Sport

Plus jest taki, że przestali rozwijać bolid na 2018 już jakiś czas temu, a skupili się na 2019. Kubica notował również dużo lepsze czasy w testach, treningach i symulatorach(pewnie stąd propozycja Ferrari) od kierowców wyścigowych Williamsa co dopiero niedawno wypłynęło. Myślę, że z powodzeniem można oczekiwać punktów w kilku wyścigach.
Wszystko git jednak ja pamiętam Roberta z Saubera, który zawsze był w tym top 5-10. 3 miejsce na koniec sezonu nie wzięło się z niczego (o ile dobrze pamiętam) i chciałbym dalej widzieć go chociaż w tej 10, a w tej ekipie będzie o to ciezko. Oczywiście żebym nie wyszedł na marude kibicuje Robertowi i po tym co przeszedł to cud że wróci do f1.
 
Czas znowu stać się Januszem f1! Wraca Kubica wracam też i ja :D
Jak Kubica jeździł w f1 nie opuszczałem wyścigów, to już 8 lat minęło.
 


i coś dla humoru:

5bf6b366eb946.jpg

:DC:
 
ja śledze prawie nieprzerwanie F1 od 2006 chyba (odpuściłem jedynie półtora sezonu dominacji mercedesa w sezonach 15/16, gdzie oglądałem jakieś 1/3 wyścigów)
w ostatnich 2 latach obejrzałem wszystkie kwali i wyścigi od dechy do dechy
i powiadam wam tak
Williams nie musi być takim wielkim szrotem jak w tym sezonie bo
1) zacieśniają współprace w Mercem, jeszcze nie na takim poziomie tak Haas-Ferrari ale będą brali zawieszenie od nich oraz silniki (plus mają na 2gim fotelu ich kierowce rozwojowego więc to będzie w interesie Merca żeby w Williamsie było dobrze)
2) będą mieli 2 ogarniętych gości za kierownicą, a nie dwie sieroty które nawet nie potrafiły ani dać czegoś extra, ani pokierować rozwojem auta - Robert będzie umiał to zrobić, a Russell mimo że jest młody to też ma papiery żeby robić to dobrze
3) w tym roku spierdolili przygotowania do sezonu, a to przy ich budżecie spowodowało że nie można było wyeliminować szybko problemów które wiązały się z przebudową połowy auta - jeżeli tym razem zrobią to dobrze to mogą brać regularny udział w walce o punkty
4) zmienia się też troche pion techniczny który był odpowiedzialny za zjebanie kontrukcji z tego sezonu
 
Nie dość, że idzie 100 mln euro z państwowej kasy na sponsorowanie Kubicy (co już mnie wkurwia) to jeszcze się okazuje, że przez to Orlen zrezygnował ze sponsoringu Stoczni Szczecin, nowej siatkarskiej siły w Polsce, w której gra między innymi Bartosz Kurek. A tam sponsoring z pewnością nie miał sięgać 100 mln euro, tylko kilka baniek. A idźcie w pizdu z tym.
 
Nie dość, że idzie 100 mln euro z państwowej kasy na sponsorowanie Kubicy (co już mnie wkurwia) to jeszcze się okazuje, że przez to Orlen zrezygnował ze sponsoringu Stoczni Szczecin, nowej siatkarskiej siły w Polsce, w której gra między innymi Bartosz Kurek. A tam sponsoring z pewnością nie miał sięgać 100 mln euro, tylko kilka baniek. A idźcie w pizdu z tym.
Bait, czy ki chuj? Pierwsze primo to 100mln ZŁOTYCH, a nie 100 mln OJRO. Drugie primo, inwestycja zwróci się w te pędy, a w dodatku rozłożona na 2 lata. Jakiś powód ktoś musiał sobie znaleźć do tego, że nie dają kasy na siatkę to zwalili winę na sponsoring Roberta.
 
Bait, czy ki chuj? Pierwsze primo to 100mln ZŁOTYCH, a nie 100 mln OJRO. Drugie primo, inwestycja zwróci się w te pędy, a w dodatku rozłożona na 2 lata. Jakiś powód ktoś musiał sobie znaleźć do tego, że nie dają kasy na siatkę to zwalili winę na sponsoring Roberta.

Tak, klikbait, bo to news na głównej jest i zarabiam dzięki temu...
Z tymi ojro się zapędziłem trochę, ale zdania nie zmieniam, chociaż to mocno zmienia sytuację. Nie popadam w wielki zachwyt jak wszyscy (kurwa ilu speców od F1 mamy w kraju, niesamowite) i przechodzę obok tego wszystkiego dość obojętnie, co zdaje się być ewenementem w tym kraju, bo każdy nagle okazał się fanem F1 i Kubicy. Mamy jeszcze więcej "znawców" niż przy sprawie Nanga Parbat.
Wytłumaczysz mi jak ta inwestycja się zwróci? Bo nie widzę aby na podstawie sponsorowania Kubicy nagle Niemcy,Finowie i inne nacje zaczęli skupywać polimery od Orlenu, a tym bardziej nie zwiększą swoich inwestycji, jeżeli chodzi o bezpośrednie skupywanie paliw od Orlenu. Stacje benzynowe mają bezpośrednio u nas, w Niemczech i tak sprzedają pod nazwą "Star" więc dupa z marketingu.
 
As part of the agreement, PKN ORLEN will have branding on the rear wing, nose, intake system and both mirrors of the FW42. In addition, their logo will appear on the drivers’ helmets, driver and mechanics overalls and on team kit.

 
Stocznia Szczecin :siara:

Miał być fajny projekt, siatkarskie gwiazdy, a wyszła lipa. Kurek już rozwiązał kontrakt, pewnie za chwilę dołączą do niego kolejni. Szkoda zawodników i trenera Gogola, bo fajnie się to zapowiadało. Chemik Bydgoszcz też 1,5 mln długów, ale oni dostaną chyba kasę z miasta.
 
Stocznia Szczecin :siara:

Miał być fajny projekt, siatkarskie gwiazdy, a wyszła lipa. Kurek już rozwiązał kontrakt, pewnie za chwilę dołączą do niego kolejni. Szkoda zawodników i trenera Gogola, bo fajnie się to zapowiadało. Chemik Bydgoszcz też 1,5 mln długów, ale oni dostaną chyba kasę z miasta.
Szkoda? Tak to jest jak się zabiera za coś od dupy strony. Najpierw podpisuje się umowy sponsorskie, a potem zawodników za pieniądze od sponsorów, a nie odwrotnie.
 
Szkoda? Tak to jest jak się zabiera za coś od dupy strony. Najpierw podpisuje się umowy sponsorskie, a potem zawodników za pieniądze od sponsorów, a nie odwrotnie.
Tak, szkoda zawodników i sztabu, bo zostali na lodzie (Kurek to pół biedy, bo szybko sobie robotę ogarnie, ale co z rezerwowymi i sztabem?). A to, że zjebali właściciele Stoczni i PZPS to jasne.
 
Polak dziś w sesji popołudniowej koncertowo przerżnął mecz w 1 r :(
2-0 w setach, a potem już tylko gorzej. W kluczowym legu nie wykorzystał chyba 7 lotek na zakończenie partii. Tak się wkurzyłem, że sesji wieczornej dziś nawet nie oglądałem. Jutro wrócę. Sam dart to sport idealny pod piwerko, a atmosfera jak pisał już Andrzej, fantastyczna.
 
Zawsze jak są też duże turnieje w tv to oglądam darta. Żaden ze mnie znawca ale to się po prostu zajebiscie ogląda.
 
Krzychu ostatnio zbyt dobra forma, żeby wygrał z Asadą wygrał :D Ale dużo dogów wygrywa i to jest fajne, Anderson nawet się nie zmęczy wygrywając MŚ :boss:
 
Ja rok temu w początkowej fazie turnieju, tak trochę dla beki za swojego faworyta wybrałem łysego ziomeczka co jeszcze na początku 2017 pracował jako hydraulik...w tym roku chłop broni tytułu, ale raczej zbyt dużych szans Crossowi nie daję :/
 
Ja rok temu w początkowej fazie turnieju, tak trochę dla beki za swojego faworyta wybrałem łysego ziomeczka co jeszcze na początku 2017 pracował jako hydraulik...w tym roku chłop broni tytułu, ale raczej zbyt dużych szans Crossowi nie daję :/

Ma bardzo łatwą drabinkę do ćwierćfinału, w 4 rundzie Clayton, a w ćwierćfinale Sujlović, więc są szanse na półfinał - szczególnie, że gra na dobrej średniej i dablach
 
Back
Top