Sir Colussi Sicoma Perugia
(Włochy)
Trefl Gdańsk (Polska) – Zenit Kazań (Rosja)
PGE Skra Bełchatów (Polska) – Zenit Sankt Petersburg (Rosja)
Dynamo Moskwa (Rosja) – Cucine Lube Civitanova (Włochy)

To ja już napiszę pary półfinałowe. Perugia - Zenit Kazań oraz Zenit SP - Lube
 
To ja już napiszę pary półfinałowe. Perugia - Zenit Kazań oraz Zenit SP - Lube

Jedyny znak zapytania to można przystawić przy Dynamo Moskwa-Lube. W innych parach awans kogoś innego niż wytypowałeś, będzie sporą sensacją.
 
Halowe ME w Glasgow się rozpoczęły. Mamy kilka szans medalowych, wydaje się że kilka już dziś uciekło ale walczymy. Haratyk prowadzi aktualnie w finale pchnięcia kulą.
 
Halowe ME w Glasgow się rozpoczęły. Mamy kilka szans medalowych, wydaje się że kilka już dziś uciekło ale walczymy. Haratyk prowadzi aktualnie w finale pchnięcia kulą.
Haratyk coraz bliżej złota :)
Sofia Ennaoui wydaje sie mega mocna!
 
No i wygrana!

A smutek był po odpadnięciu Bukowieckiego. Na minus również Iga Baumgart.
Bukowiecki chory. Baumgart, Rozmys i Borkowski na minus, ale z kolei mega zaskoczeniem jest wynik Haratyka - wszystkie pchnięcia ponad 21m, a dotychczasowe starty nie wskazywały na takie rezultaty. No i Kardasz bijąca życiówkę o 40 cm w eliminacjach:penn:

Myślę, że można spodziewać się medali Liska/Wojciechowskiego, Ennaoui, Swobody, 4x400K, Lewandowskiego i Święty + liczę, że zaskoczy ktoś z trójki Jaszczuk, Kardasz, Siciarz.
 
Back
Top