Sport

I'm not surprised motherfuckers.

Zagraliśmy na poziomie meczu z USA, dla Brazylii w tym składzie jest to poziom nieosiągalny.

Kuraś MVP turnieju, Zati i Kubiak do najlepszej siódemki.
 
Co to się odjebało??
dbqYZgt.gif
 
42827300_893778290815989_6127891396121591808_o.jpg


Co dzisiaj Bartek zagrał, nigdy jeszcze nie widziałem takiego występu pojedynczego gracza w meczu siatki. Nakrył czapką fenomenalnego Wallace na tym turnieju. GRATULACJE.

P.S. Wiem, że to Polak, ale kurwa Nowakowski jako najlepszy środkowy to nieporozumienie. Za to brak Drzyzgi w "7" kuje w oczy, bo grał genialnie.
 
Nie oszukujmy się, gdzie jest ta cała siatkówka? Ona jest tam gdzie UFC! Przecież tego nikt nie ogląda!
 
Prawdę mówiąc to od lat jesteśmy w top 5 siatkówki na 4 ostatnie mundiale 3 finały, 2 wygrane. 4 lata temu przerwana hegemonia Brazylijczyków, a teraz tak naprawdę sami się nimi stajemy. Teraz tylko dołożyć medal olimpijski bo w ostatnich latach tylko tego brakuje.
 
Może tak trochę bokiem o siatkówce, ale legenda klubowa w Polsce, mój ulubiony klub siatkarski "AZS Częstochowa" był ostatnio na skraju upadku. Zorganizowano nawet zbiórkę na klub i oferowano różne pamiątki za udział w akcji. Ile kibiców wzięło udział i ile zabrano? 133 kibiców i 13tysięcy złotych zebranych dla klubu, któremu wsparcie akcji deklarowało minimum kilka tysięcy osób.

Na szczęście miasto wsparło klub i pojawił się tytularny sponsor, czyli Tauron. W tym sezonie ponownie walka w 1 lidze, z legendą Dawidem Murkiem na czele. Swoją drogą Dawid poprowadził ostatnio klub w meczu inauguracyjnym do zwycięstwa 3-2.

https://fans4club.com/project-odbudujmylegende
 
Może tak trochę bokiem o siatkówce, ale legenda klubowa w Polsce, mój ulubiony klub siatkarski "AZS Częstochowa" był ostatnio na skraju upadku. Zorganizowano nawet zbiórkę na klub i oferowano różne pamiątki za udział w akcji. Ile kibiców wzięło udział i ile zabrano? 133 kibiców i 13tysięcy złotych zebranych dla klubu, któremu wsparcie akcji deklarowało minimum kilka tysięcy osób.

Na szczęście miasto wsparło klub i pojawił się tytularny sponsor, czyli Tauron. W tym sezonie ponownie walka w 1 lidze, z legendą Dawidem Murkiem na czele. Swoją drogą Dawid poprowadził ostatnio klub w meczu inauguracyjnym do zwycięstwa 3-2.

https://fans4club.com/project-odbudujmylegende
Dawid Murek jeszcze gra? :o o:
 
Dawid Murek jeszcze gra? :o o:
Wrócił ponownie na stare śmieci:wink: Ale od jakiegoś czasu gra na libero, więc można powiedzieć, że lekko ogranicza swoje zadania. Jednak w meczu z Kluczborkiem grał jako przyjmujący i chyba w tej roli jednak będzie głównie w AZS-ie.
 
Back
Top