SOPA i ACTA, czyli... Cenzurowanie internetu

Jest mi wstyd. Przed chwilą w • TSNS • napisałem, że filmiki z Maćkiem bawiły mnie do pewnego momentu, bo szkoda mi Maćka w realu i w ogóle.
Jednak nie mogą się powstrzymać(świetnie zmontowane) • W końcu w słusznej sprawie.

 
Mam pytanie do osoby ogarniętej w temacie. Jak ta umowa przejdzie to naprawde mocno ograniczy nielegalne pobieranie z internetu ? Czy to już koniec :) ?
 
Sa programy,ktore sprawiaja ze dostawca neta ani nikt inny nie moze zobaczyc po jakich stronach chodzisz,ani co pobierasz.Sa sieci TOR,Freenet zapewniajace wielka anonimowosc.
 
Wymień kilka proszę.



Edytowałeś widze :) Ściągałeś coś przez TOR? Wiesz jak to muli? Zresztą anonimowość w nim jest mocno przereklamowana.
 
Ja uzywam Privacy Protector-Polacy go zrobili.Wiadomo,ze moga Cie zawsze namierzyc,ale to sa olbrzymie koszta oplacalne jedynie przy sciganiu terrorystow.
 
Privacy Protector w ogole nie zwalnia sciagania,a TOR I FREENET jakby miala nastapic cenzura na pewno stalyby sie szybkie.A co do braku anonimowosci w TORZE to zobacz z jakimi tresciami tam sa strony-mozg sie lasuje,raz tam weszlem i juz nigdy nie wejde.Wiec mysle,ze jednak anonimowosc jest na wysokim poziomie jak tych stron nie usuwaja.
 
weszlem..... WSZEDŁEM DO CHUJA! Poza tym ego typu programy prawdopodobnie bedą nielegalne i ich użycie będzie karane więzieniem.



BTW:



Ile lat dostajesz za ściagnięcie piosenki Michaela Jacksona ? - 5 lat.



Ile lat dostajesz za zabicie piosenkarza Michaela Jacksona ? - 4 lata.
 
Skoro ACTA nie zmieni polskiego prawa to



http://www.trochetechniki.pl/Co-wolno-sciagac:-muzyka,-filmy-i-ebooki,t,3913,page,1.html
 
Jesli by tak bylo to tylko uploaderzy musieliby sie mocno czaic,ale wszyscy mowia,ze to co mowil Boni to bzdura.
 
Anonimowi to nie organizacja, a idea. Każdy kto działa tak jak Anon i ma podobne poglądy, jest nim.
 
405387_153363468112100_152125541569226_212299_552956467_n.jpg
 
Jeśli to z czipami to prawda to się sprawdzi to co oglądałem w kilku dokumentach, masakra. Jakby co to nie dam sobie nic wszczepić
 
Bladze w internecie, poprzez rozne nawzajem sie atakujace teorie spiskowe doszedlem do strony, ktora kilka dni temu zapowiadala nadejscie antychrysta i pisze takim tonem, ze az strach cytowac, czas spac.
 
Co za krętacze w tej PO: http://www.polskieradio.pl/9/3/Artykul/523037,Chaos-w-sprawie-ACTA-mial-wystraszyc-rzad


Czy oni w ogóle napisali jakąś dobrą ustawę? Teraz głośno o lekach refundowanych, ale o ilu bublach nie mówi się głośno. Jeszcze.
 
@Mort
No tak, źle to sformułowałem chodziło mi raczej o jakieś konkretniejsze osoby którę faktycznie mogą np. wykraść dane rządowe bo przecież nie każdy co bawi się w hakownie jest w stanie coś takiego zrobić :P
 
65940ba97c560e1c24c531d4874d4e24,14,0.jpg




hehehehe, wszyscy wiemy, 'że przepisy, które w zeszłym roku weszły w życie, dają rządzącym prawo do wprowadzenia stanu wojennego w przypadku • cyberataku • '
 
Byłem o 15 na manifestacji w swoim mieście. Oczywiscie zapowiadało, ze przyjdzie ponad tysiąc, a była zaledwie setka ludzi. Pokrzyczeli trochę, pomachali transparentami, telewizja to nagrała i tyle. Spodziewałem się większej pompy. Ponoć w Warszawie idzie im lepiej.
 
Protest's Schedule, TUESDAY, 24.01.2012, 4 pm.!
- Warsaw - ul. Jasna 14/16, 21.000 members
- Krakow - Sukiennice, 6.000 members (25.01., 6 pm.)
- Wroclaw - pl. Powstancow Warszawy 1, 1.000 members
- Gdansk - ul. Nowe Ogrody 8/12, 3.000 members (25.01., 4 pm.)
- Poznan - Stary Rynek, 4.000 members (26.01., 5 pm.)
- Lodz - Urzad Wojewodzki, 3.000 members (25.01, 6 pm.)

I jeszcze inne. Jutro jest po prostu 2 faza :P
 
Back
Top