SOPA i ACTA, czyli... Cenzurowanie internetu

nic tylko czekać jak Tusk wprowadzi walutę euro, brawo ci którzy znowu głosowali na tych debili z PO.
 
Ja jebie człowieku a gdzie ja coś takiego napisałem ?? naucz się czytać ze zrozumieniem
 
Malinowsky, a jest to nieuzasadniony pojazd na niego?



400364_10150555695955340_332030485339_8888612_1126703389_n.jpg
 
Wiecie, ktokolwiek by nie rządził i tak podpisałby ACTA> PO PiS czy jakakolwiek inna partia od koryta.



Mi najbardziej przeszkadza fakt w jaki sposób i kiedy o tym się dowiedzieliśmy ....
 
Jakoś jak jechali po Kaczyńskim to nikogo nie nudziło. Śmieszy mnie ta nie konsekwencja. Śmiali się z Kaczyńskiej, że brzydka a Komorowska to co >?? Kaczyńska przynajmniej była poliglotką. Że Jarek kochał kotka i był niski. I te jebane media zamiast krytykować merytorycznie to naśmiewały się z wyglądu jak dzieci na podwórku. Jakoś za rządów Pisu nie przypominam sobie takich jak z ustawami o lekach, aferą hazardową, paliwem za prawie 6 zł, fajki po 12zł itp itd.
 
Może Kaczyński jest trochę paranoikiem i momentami przesadza, ale i tak wolę go od obłudnego kłamcy jakim jest Tusk.
 
@Bubi



Afera z przeszczepami, CBA jako policja Pisu, ojciec dyrektor głównym doradcą, prezydent na którego był zamach w Gruzji, 3 miliony mieszkań, Marcinkiewicz jako marionetka.



@Mort



Pojazd uzasadniony jesli chodzi o ACTA bo jak kązdy jestem przeciwnikiem tego. Tyle że nieważne jaki rząd byłby u władzy. Czy to PO czy PIS czy SLD i tak by podpisali.
 
Skąd mam wiedzieć nie jestem nim, opozycja jest przeciwna w tym Pis, więc widocznie tak. Jest paranoikiem, ale przemek śmieszy Cie Smloeńska tragedia ??



Malina i co więcej gorszych rzeczy wynika z tych rzeczy, które ja podałem czy Twoich ?? z resztą ja wypisałem tylko kilka na szybko z pamięci.
 
Jutro protesty w różnych miejscach Polski, jeżeli media zignorują, pozostają fora i FB. Potem trzeba będzie wyjsc na ulice.
 
@Bubi



opozycja przeciwna ... smieszne ... już ktoś wklejał tego linka



http://wyborcza.pl/1,75248,11017884,ACTA__Lista_hanby_i_chwaly.htm
 
Jeśli chodzi o rząd, wolę PiS. Dla mnie zawsze Polska będzie wyżej od Europy na liście priorytetów, nie to co dla pana premiera. ;]
 
bubi te paliwo po 6 zl ,faki po 12 zł itd..to nie tylko rząd tustka,specem nie jestem ale takie rzeczy tworzą się latami ,przez pare rzadów + taka a nie inna pozycja Polski na świecie,pewniej poprzeczki się nie przeskoczy.



Tragedia Smoleńska mnie nie śmieszy,śmieszy mnie to że niektorzy uwazają ze stoi za tym Putin..tyle.







Opozycja prawie zawsze jest przeciw,nawet jak po expose że trzeba podnieść wiek emerytalnyu itd. moim zdaniem kaczyński tak samo by zrobil bo wymaga tego sytuacja a jak jest w opozycji to jasne ze opowie sie za tym by przecietnego kowalskiego nie krzywdzić..głosy głosy i jeszcze raz głosy.
 
Wiesz jak wyglądała katastrofa Smoleńska? Kaczyński na siłe chciał wylądować, bo gdyby wylądowali na lotnisku zapasowym byłby spózniony. Koniecznie chciał lądować (bodajże rok wcześniej w Gruzji chciał wymusić na pilotach lądowanie) Pioci próbowali wylądować, uderzyli o brzozę i się rozbili. Cała historia. A doszukiwanie się zamachów i innych debilizmów Macierewicza jest śmieszne. Ile wersji tego jeszcze bedzie? LAsery, bomby, co jeszcze? to jest śmieszne.
 
MMA Attack 2







Bubi (0-0) vs. Malinowsky (0-0)







A co do tematu miejmy nadzieje ze nie bd tego ACTA, muszę poważnie się zastanowić nad usunięciem konta na yt...
 
Może i tworzy się latami, ale jakoś dziwnym trafem wszystko wychodzi przy rządach Tuska. Z resztą fajne były wszystkie obietnice Komorwoskiego.Jak oglądałem wiadomości miesiąc po jego wyborze i kiedy już zaczął działać to opadły mi ręce, same podwyżki itp. Nie jestem ani za Po ani za PIS, ale bardziej wolę mniejsze zło w postaci Pisu.



Skąd możesz wiedzieć jak to wygladało jest srylion różnych wersji. Nie obchodzi mnie to jak zginęli i czyja wina. A, że zginęło prawie 100 osób. I jak słyszę kawały na temat takiej tragedii to wątpię w gatunek ludzki i czy istnieje jeszcze jakaś morlaność.
 
Obietnice.. Żaden rząd nie spełnia obietnic kolego:-) Ja tak jak Ty nie jestem ani za Pisem ani Po ale wole mniejsze zło w postaci PO:-) Jaki rym:-)
 
Jakie obietnice Komorowskiego? a co prezydent może?



no dziwnym trafem za rządów tuska,krysys światowy też za kadencji tuska..dziwnym trafem,...
 
Dlatego ja ciesze się że pojwiłsię Palikot i poruszy trochę ta skostniałą scenę ludzmi takimi jak chociażby Grodzka, Biedron.
 
Back
Top