Sport

Ehh jak zwykle nie może być normalnie. Obrona bardzo pasywna, nie wychodziła do krzyżówek. Kontry wołały o pomstę do nieba. Plus taki, że są schematy w ataku i dobrze idą. Na MŚ była żelazna obrona i słaby atak. Z Serbami na razie na odwrót. Zobaczymy jak to będzie dalej z Francją i Macedonią.
 
Wszyscy żyją piłką ręczną a tu Australian Open się zaczęło. Nadal już odpadł, w dalszej części grają takie gwiazdy jak Murray,Ferrer, Stepanek, Hewitt, Wawrinka, Djokovic czy Federer.
 
Wszyscy żyją piłką ręczną a tu Australian Open się zaczęło. Nadal już odpadł, w dalszej części grają takie gwiazdy jak Murray,Ferrer, Stepanek, Hewitt, Wawrinka, Djokovic czy Federer.
ja zyje i tym, i tym, wlasnie sie konczy swietny mecz (de la nava troicki)
 
@mat01 też oglądam, dobrze grają na 5 setów. @VoRaNeK a mi się wydaje że od 18 stycznia do 31 stycznia :lol:. Czasami mecz dwóch słabszych zawodników którzy są na równym poziomie jest dużo bardziej emocjonujący niż rozstrzelanie przez Djokovica jakiegoś średniaka :lol:
 
  • Like
Reactions: mat
Jakoś AO i tak zawsze traktowałem po macoszemu. Ostatnie żywsze wspomnienia, to jak bodaj w 2008 grały w 1/8 zaraz po sobie Aga i Marta, która o mało Williams nie ubiła wtedy. Nocka zarwana (bo grały jakoś wcześnie dość), w sumie chyba jeden jedyny raz na tenisa.
 
Ja sie w tenis wkrecilem nie dzieki Polakom. Powiem, ze nawet za kazdym razem zycze sromotnych klesk Isi i Jerzykowi, nie cierpie ich po prostu.
 
sromotnych klesk Isi i Jerzykowi
Jerzyka rozumiem, bo buc jakich mało. Morda niewyparzona jak Rudy, ale w przeciwieństwie do Irola poza gadaniem NIC nie pokazuje... Ale Isia? W sumie odcięła się od politykowania ojca, jak się dopierdala do czegoś, to z sensem (patrz: wycie Azy czy Maryśki). Nie przepadam za nią, ale żeby nie lubić? Nokaman :D
 
Jerzyka rozumiem, bo buc jakich mało. Morda niewyparzona jak Rudy, ale w przeciwieństwie do Irola poza gadaniem NIC nie pokazuje... Ale Isia? W sumie odcięła się od politykowania ojca, jak się dopierdala do czegoś, to z sensem (patrz: wycie Azy czy Maryśki). Nie przepadam za nią, ale żeby nie lubić? Nokaman :D
Moze nie to, ze nie lubie, ale jestem wkurwiony, ze sie zmarnowala i pasuje jej rola zawodniczki z czolowki, ktora wielkich rzeczy nigdy nie osiagnie, ale hajsik sie bedzie zgadzal. No i tak o, przeklada sie to gwiazdorzenie na niechec.
@mat01 ładny meczyk był. Oby wszystkie mecze miały taki poziom jak ten :-).
Szczegolnie, ze po 2 setach postawilem na Viktora :D Ale nerwy w 4 secie byly :D
 
Ja u Agi od połowy zeszłego roku widzę powolny przełom. Była tylko świetną technicznie przebijaczką-asekurantką, ale coś się zmieniło, wydaje mi się. Navratilova pokazała jej nowy styl, może niepotrzebnie od razu chciała ją zmienić, przez to 2/3 roku zjebane były, ale na koniec chyba Isia wzięła do siebie coś od Martiny. Oby :)
 
Ja dzisiaj czytałem z Radwańska brała udział w ustawianiu meczów. Są tam nazwiska wielu zawodników mniej i bardziej znanych ale jak postawią im zarzuty to będzie lipa.
 
francuzi jak odpala, to najebia i 5 pod rzad, ale i tak nikt nie spodziewal sie takiego poczatku
Niby Francja a nie wyglądają jak synowie Napoleona. Bardziej ja Polska vs reszta świata :P

Mi się podoba taka forma naszej reprezentacji.
 
Francuzi jak zaczną grać, to się zacznie mecz. Pierwszą połowę przeszli obok.
Kocham Luca Abalo!
 
Początek dobry końcówka strasznie chujowa, jakby Francuzi odskoczyli na 9-3 to już byśmy mogli zbierać manaty bo nie doszlibyśmy do nich ale Polacy jak to zawsze bywa dają dupy i będą się męczyć drugą połowę
 
Nasi źle się czują prowadząc i nie mogli zostać tak przy 14-7 bo się źle czuli i musieli do 14-12 dopuścić...
 
Back
Top