SOPA i ACTA, czyli... Cenzurowanie internetu

Kaczka, nie wytrzymałeś, musiałeś wjebać jakąś wrzutę nie zwiazaną z tematem?
 
beztytuuczh.png
 
Jak dla mnie nuerha najlepsza ale ta wersja lepsza







Jak dla mnie w 100% na rewolucje się nadaje :-)
 
A to dwa suche fakty, na temat tego jak Polski Rząd traktuje obywateli:
W TVP Info odnotowałem ciekawe wystąpienie szefa klubu PO Rafała Grupińskiego. Ten powiedział, że • obecne działania to efekt • gapiostwa internautów. • Przez parę miesięcy trwały prace nad tym w instytucjach europejskich. Nie po cichu. Ale środowisko internetowe przegapiło ten czas. Instytucje europejskie, ze względu na biurokratyczną strukturę nie budzą zainteresowania. Stąd wynikła ta opóźniona reakcja •
Natomiast dnia 15 grudnia 2011 podczas polskiej prezydentury w Razie UE podjęto decyzję o podpisaniu umowy handlowej dotyczącej zwalczania obrotu towarami podrobionym (ACTA) ... opisano to w Biuletynie ... rybołówstwa i rolnictwa, czy jakoś tak na ... 40-tej stronie ^^
 
A tu IMO najbardziej wartościowy artykuł na temat ACTA



http://teukros.wordpress.com/2012/01/22/acta-jak-to-wlasciwie-wyglada/



zachęcam do przeczytania całości
 
Nie dajcie sobie wmówić, że PO jest złe, a PiS, Solidarna Polska są dobre, to taka sama banda wacka. Teraz PiS i SP zgrywają bohaterów narodowych, są przeciw ACTA, chcemy wolności! Tylko panowie z PiSu i SP zapomnieli o jednym • w 2010 w Parlamencie Europejskim zagłosowali za ACTA! Co, tym razem też powiedzą, że się pomylili?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak polscy europosłowie głosowali w sprawie ACTA24 listopada 2010 roku Parlament Europejski głosował nad rezolucją krytykującą tryb prac nad porozumieniem ACTA i określał warunki od których spełnienia Parlament uzależniał zatwierdzenie ACTA. Tak głosowali polscy europosłowie:
PRZECIW ACTA (Za rezolucją) głosowali tylko posłowie SLD i UP:
Lidia Joanna Geringer de Oedenberg, Bogusław Liberadzki, Wojciech Michał Olejniczak, Joanna Senyszyn, Marek Siwiec, Janusz Władysław Zemke, Adam Gierek
WSTRZYMALI SIĘ posłowie PO:
Rafał Trzaskowski, Lena Kolarska-Bobińska, Róża Thun
ZA ACTA (Przeciw rezolucji potępiającej tryb pracy nad ACTA) głosowali:
PiS:
Tadeusz Cymański, Marek Józef Gróbarczyk, Michał Tomasz Kamiński, Ryszard Antoni Legutko, Marek Henryk Migalski, Jacek Olgierd Kurski, Mirosław Piotrowski, Tomasz Piotr Poręba, Konrad Szymański, Zbigniew Ziobro
PO:
Małgorzata Handzlik, Jolanta Emilia Hibner, Danuta Maria Hóbner, Danuta Jazłowiecka, Sidonia Elżbieta Jędrzejewska, Filip Kaczmarek, Jan Kozłowski, Krzysztof Lisek, Bogdan Kazimierz Marcinkiewicz, Jan Olbrycht, Jacek Saryusz-Wolski, Joanna Katarzyna Skrzydlewska, Bogusław Sonik, Jarosław Leszek Wałęsa, Paweł Zalewski, Artur Zasada, Tadeusz Zwiefka
PSL :
Andrzej Grzyb, Jarosław Kalinowski, Czesław Adam Siekierski
NIE GŁOSOWALI (Nie wzięli udziału w głosowaniu, lub byli nieobecni na sali):
PiS:
Adam Bielan, Paweł Robert Kowal, Ryszard Czarnecki, Janusz Wojciechowski, Jacek Wołosowicz
PO:
Sławomir Witold Nitras, Elzbieta Katarzyna Łukacijewska, Piotr Borys, Jacek Protasiewicz, Jerzy Buzek
Jak głosowały kraje

Oto zestawienie jak głosowali europosłowie w podziale na kraje. 69% fińskich europarlametarzystów było przeciwko AKTA, 67% cypryjskich itd.
1Finlandia69%
2Cypr67%
3Estonia67%
4Dannia62%
5Malta60%
6Słowenia57%
7Czechy55%
8Austria53%
9Bułgaria53%
10Francja53%
11Niemcy52%
12Belgia50%
13Irlandia50%
14Litwa50%
15Luksemburg50%
16Holandia48%
17Hiszpania48%
18Słowacja46%
19Grecja45%
20Rumunia45%
21Szwecja44%
22Litwa42%
23Włochy33%
24Portugalia27%
25Wielka Brytania21%
26Polska14%
27Węgry0%

Źródło: gazeta wyborcza
http://wyborcza.pl/1,75248,11017884,ACTA__Lista_hanby_i_chwaly.html

-------------------------------------------------------------------------------------------------


Zbigniew Ziobro
Jacek Olgierd Kurski
Tadeusz Cymański

W 2010 zagłosowali za ACTA, dziś pod publiczkę prawią tak:
"Klub Parlamentarny Solidarna Polska przygotowuje projekt uchwały sejmowej, w której będzie domagał się, aby rząd nie ratyfikował porozumienia ACTA"
"Porozumienie niesie ze sobą poważna możliwość wprowadzenia cenzury"


"Mamy do czynienia z jakąś konspiracją elit i rządów przed własnymi społeczeństwami i to w sprawie fundamentalnej, czyli wolności słowa" J.Kurski- w 2010r. również konspirował przeciwko Polskiemu społeczeństwu? Nie wygrali wyborów, nie są u władzy, ale czy to oznacza, że ówczesna konspiracja przeciwko Polakom się nie liczy?

W 2010 oddali głos za ACTA, przyczyniając się do obecnej sytuacji i są za nią współodpowiedzialni. Dziś jak Kapitan Schettino, uciekają z tonącego statku, mówią to nie my to PO. A głosy "za" oddali pewnie przypadkiem, wpadli do szalupy jak włoski kapitan
 
PRZECIW ACTA (Za rezolucją) głosowali tylko posłowie SLD i UP







i wiadomo na co glosowac zamiast w ciemno wszyscy za po
 
Jest tyle partii, a ty chcesz na komuchów. :-)



Dobra, idę na mecz.
 
eliano komunisto! zaraz agent Tomek się Tobą zajmnie. Swoją drogą jak pomyślę o tym, że ten imbecyl wszedł do sejmu z ck, to aż płakać mi się chce.







http://www.tvn24.pl/-1,1732375,0,1,polski-internet-szykuje-sie-na-dobrowolny-blackout,wiadomosc.html
 
Ja bym nie mieszał do tego polityki. Jeśli uda im nas skłócić, podzielić, to zaczną zacierać ręce. Jest to ten sam schemat, za pomocą którego mamią nas od dobrych kilku lat. Polaryzacja sceny politycznej na partię A i B. Zaś społeczeństwa na ich zwolenników i przeciwników. W rzeczywistości bardziej przypomina to dwa skrzydła tego samego, korporacyjnego lobby. O czym dobitnie świadczy głosowanie nad ACTA w PE.
 
Np. Nowa Prawica i J.K.M. przynajmniej będzie śmiesznie :-)



A jak już chcesz na lewicę, to lepiej na Palikota, przynajmniej będzie śmiesznie:-)



Wiadomo, wybór jest jaki jest, generalnie chujnia, jednak trzeba sobie jakoś radzić. Niekoniecznie powtarzając to co już było.

JAKICH KOMUCHOW? Poza tym wole komucha od złodzieja i chorego psychicznie.


Zawsze myślałem, że tym się charakteryzuje komuch •
 
A jak już chcesz na lewicę, to lepiej na Palikota,




on ma tyle z lewicą wspólnego co ja z baletem, czyli nic. Populista bez zaplecza - nie, dziękuję :)







ale dość już o polityce, lepiej skupmy się na cenzurze!








Ten cały twórca Wikileaks jest z sekty New Age


Tar, czy to Ci co ranili papieża, zburzyli WTC, zabili Kaczyńskiego i Monroe, oraz napisali kalendarz Azteków?
 
Słyszeliście o tej akcji ???

Punktualnie o północy na 24 godziny zostaną wyłączone następujące serwisy: Antyweb, Wykop, Kwejk, Demotywatory, JoeMonster i IT Tech Blog. Jak informuje jednak Grzegorz Marczak z Antyweba, lista nie jest zamknięta i do północy mogą do niej dołączyć jeszcze inne serwisy.
 
"No i chuj. Podpisują w czwartek ACTA pedały z wiejskiej."
No to spokojnie mogę wypierdolić komputer przez okno... Chociaż z drugiej strony jak ludzie tłumnie wyjdą na ulice to może da rade temu zapobiec.
 
Mam nadzieję, że anonimowi nie kłamali, że mają coś na rządzących.
 
Back
Top