Sport

Dokładnie, ciary na głowie... A tak poza tym "hymnem", to Gruzini ładnie dają radę w tym meczu z Nową Zelandią.
Ogólnie zajebisty meczyk. Kilka akcji całkiem ciekawych z obu stron. Jutro szykują się ciekawe mecze, trzeba będzie coś obejrzeć.
 
Oglądam te MŚ Rugby i nie mogę patrzeć na piłkę nożną. Naprawdę życzyłbym sobie żeby futbol tak wyglądał. Żadnych symulek, żadnych gwiazdorków padających na murawę i z płaczliwą miną rozkładających rączki, żadnych sapań do sędziego. Kurde nie wiem, kto to powiedział, ale w 100% się pod tym podpisuję - "Futbol to gra dla dżentlemenów uprawiana przez barbarzyńców, a rugby to gra dla barbarzyńców uprawiana przez dżentlemanów". ;)


ed: No i sędziowanie na całkiem innym poziomie.
 
ja lubię NHL i ogólnie hokej, oczywiście wielkim ekspertem nie jestem :wink:

siatkarki przegrały z Holenderkami 3:1 i odpadają z mistrzostw europy :sad:

Musze przyznać, że NHL to dopiero od dwóch lat oglądam. W zeszłym roku odkryłem KHL, które jest chyba nawet ciekawsze. Oczywiście jak mam czas to na mecze u siebie w mieście też chodzę ;) Wcześniej troche śledziłem rugby i AFL.
 
Musze przyznać, że NHL to dopiero od dwóch lat oglądam. W zeszłym roku odkryłem KHL, które jest chyba nawet ciekawsze. Oczywiście jak mam czas to na mecze u siebie w mieście też chodzę ;) Wcześniej troche śledziłem rugby i AFL.
no KHL trzyma poziom, najlepsza liga hokejowa po NHL, nie wiem czy kojarzysz ale kiedyś były plany stworzenia Polskiej ekipy do KHL oczywiście na planach się skończyło :wink:
http://www.hokej.net/pl/news,artykul,34,29836,polski-klub-w-khl-aktualizacja.html
http://www.hokej.net/pl/news,artykul,34,29842,khl-w-gdansku-mamy-potwierdzenie-rozmowy-trwaja.html

dziś ruszają ME w siatkówce, Orły grają o 19,30 z Belgią, transmisja (chyba) na polsat sport
 
Ale mam transmisje zjebaną z meczu Rugby - Nowa Zelandia vs Tonga! Chciałem sobie mecz obejrzeć w tv polskiej nie ma, a w necie jakaś zacinająca się transmisja :wall:
Poradziłem sobie i jest już inna całkiem dobra.

 
Last edited:
siatkarze wygrali zgodnie z planem 3:0 z Belgią, jutro kolejny mecz tym razem ze Słowenią( chyba najtrudniejszy przeciwnik w grupie) mecz o 19.30 na polsat sport i polsat sport news.
jutro gra także LM piłkarzy ręcznych, Kielce grają o 16.00 z Kristianstad, a Wisła Płock o 20,45 z THW Kiel.
 
Polacy pokonali Białoruś gładko 3:0, dzień wcześniej z problemami Słowenię 3:1, wygrywam grupę i awansujemy bezpośrednio do ćwierćfinału mistrzostw, w środę zagramy ze zwycięzcą barażu Holandia/Słowenia.
 
Co się dzisiaj dzieje z naszymi, śpią narazie na tej hali. Przyjęcie beznadziejne. Do roboty panowie, stać nas na złoto ME!
 
oby mieli tylko zamiar powtórzyć wczorajszy wyczyn Serbów
...chociaż z drugiej strony te ME niosą ze sobą dawkę emocjonalną porównywalną do typowego odcinka agrobiznesu
 
Ktoś wie o co tutaj chodzi ?
Kompromitacja roku w wykonaniu naszych czy szczęśliwy powrót zza światów?
 
Co tu wlaśnie się odjebało... Masakra, jestem załamany. Dzisiaj byliśmy bez ataku, co nas kosztuje pożegnanie z ME..
 
Siatkarze znowu odpadli z czegoś rok po dużym sukcesie? Wybaczcie, ale to staje sie normalne i zaczęło się już od Lozano. Szkoda, że nie potrafimy wyciągnąć wniosków i zrobić tak, aby być na szczycie regularnie i nie zaliczać takich dołków (Rów Mariański, rzekłbym!) jak ten na ME..
 
No nic, teraz następna duża impreza to Olimpiada, bo musimy na nią pojechać i na ten turniej trzeba zrobić formę (nie jak na LŚ w 2012).
 
No nic, teraz następna duża impreza to Olimpiada, bo musimy na nią pojechać i na ten turniej trzeba zrobić formę (nie jak na LŚ w 2012).

Serio? Najpierw trzeba tam wejść a na turnieju berlińskim bedzie jeszcze trudniej niż na ME. Chciałbym aby tam wygrali i zamknęli usta krytykom ale słabo to widzę. Raczej turniej interkontynentalny
 
No innej dużej imprezy raczej nie będzie do mistrzostw świata jak nie Olimpiada, więc muszą się na nią dostać. Mimo tego co dzisiaj się stało, wciąż jesteśmy w TOP 5 na świecie i nie może nas tam zabraknąć.

I czemu w Berlinie będzie jeszcze trudniej?
 
No innej dużej imprezy raczej nie będzie do mistrzostw świata jak nie Olimpiada, więc muszą się na nią dostać. Mimo tego co dzisiaj się stało, wciąż jesteśmy w TOP 5 na świecie i nie może nas tam zabraknąć.

I czemu w Berlinie będzie jeszcze trudniej?
Bo nie będzie tam ogórków.
 
szkoda, nasi chyba poczuli trudy tego sezonu, liga światowa, puchar świata a teraz mistrzostwa europy, wiecznie wygrywać nie można, a nasi od mś byli na każdej imprezie w najlepszej czwórce, może to lepiej że wpadka pojawiał się teraz a nie np. w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk.
I czemu w Berlinie będzie jeszcze trudniej?

mogę się mylić ale jest chyba 8 drużyn, awans na igrzyska ma tylko zwycięzca turnieju, 2 i 3 miejsce mają awans do światowego turnieju kwalifikacyjnego. nasi rywale to między innymi : Rosja , Niemcy, Serbia, Bługaria.
 
Któryś z tych dużych rywali dostanie pewnie "przepustkę" od FIVB po tym jak wygra ME, bo tak się dość często zdarzało z tego co pamiętam.
 
Któryś z tych dużych rywali dostanie pewnie "przepustkę" od FIVB po tym jak wygra ME, bo tak się dość często zdarzało z tego co pamiętam.

Żadnej przepustki nie ma. Na Igrzyska nie musi się kwalifikować tylko gospodarz, pozostałe drużyny, nieważne czy jesteś mistrzem świata czy mistrzem europy muszą brać udział w eliminacjach. Dlatego tak ważny był Puchar Świata gdzie były dwie mocne drużyny i 9 średniaków z wyróżniającymi się okazjonalnie zespołami. Jedną silną pokonaliśmy a niestety drugiej nie daliśmy już rady. I out...

Sytuacja w rankingu po ME raczej duzo sie nie zmieni i te osiem drużyn pojedzie do Berlina walczyć o przepustkę do Rio
Rosja
Polska
Włochy
Bułgaria
Serbia
Niemcy
Francja
Finlandia

I teraz najgorsze...

Do turnieju interkontynentalnego awansuje 2 i 3 zespół turnieju berlińskiego. Przy tak mocnej obsadzie wszystko jest mozliwe i pisanie, że MUSZĄ się tam dostać bo mistrzowie świata itd. na chwile obecną jest bezsensu
@sawciu Zgadza się
 
USA, Włochy, Rosja, Iran, Polska to już pięć mocnych drużyn. Rosja jeszcze nie w tej formie co kiedyś, ale tez może coś sobą reprezentować.

Ale FIVB ma chyba prawo do dania dzikiej karty i bardzo prawdopodobne, że da tę kartę Mistrzom Europy.

Ogólnie to jest popierdolone, że aktualny mistrz świata nie gra z automatu na IO, tak samo jak mistrz europy. Powinny TOP 3 drużyny z MŚ awansować na IO automatycznie..

Na turnieju w Berlinie największe zagrożenie to Włosi i Francuzi. Pozostaje Serbia jeszcze, która na tych ME jest w większym dołku niż my, bo stracili 2 sety z Estonią, która jest z 4 poziomy pod Słowenią. No i Ruscy, reszta do ogrania.
 
Ale FIVB ma chyba prawo do dania dzikiej karty i bardzo prawdopodobne, że da tę kartę Mistrzom Europy.

W ostatnich latach nie było takiej sytuacji aby ktoś dostał dziką karte na IO

USA, Włochy, Rosja, Iran, Polska to już pięć mocnych drużyn. Rosja jeszcze nie w tej formie co kiedyś, ale tez może coś sobą reprezentować.

O Rosji zapomniałem, to trzy bo sami ze sobą nie możemy grać :boystop: Iran jest dobry ale na pojedyncze mecze, ich dyspozycja strasznie faluje i tak długiee turnieje nie są stworzone dla niech. Zresztą dla Polaków zawsze niewygodny rywal, sporo zwycięstw ale i też potrafili nam popsuć szyki, LŚ, PS 2012 czy ostatnie nieszczęsne 3:2

Ogólnie to jest popierdolone, że aktualny mistrz świata nie gra z automatu na IO, tak samo jak mistrz europy. Powinny TOP 3 drużyny z MŚ awansować na IO automatycznie..
Top 3 nie ale zwycięzca jak najbardziej. Prestiżowa impreza rozgrywana co 4 lata i triumfator powinien miec taki przywilej

Do stycznie jest jeszcze sporo czasu. Trzeba wziąć się do kupy i sprawić aby wróciła dyspozycja z wrzesnia bo z taką grą jak wczoraj to Finlandia może nas ograć. Smutne ale prawdziwe. Jedne słabszy dzień może oznaczać np. brak wyjścia z grupy

Hehe, Wlochy przeciez mają już awans :lol: W takim razie Belgia dołącza do wyścigu o Igrzyska
 
Wow. Pierwszy ćwierćfinal bardzo dobry. Szkoda Biggara. Bardzo dobrze grał dziś i w całym turnieju. Jednak afrykanerzy byli mocniejsi fizycznie i dopieli swego w końcówce. Mam nadzieję, że mecz Francja vs Nowa Zelandia też będzie tak emocjonujący.
Ps. Kurwa co ten polsat wyczynia. Jak można takiego spotkania nie pokazywać w tv tylko w internecie?
 
Szkoda Walii :( Liczyłem, że przerwie hegemonię reprezentacji z południowej półkuli. Ale sam Biggar meczu nie wygra. Trzeba liczyć na Irlandię. Francja mnie nie przekonuje i dziś All Blacks raczej się po niej przejadą. O Szkocji już nawet nie wspominam. Gdyby wygrali z Australią to byłby cud większy niż nad Wisłą :) Zresztą Australia wydaje się być molochem nie do zatrzymania i dla mnie jest niemal 100%-owym faworytem do MŚ. Wątpię, czy Nowej Zelandii uda się sztuka stania się pierwszą reprą, która obroniła tytuł.

@krolik
Przecie było na Polsat Sport Extra ;)
 
Przecie było na Polsat Sport Extra ;)
Miałem na myśli mecz NZ vs Francja. W zamian za to gala boksu, me w siatkę i liga siatki kobiet. Skandal. Ja to sobie jeszcze obejrzę, ale na przykład taki mój ojciec nie, a też zawsze ogląda mistrzostwa w rugby.
 
Back
Top