Sport

Kurde początek dobry, oby szczypiornistki utrzymały poziom do końca meczu



...i chujowo zapeszyłem :(
 
Last edited:
Polecam transmisje boksu tajskiego na fightboxie. Dzięki świetnym komentatorom bardzo dobrze się ogląda nawet niszowe gale w Bangkoku(na których zwycięzca dostaje 600 zł).
Znają się na rzeczy niesamowicie, potrafią rozbawić(czasem niewybrednie, zwłaszcza jak wychodzi ich napaleństwo na ring girls).
 
Śledzi ktoś Rajd Dakar? Od 3 lat sympatyzuje z tym rajdem i powiem, że mocno się wciągnąłem. Fascynują mnie takie wyzwania i ten rodzaj rywalizacji

W tym roku mamy piekielnie mocna obsade wśród samochodów. Do stałych wyjadaczy i weteranów dołączyli Loeb, Hirvonen i Prokop z WRC
Za ubiegłoroczne niepowodzenia beda chcieli sie zapewne zrehabilitować Sainz, Roma i Peterhansel

Al-Attyah i De Villiers standardowo w czubie. Katarczyk bedzie chciał powtórzy wyczyn sprzed roku gdzie wygral ale w takim składzie ciezko wyrokowac jak bedzie.

Małysz i Dąbrowski beda walczy o czołową 15. Na wiecej raczej nie ma szans przy takiej konkurencji. Rajd rzdzi swoimi prawami i wielu faworytów odpadało i nie dojezdzało do mety, wtedy sznasa przy równej i rozważnej jezdzie moze dac lepsze miejsce

Co do Sonika to bedzie ciezko powtórzy zwyciestwo z 2015r. Argentynczycy mega grozni, jesli nie bede mieli klopotów po drodze to podium bedzie wielkim sukcesem dla Polaka

Myslałem, że zawodnicy z WRC beda troche odstwac w debiucie ale juz mozna powiedziec, ze beda sie liczyc. Swietne tempo

Mozna sledzic live
http://gaps.dakar.com/2016/dakar/stage-03/aso/ukie.php
 
Śledzi ktoś Rajd Dakar? Od 3 lat sympatyzuje z tym rajdem i powiem, że mocno się wciągnąłem. Fascynują mnie takie wyzwania i ten rodzaj rywalizacji

W tym roku mamy piekielnie mocna obsade wśród samochodów. Do stałych wyjadaczy i weteranów dołączyli Loeb, Hirvonen i Prokop z WRC
Za ubiegłoroczne niepowodzenia beda chcieli sie zapewne zrehabilitować Sainz, Roma i Peterhansel

Al-Attyah i De Villiers standardowo w czubie. Katarczyk bedzie chciał powtórzy wyczyn sprzed roku gdzie wygral ale takim skłądzie ciezko wyrokowac jak bedzie

Małysz i Dąbrowski beda walczy o czołową 15. Na wiecej raczej nie ma szans przy takiej konkurencji. Rajd rzdzi swoimi prawami i wielu faworytów odpadało i nie dojezdzało do mety, wtedy sznasa przy równej i rozważnej jezdzie moze dac lepsze miejsce

Co do Sonika to bedzie ciezko powtórzy zwyciestwo z 2015r. Argentynczycy mega grozni, jesli nie bede mieli klopotów po drodze to podium bedzie wielkim sukcesem dla Polaka
ja sledze jeszcze odkad jezdzili na prawowitej trasie, ale tylko wyniki
 
ja sledze jeszcze odkad jezdzili na prawowitej trasie, ale tylko wyniki

W Afryce pobieżnie sledziłem, jedynie kroniki Sobczynskiego na TVP :boystop:

Teraz to wszystkie video obczajam i jak mam czas to sledze live. Niestety podsumowanie dnia na eurosporcie mnie omija bo wtedy robie

Polecam kanał goscia, znany z relacji z KSW
https://www.youtube.com/channel/UCL4iEXNeYZ_-Sr4HEhloyyQ/videos
https://twitter.com/Wyrwal
https://www.facebook.com/RajdyCrossCountry/?fref=ts
https://www.youtube.com/user/OrlenTeam/videos

Dzisiaj o 19:30 relacja live na ES
 
Ja z doskoku rzucam okiem, zazwyczaj w drugiej części rajdu.
Nie zdziwię się, jak Loeb ogarnie w debiucie, gość jest moim zdaniem najlepszym kierowcą overall naszych czasów.
Pamiętam, jak kiedyś organizowane były takie zawody - pokazówka, ale dość prestiżowa - dla różnych kierowców. Loeb wbijał na tor i ogrywał wszystkich Szumich i Vetteli.
 
Ja z doskoku rzucam okiem, zazwyczaj w drugiej części rajdu.
Nie zdziwię się, jak Loeb ogarnie w debiucie, gość jest moim zdaniem najlepszym kierowcą overall naszych czasów.
Pamiętam, jak kiedyś organizowane były takie zawody - pokazówka, ale dość prestiżowa - dla różnych kierowców. Loeb wbijał na tor i ogrywał wszystkich Szumich i Vetteli.

Rajd dlugi i nawet na osotanim etapie mozna skonczyc jazde. Jesli Loeb bbyłby na podium to i tak pobiłby wszystkie rekordy jak na debiutanta

Na razie idzie na juz burza. Na WP2 prowadzi :lol: Się zaraz zobaczy na jak 3 pomiarze

Sainz juz miała problemy, ponad 13 min straty na WP3
 
@VoRaNeK Sainz ryzykuje... od WP3 odrobił z 5 minut do Al-Attityaha. Hirvonen 6 odcinek elegancko pojechał, ciekawe, ile odrobi tam do Loeba, jeśli odrobi.

Katarczyk na razie dośc spokojnie. Roma z problemami, ogromna strata ponad 40min. O zwyciestwie moze juz zapomniec

Adaś ładnie, 15 na WP4
Tak jak myslałem, bedzie walka o czolową 15. Przy odrobinie szczescia moze nawet dycha. Sam Małysz przed rajdem mówił, ze bedzie chciał znalezc sie w 10

Loeb zwieksza przewagę :confused: Co za gosc!
 
Wewnętrzna rywalizacji bedzie napedzać do lepszej jazdy. Oby tylko bez problemów
Kuba na duzy plus. Debiut i od samego poczatku ładna jazda. Doswiadczenie z motocykla procentuje. W kolejnych latach moze byc tylko lepiej

WP4
dfsdfsd.jpg
 
Z jednej strony trochę mi szkoda, że cała trójka odeszła od motocykli. Mogli co roku kręcić się w okolicach podium generalki.
Z drugiej strony w autach i prestiż większy, a i bezpieczeństwo na pewno też.
 
Czachor i Dąbrowski juz raczej nie. Przygoński mimo dobrze zapowiadającej sie kariery pewnego poziomu nie przeskoczyłby. Moze troche pronlemy zdrowotne go blokowały ale nie wiem czy na tyle aby byc w stanie walczyc o podium
Konkurencja strasznie szybka. Mimo odejscia Deprese i Comy pojawili sie nowi piekielnie szybcy

Zbliżamy sie do konca etapu i sytuacja wciąż niezmienna, Loeb na czele, Polacy równe tempo, utrzymują pozycje

Musze doglądnąć czy bedzie mozliwosc obejrzenia powtórek podsumowan dnia. Moze eurosport.onet bedzie wruzcał całosci
 
No i pozamiatał. 3 minuty przewagi na debiutanckim os-ie. Skurczybyk. Nie za bardzo go lubiłem, w rajdach zawsze kibicowałem Finów, ale życzę mu zwycięstwa. Jeśli ktoś miałby napisać historię, to nikt nie zasługuje bardziej na to niż Loeb.
 
Pytanie odnośnie Dakaru. Czemu Hołowczyc już nie jedzie? Przecież zawsze się kręcił w okolicach podium.
 
Pytanie odnośnie Dakaru. Czemu Hołowczyc już nie jedzie? Przecież zawsze się kręcił w okolicach podium.

Skończył kariere

Loeb fenomen!

Dzisiaj również wygrywa etap. W generalce ma już 5 min przewagi nad drugim!

Adam miał jakies problemy bo sporo stracil po pierwszym punkcie pomiarowym
 
Teraz to juz tylko pozostaje walka o przetrwanie. Oby udało się naprawić. Straty beda liczone w godzinach
Najgorsze, ze dzisiaj zawodnicy nie maja dostepu do mechaników i wszystkie usterki musza naprawiac sami ...



Przygoński chyba tez ma jakies problemy bo ostatni raz widziany był na WP1 a Małysz bedzie zaraz dojeżdżał do WP5


Piątek całkiem nieźle



Sonik traci z kilometra na kilometr, obecnie 12, w generalce 5 ale mozliwe, ze spadnie
 
Posypali się Polacy trochę, Sonik w wyniku awarii silnika musiał się wczoraj wycofać z Rajdu
Dąbrowski po czwartkowej awarii skrzyni biegów uporał się z problemem i wrócił na trase i z ponad 11 godzinną stratą do lidera kontynuuje zmagania (w duzej mierze za sprawą Czachora, który na pustkowiu rozebrał pół silnika :crazy:)

Miejsce nie jest już ważne ale za wolę walki wielkie gratulacje. Na biwak dotarli o 3 w nocy a o 8:30 zaczęli już kolejny odcniek :applause: Wczoraj musieli przedzierać się przez słabsze samochody i odcinek ukończyli na 32 miejscu!

Małysz i Przygoński w normie 14-20 miejsca zajmują

Loeb jesli uniknie problemów to wygra ten Rajd. Przewagą wciąż rośnie
 
Dakar 2016 nie można zaliczyć do udanych dla Polaków. O dobre miejsce walczy jeszcze Kuba Przygoński, obecnie 15 i Piątek zajmujący miejsce w trzeciej dziesiątce

Adam miał wczoraj pecha, ważne, że dojechał ...cudem 800km na holu !!! Rajd trwa dalej chociaż bedzie zajmował zapewne ...ostatnie miesce



Na szczycie wśród samochodów sytuacja zaczyna się wyrównywać. Loeb, Petherhansel i Sainz blisko siebie. Kolejny Katarczyk dalej ma jeszcze szanse na zwycistwo (17min) Na pustyni MINI beda miały przewage nad Peugeotami wiec walka bedzie na całego

Dzisiaj dzień przerwy
 
Back
Top