Sport

Heh Serenie przeszedł wielki szlem koło nosa i mamy włoski finał; nawet Nostradamus by tego nie przewidział,szkoda trochę Williams, ale zawsze fajnie jak taki turniej wygra ktoś nowy, ja stawiam na Flavie.
 
Anglia - Fidżi bardzo fajnie się ogląda. Angole wprawdzie wygrywają 10 punktami, ale fidżyjczycy wyglądają naprawdę dobrze i druga połowa zapowiada się emocjonująco. Szczególnie szkoda, ze przybysze z Oceanii trafili w słupek z karnego i w końcówce dość pochopnie zagrali szybko po przewinieniu anglików zamiast kopać na słupy. Do tego po super akcja, gdzie nie uznano im przyłożenia, bo piłka wypadła z ręki zawodnika z Fidżi. No i przyłożenie Fidżi palce lizać.
 
Mecz godny meczu otwarcia. Fidżi jakby ogarnęli łby mogliby sprawić Anglii duże kłopoty. A tak masa głupich decyzji i błędów. Co nie zmienia, że świetnie się przybyszów z Pacyfiku ogląda. Przyłożenie Fiji rzeczywiście miodzio. Anglia trochę poniżej oczekiwań, ale kontrolowała spotkanie. Mike Brown klasa sama w sobie.
 
A tak się zapytam, gdzie można Puchar Świata oglądać? Bo ja pamiętam, ze był na Eurosporcie, ale to chyba w XIX wieku jeszcze:lol: A teraz?
 
Tak swoją drogą mafiozy z FIFy mają doskonały materiał poglądowy, jak pod względem sędziowskim powinny wyglądać MŚ.
 
Tak swoją drogą mafiozy z FIFy mają doskonały materiał poglądowy, jak pod względem sędziowskim powinny wyglądać MŚ.
Czemu?
Chyba, że chodzi Ci o to, że sędziowie jednak mogą być dobrzy.

Szkoda Włochów, ale obudzili się dopiero w 2 połowie, a przy takiej różnicy to nie było opcji.
Czy Michalak to francusko brzmiące nazwisko?
 
Chyba zacznę oglądać Rugby :D Oglądałem mecz Francja - Włochy kawałek 1 połowę i 2 od 55minuty.
Zasad jeszcze nie ogarniam, ale się poprawię.

Pytanie mam tylko jak to jest tu z faulami? I czym się różnią Rugby od Futbolu amerykańskiego i australijskiego?
 
Chyba zacznę oglądać Rugby :D Oglądałem mecz Francja - Włochy kawałek 1 połowę i 2 od 55minuty.
Zasad jeszcze nie ogarniam, ale się poprawię.

Pytanie mam tylko jak to jest tu z faulami? I czym się różnią Rugby od Futbolu amerykańskiego i australijskiego?
Rugby przede wszystkim różni się tym, że jest o niebo ciekawsze (zdrówko @halibut ). W FA akcja trwa 4 sekund, namyślenia trwają 20 minut + 10 minut reklam. W rugby ciągła akcja. W FA piłkę podajesz do przodu i musisz zaliczać jardy, a w rugby do przodu biegniesz, do tyłu podajesz. Najogólniej zasada jest taka, że atakujesz tylko gościa z piłką i możesz atakować tylko wtedy, gdy jesteś bliżej swojej linii końcowej. W FA atakujesz wszystko co się rusza (nawet słupek jak wieje wiatr).
 
Czemu?
Chyba, że chodzi Ci o to, że sędziowie jednak mogą być dobrzy.

Szkoda Włochów, ale obudzili się dopiero w 2 połowie, a przy takiej różnicy to nie było opcji.
Czy Michalak to francusko brzmiące nazwisko?
To też. Chodzi mi o analizy video oraz komunikację między sędziami. Żadna kontrowersja się nie prześlizgnie.
 
Finał w koszykówce okrutnie jednostronny. Litwa nie mogła pokonać Gasola i to przez cały mecz. Patrząc na finał można być dumnym z postawy naszych reprezentantów.
 
All Blacks masa błędów w meczu z Argentyną. Wymęczyli zwycięstwo ale nie mogą grać w fazie pucharowej tak niefrasobliwie bo znowu przygoda najlepszej drużyny świata skończy się zawstydzająco prędko.
 
Finał w koszykówce okrutnie jednostronny. Litwa nie mogła pokonać Gasola i to przez cały mecz. Patrząc na finał można być dumnym z postawy naszych reprezentantów.
no Hiszpania pokazał klasę, ostatnie cztery turnieje to trzy ich mistrzostwa = szacunek, co do naszych to dwie z trzech porażek to późniejsi medaliści ( hiszpania, francja ) szkoda tego meczu z Izraelem, wygrali by to w 1/8 trafili na kogoś innego ( włochy chyba ) i mogło by to się inaczej potoczyć.
ps. podobno następne mistrzostwa też maj być w 4 krajach i Polska złożyła kandydaturę.

Polacy awansowali do Grupy Światowej Pucharu Davisa :applause:
http://www.przegladsportowy.pl/teni...owej-pucharu-davisa,artykul,605548,1,289.html

ruszyła także liga mistrzów tyle że piłkarzy ręcznych, wczoraj Orlen Wisła Płock zremisowała z Veszprem 27:27, a dziś Kielce przegrały na Węgrzech z MOL-Pick Szeged 31:30

jutro(poniedziałek) siatkarze grają z USA w pucharze świata, mecz o 10 rano, zwycięzca bardzo przybliży się do awansu na IO.
 
Co do siatkarzy , to przyznam się że jeszcze nigdy nie obejrzałem całego meczu siatkówki :). Jakoś nie mogę się przekonać do odbijania piłki przez siatkę ;), pograć mogę na plaży tyle . Za to rugby coraz bardziej wciąga #teamallblacks !
 
Polska - USA 3:1 !! Polacy są bardzo blisko awansu na igrzyska, oraz wygrania całego turnieju, zostały dwa mecze jutro z Japonią, oraz w środę z Włochami.
 
Niebotyczna gra Polaków od drugiego seta :fingers: Jesteśmy bardzo mocni ale nie możemy jeszcze powiedzieć, że jesteśmy w Rio. Turniej tak się układa, że wiele wskazuje na to, że ostatni jedenasty mecz z Włochami bedzie tym, który zadecyduje kto zapewni sobie juz teraz awans na Igrzyska

Teraz trochę matematyki. Jutro za 3pkt z Japonią i w środe wystarczą nam 2 sety z Włochami. Możemy przegrać nawet 3:2 ale to my bedziemy mieć już "bilet" do Rio
 
Polska - Japonia 3:1 plan wykonany, Włosi z którymi gramy ostatni mecz męczyli się z Argentyną 3:2, a USA pokonało Rosję 3:0
ważne że nie musimy oglądać się na nikogo, żeby wywalczać awans na igrzyska wystarczy jutro wygrać 2 sety z włochami, jeśli wygramy spotkanie obojętnie jakim stosunkiem, wygramy także cały turniej.
ps.szkoda tylko że mecz z włochami o 3 w nocy :cry:
 
Szkoci powinni pójść pod sąd za gwałt na Japonii w drugiej połowie. Wydaje mi się jednak, że Azjaci mają sporą szansę na awans do ćwierćfinału, bo widzę duże prawdopodobieństwo, że Szkoci pocisną RPA.
 
Szkoci powinni pójść pod sąd za gwałt na Japonii w drugiej połowie. Wydaje mi się jednak, że Azjaci mają sporą szansę na awans do ćwierćfinału, bo widzę duże prawdopodobieństwo, że Szkoci pocisną RPA.
Szkoci już przed mistrzostwami wyglądali dobrze, mecz z Japonią to gwałt, pełna zgoda. O ile w pierwszej połowie było w miarę równo, to w drugiej Japończycy oddawali Szkotom piłkę.
Szkoci są mocni, mam nadzieję, że daleko dojdą.
 
Siatkarki awansowały do ćwierćfinału ME ( pokonały białoruś 3:2 choć prowadziły już 2:0 ) w jutrzejszym ćwierćfinale zagrają z Holenderkami (mecz bodajże o 17.00) Holenderki są zdecydowanymi faworytkami ( w grupie pokonały Polki 3:1 ), jednak kobiety to kobiety mają swoje dni itp. :lol: może się uda.

Szczypiorniści Vive Kielce zremisowali z Rhein-Neckar Löwen 32:32 w LM. była szansa na zwycięstwo ale przede wszystkim słabe ostatnie minuty pierwszej połowy gdzie Vive straciło kilka bramek, nie pozwoliło na to.
 
Back
Top