SOPA i ACTA, czyli... Cenzurowanie internetu

Jakby rzucili jakimś tajnym dokumentem to taka panika w rządzie by wybuchła, że to szok. Jednak wątpię żeby coś takiego mieli, niestety...
 
Podobno mają być konsultacje na ten temat w p;rzyszłym tygodniu + debata w sejmie. Wszystkie partie opozycyjne są przeciwko ACTA. Michał Boni minister cyfryzacji mówi, że i tak ACTA wejdzie. A Tusk nie potrafi nawet przekonać wszystkich swoich ministrów. Gowin np. mówi,że ACTA idzie za daleko i godzi w wolność jednostki. Więc chyba wątpię, że ACTA wejdzie jeżeli samo PO i wszyscy ministrowie nie są zgodni. A cała opozycja jest przeciwko.
 
Yagiel, http://wiadomosci.onet.pl/kraj/polska-podpisze-acta-umowa-nic-nie-zmieni-w-prawie,1,5006227,wiadomosc.html
 
q. - jak ty głosujesz "żeby przynajmniej było śmiesznie" to gratulujęRządzący są głupsi niż przypuszczałem, może być gorąco
 
przemek no właśnie widziałem wypowiedź Pawlaka w panoramie i mówił ,że jeżeli ACTA jest omawiana od 5 lat to co szkodzi na spokojnie porozmawiać i wrócić do do tego za 5 dni,tygodni bądź miesięcy. To kto wie może się nie uda tego podpisać. Zawsze trzeba wierzyć, że senat nie przepuści.
 
i tak robią nam przysługę, że robią to stopniowo, niewidocznie niemalżemają nas w garści, protestować to cza było... tzn. z maczetami to cza było iść w 89
 
@Jebaka20815_gallery.jpg
 
@ Bubi, mało tego, nawet Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, czyli osoba wybierana przez sejm i senat mówi, "Podpisanie i ratyfikacja konwencji ACTA są niebezpieczne dla praw i wolności określonych w konstytucji", a Rzecznik Praw Obywatelskich "podjął z urzędu sprawę braku konsultacji społecznych przy przyjmowaniu przez Polskę międzynarodowych zobowiązań (ACTA) mogących mieć wpływ na ograniczenie prywatności i wolności słowa obywateli w przestrzeni Internetu"
Więc skoro dochodzi od takich sytuacji, że jeden ministrów mówi "a" a drugi nawet nie "b" tylko "c", to jest coś nie tak, skoro nawet między sobą nie potrafią dojść do jednego stanowiska. Kto kogo robi w chuja?
 
lets hang out:D a tak serio, nie rozumiem kontekstu twej wypowiedzi koleżko kolorowy


strzelam, iż chodzi o fakt, że jeszcze trzy czy cztery tygodnie temu wrzucałeś tutaj zdjęcie swojej pierwszej panny twierdząc, że jest najlepsza, najładniejsza i w ogóle kochasz ją nad życie. :)mała rada cebeka, tym razem nie chcij się wieszać jak Ci nie wyjdzie :)
 
To jest istna paranoja, chociaż cała Rada Ministrów powinna być zgodna.Tuskowi się już w dupie popierdoliło kompletnie. Najpierw wykończył wszystkich współzałożycieli PO, odsunął Schetynę na dalszy plan i bawi się w jakąś dyktaturę w partii. A z Kaczyńskiego się śmieją, że ma nierówno pod sufitem.Ach ta Polska polityka to jedna wielka parodia...... :-)
 
Jak w sejmie przejdzie-na co sie zanosi-chyba zeby psl cos podskoczylo-to senat tez pusci,poniewaz w senacie koalicja ma wieksza przewage niz w sejmie!!!
 
Sądzisz, że będą chcieli mieć drugi marsz, tylko, że w całym kraju? :-) Ja tylko na to czekam.. ;)
 
Pewnie zebym chcial,zeby sie miliony ruszyly i pokazaly tym skurwysyn.m,ze sa przedstawicielami narodu!!!
 
Back
Top