Sport

@Wewiur oglądasz dziś golfa? Piękne rzeczy się dzieją. I teraz wyszli zawodnicy z pierwszych miejsc, niesamowity poziom. I szybko wszystko się zmienia, właśnie patrze, że Day chyba będzie musiał wybijać z jeziora Mishigan.
Wczoraj wygrał świetny mecz w rugby Irlandia vs Szkocja. A dzisiaj może z nudów wygra NFL.
 
Wczoraj wygrał świetny mecz w rugby Irlandia vs Szkocja. A dzisiaj może z nudów wygra NFL.

Pamiętaj, że NFL to dopiero preasezon. Tzn, że nie grają w lidze, tylko jako towarzyskie ćwiczenia - puszczają różne konfiguracje swojego składu, sprawdzają rezerwowych itd.
Lecz i tak dziś w nocy piękne akcje widziałem. Jestem kibicem SF49rs wiec oglądałem ich mecz z Texans.
 
Pamiętaj, że NFL to dopiero preasezon. Tzn, że nie grają w lidze, tylko jako towarzyskie ćwiczenia - puszczają różne konfiguracje swojego składu, sprawdzają rezerwowych itd.
Lecz i tak dziś w nocy piękne akcje widziałem. Jestem kibicem SF49rs wiec oglądałem ich mecz z Texans.
NFL jest o 19, to jedyny powód dla którego może obejrzę ich mecz. A raczej drugą połowę. Chociaż któż to wie, co wiewiórki będą robiły wieczorem.
 
Bolt swoją drogą. Taka sytuacja w światowym sprincie utrzyma się jeszcze jakiś czas. Gatlin mocny ale to nadal wszystko za mało na Jamajczyka. I dobrze, stop dopingowi!

Wydarzeniem dnia był występ Anity w konkursie rzutu młotem
Włodarczyk zdeklasowała rywalki tak jak miała to zrobić. Dwa rzuty ponad 80m dały dobitnie do zrozumienia kto rządzi na świecie. Najlepszy 80,85m.
Rio bedzie nasze!
 
Bolt swoją drogą. Taka sytuacja w światowym sprincie utrzyma się jeszcze jakiś czas. Gatlin mocny ale to nadal wszystko za mało na Jamajczyka. I dobrze, stop dopingowi!
Wydaje mi się, że u Gatlina słaba psychika i też warunki fizyczne na minus ;D
 
gdzie jest moderacja? co to za wypowiedzi z wulgaryzmami! przeinaczanie faktów historycznych przemilczając

oczywiście nie będę się zniżał do poziomu tego użytkownika i z nim dyskutował, ale proszę moderację o jakieś działanie! napisałem merytoryczny post a tu mi ktoś takie epitety wstawia pod postem! WTF!!!! jak tutaj piszą takie "dzieci", które płaczą bo im się mój avek nie podoba, to mnie to mierzi!

to temat o SPORCIE!!!! a nie wylewanie żalów i ból dupska, bo ktoś sobie wstawił avek z Che! co za dziecinada!

EDIT: no dobra jednak będzie dyskusja, żeby skompromitować tegokolesia powyżej - Twój idol Żólkiewski, którego cytat masz w sygnaturze, też nabijał na pal. No i co, czy ja Ciebie ścigam po tematach i to wytykam, każąc "wypierdalać"?

MODERACJO! proszę zrób coś z tym!!!!!!!!

Jak czytam takie posty to nóż się w kieszeni otwiera a poziom przekleństw dla takiego cymbała tylko z szacunku do osób tu piszących pominę.
,,,,,,,,,,,,

Sporty pchane w naszym wykonaniu i przy zdrowiu to naprawdę inna orbita !
 
Ja jestem pod wrażeniem wczorajszego rzutu oszczepem. Wynik Kenijczyka Yego kosmiczny, niczym dzisiejszy Anity. W ogóle wysoki poziom mistrzostw, szkoda, że transmisja nie dopasowuje się do poziomu zawodników.
 
Bardzo podobał mi się występ Van Niekerka na 400m. Potencjał na rekord Johnsona
Dzisiaj Taylor mega wyczyn, 18,21 w trójskoku. Drugi wyniki w historii !
Warte odnotowania jeszcze zwycięstwo Kenijczyka Betta na 400m przez płotki. Koleś pojawia się pierwszy raz na dużej imprezie, nikt go nie zna a ten zostaje mistrzem świata :confused: W dodatku z kapitalnym wynikiem

Osobiście czekam jeszcze na występ Katarczyka Mutaza Essa Barshima w skoku wzwyż. Młody, skoczny, gipki i już wysoko skaczący 2,43PB. Dla mnie w niedalekiej przyszłości nowy rekordzista świata. Co ciekawe trenowany przez polskiego trenera
 
Rafał Majka już 9 w generalce:windu:. Cudownie się spisuje i z etapu na etap awans, a w środę jak noga będzie podawać to mamy top 5. Nie ma na cohones tematu kolarstwo, a jest piłka nożna :o o: ?
 
Rafał Majka już 9 w generalce:windu:. Cudownie się spisuje i z etapu na etap awans, a w środę jak noga będzie podawać to mamy top 5. Nie ma na cohones tematu kolarstwo, a jest piłka nożna :o o: ?
Cohones woli jeździć niż kibicować innym, dlatego jest temat o pedałowaniu.
 
Vikings odchudzili skład do 78 graczy, wśród zwolnionych nie ma Babs Futbolowo, co oznacza, że rosną szansę Polaka na załapanie się przynajmniej do practice squadu.
 
Ładnie nasi koszykarze zaczęli mistrzostwa. Martwi spora liczba strat, dość słaba skuteczność i zbyt mała agresja na zbiórkach, zwłaszcza w obronie.
 
not
mialem wrazenie, ze ogladam koszykowke dla niepelnosprytnych (po obu stronach barykady)
A tam, ładnie że wygrali, pomijam 6 minut w ostatniej kwarcie bez punktu.

Troszkę się męczyli, ale ostatecznie dowieźli wygraną, to nie jest NBA i gra się większą piłką niż za oceanem, przez co trudniej trafić do kosza :D
 
Kolejny horror i kolejna wygrana. Cieszy, choć widać sporo mankamentów. W końcówce pokazaliśmy się tragicznie, chyba tylko Rosjanie wiedzą, czemu tego nie wygrali. Z całości to cieszy Waczyński z dobrą skutecznością rzutową, zwłaszcza w 2 kwarcie, gdy niespecjalnie nam szło dzięki jego 4 trójkom pod rząd udało nam się skutecznie uciec. Do tego Ponitka wyrasta na gwiazdę zespołu, gra dobrze, ciągnie, bierze na siebie odpowiedzialność, czasami robi fantazyjne akcje, słowem wprowadza różnorodność, której brakuje. Gortat poprawny, ale od megagwiazdy NBA można oczekiwać więcej. Smuci dzisiejszy mecz Kuliga, wyraźnie nie mógł złapać piłki.
Podsumowując mecz lepszy niż wczoraj, ale i tak daleko nie zajedziemy bez dobrego rozgrywającego.
 
Kolejny horror i kolejna wygrana. Cieszy, choć widać sporo mankamentów. W końcówce pokazaliśmy się tragicznie, chyba tylko Rosjanie wiedzą, czemu tego nie wygrali. Z całości to cieszy Waczyński z dobrą skutecznością rzutową, zwłaszcza w 2 kwarcie, gdy niespecjalnie nam szło dzięki jego 4 trójkom pod rząd udało nam się skutecznie uciec. Do tego Ponitka wyrasta na gwiazdę zespołu, gra dobrze, ciągnie, bierze na siebie odpowiedzialność, czasami robi fantazyjne akcje, słowem wprowadza różnorodność, której brakuje. Gortat poprawny, ale od megagwiazdy NBA można oczekiwać więcej. Smuci dzisiejszy mecz Kuliga, wyraźnie nie mógł złapać piłki.
Podsumowując mecz lepszy niż wczoraj, ale i tak daleko nie zajedziemy bez dobrego rozgrywającego.
ponitka juz od 5 lat ma byc gwiazda, ale u nas zawsze na zapowiedziach sie konczy
 
Kurde mać, ostatnia akcja, rzut za trzy i piłka do Gortata. A mogło być znacznie lepiej, Parker w końcówce na osobistych nie trafiał dał nam szanse, a myśmy ją spartaczyli tą ostatnią akcją do Gortata na trójkę i wcześniej tym czymś co zagrał Waczyński.
Szkoda tego meczu.
 
30 punktów straconych z Izraelem po naszej stracie. Katastrofa, jakbyśmy nie tracili piłki co drugą akcję, to może było spokojnie wygrać mecz.
W grupie B mecz Niemcy-Włochy piękny (warto dodać, że sędziowie gwiżdżą dla Niemców). Ale Włosi dali radę.
 
Last edited:
Jaram się. o 2:30 pierwszy mecz najlepszej , najbogatszej, najwspanialszej ligi świata(oczywiście poza polską ligą żużlową)
 
Jeśli już jesteśmy przy koszykówce to prezentuje mój niezmiennie ulubiony dunk, baa, MONSTER DUNK!




Blake to król wsadów, dla jego akcji zawsze warto oglądać mecze Clippersów. Ogólnie jezeli chodzi o akcje pod koszem (a to w koszykówce najefektowniejsze) to Clippersi nie mają sobie obecnie równych.
 
Back
Top