SOPA i ACTA, czyli... Cenzurowanie internetu

zoom tylko nie mow ze palikot :P.Co by nie było nowe czy stare duzo sie nie wycisnie ,takie moje zdanie-najlepiej jakby ludzie z wykształceniem ekonomicznym rządzili a nie historycy,psychiatrzy itp itd







Jedynce co sensowne zdanie powiedzial palikot to ''gospodarka jest najwazniejsza'' ;)



eot
 
No malinka głupiutkie szydercze posty bez pokrycia, może teraz ty przejmiesz spamową pałeczkę po kaczce. Kandydat na prezydenta chyba składa obietnice jak walczy w wyborach tak ? tak, prezydent należy do jakiejś partii tak ? tak. Komorowski należy do PO, które wraz z dupadajnym PSL ma większość tak ? tak. Na koniec podpisuje ustawy, które ustala sejm,nastepnie senat. Więc jednak ma coś wspólnego.
 
malinowsky



To, ze kaczyński chciał wylądować to była propaganda. Teraz udowdniono, ze nikt nie nalegał na lądowanie. Ba, ze nie uderzyli nawet o brzozę. A do tego odkryto jeszcze nagrane głosy tuz po katastrofie. Prosze, ile rzeczy po czasie wychodzi. Kto wie, co jeszcze. :P
 
Pis mniejsze zło ? :-):-):-) Bubi proszę Cię...
Prawda jest taka że w Polsce nie ma alternatywy najzwyczajniej w świecie nie ma na kogo głosować. Potrzebujemy nowej krwi człowieka który zna się na rzeczy i bez kitu chce coś zmienić coś ala Ron Paul w Stanach chodź tak naprawdę nie wiadomo co kombinuje ale pozuje na człowieka godnego zaufania i widać że wie co mówi i ma pojęcie na ten temat oraz świeże dobre pomysły. A że to jeszcze nie mój czas będzie musieli trochę poczekać na tą świeżą krew :-)
 
@Matiatus no nie liche masz argumenty :-) stała gadka jedbać pis i smiechowa emotka.



Ja np. jestem jak już coś za JKM. ta dyskusja nie ma sensu. Każdy będzie pisał swoje racje. Z mojej strony EOT
 
@Przemek
Historia to nauka która daje zajebiście dobre światło na otaczający nas świat. Ludzie od wieków popełniają te same błędy, trochę modyfikowane. Jakby ludzie zainteresowali się tym trochę to by nie popełniali tych błędów, historia to odpowiedź na wiele problemów, głównie tych politycznych. Dlatego ja bym tak tej nauki nie lekceważył.

Edit.
@Bubi
Gdzie ja napisałem tą stałą gadkę jebać pis ? Nie wiem, nie pamiętasz co działo się za rządów pisu ? toż to był istny Meksyk dlatego rozśmieszyło mnie nazywanie pisu mniejszym złem. PO teraz też robi nie mały burdel. Dlatego mówię w Polsce nie ma na kogo głosować musi pojawić się ktoś nowy ale nie nowy jak Palikot.
 
No może coś jest w tym,ale i tak jestem za tym by ostatecznie jesli chodzi o gospodarke decydowali specjalisci w tej dziedzinie :-)
 
Coś na temat:



512_72445406a170e9bgqznq.jpg
 
@Przemek
Wiadomo, dlatego potrzebni są najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach na odpowiednich posadach. Wiem o co Ci chodzi ;) Chciałem tylko nakreślić, że tej nauki nie można lekceważyć.
 
@lukas zajebista wrzutka :-)



@przemek no jasne. U nas to tak wygląda, że w porównaniu do innych państw posłowie dostają liche wypłaty i kombinują pod siebie.Np. na wyspach dostają bardzo dobre wypłaty i tam do odpowiednich struktur zatrudniani są eksperci, a nie tak jak u nas, że np.(abstrakcja) ministrem zdrowia jest człowiek po 5 latach studiów na operatora kilofa.
 
abstrakcja) ministrem zdrowia jest człowiek po 5 latach studiów na operatora kilofa.








? kto Arłukowicz? to lekarz przcież..




Ukończył Liceum Ogólnokształcące w Darłowie, a następnie studia na Wydziale Lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Uzyskał specjalizację II stopnia z pediatrii. Otrzymał dyplom MBA w Uniwersytecie Szczecińskim. Zdał egzamin państwowy na członków rad nadzorczych spółek Skarbu Państwa.W latach 1996 • 1997 odbył staż w szczecińskim Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 2, pracował jako lekarz w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego. Od czasu ukończenia studiów zatrudniony w Klinice Chorób Dzieci Pomorskiej Akademii Medycznej. Od 1999 prowadzi także prywatną praktykę.
 
@Bubi
Mówisz na wyspach dostają dobre wypłaty, w Polsce politykom też nie jest źle ale po prostu są zachłanni. A co powiesz na taką Szwajcarie, gdzie politycy nie dostają żadnych pieniędzy z tego że są politykami i jedyne co mają z tego to prestiż.
Edytowałem poprzedni post i odpowiedziałem na Twoje zarzuty ;)
 
@Mataitus powiedz mi co składało się na ten istny Meksyk ? jakoś nie pamiętam, żeby drożały produkty w sklepach,paliwo itp. A zwracam na to uwagę jako zwykły Kowalski. Pamiętam jedynie żałosne wyśmiewanie wyglądu pary prezydenckiej.



Wiesz to zależy od kultury,gospodarki i wielu innych czynników danego państwa. Widzisz w takiej Szwajcarii z tego co piszesz wystarcza im prestiż.



@zoom



Wiesz jakoś bardziej cenie zdanie profesora z prawa Konstytucyjnego niż Twoje(no offence)
 
Szwajcaria jest w zajebistej pozycji, nie jest w UE, ogarnięta gospodarka, stabilność... żyć nie umierać..
 
Norwegia to samo. W referendum obywatele 2 razy odrzucili możliwość wejścia do Unii. I tam poziom życia jest bardzo wysoki. W ogóle to Skandynawia potrafi o siebie zadbać.
 
bubi powiesz o kogo Ci chodziło czy nie?:-) bo nie zaczaiłem tego fragemntu z operatorem kilofa
 
O nikogo konkretnego. Ogólnie, że często na różnych stanowiskach znajdują się osoby, które w ogóle się nie nadają do danej roli.
 
Malin- byłeś w kokpicie ? to skąd wiesz jak było ? z Tv? spoko



Jeśli dla Ciebie doszukiwanie się "zamachow i innych debilizmów Macierewicza" jest śmieszne to naprawdę współczuję. W końca historia pokazała, że Ruscy to nasi "przyjaciele" i można im ufać, nie ?



Matiatus - istny Meksyk powiadasz? Możesz rozwinąć ?
 
@Bubi
Przede wszystkim polityka zagraniczna, oziębienie stosunków z Rosją, z Niemcami też nie było za wesoło aż strach było oglądać wiadomości. Jakbym miał więcej czasu mógłbym się rozpisać na ten temat, polityka zagraniczna to pierwsze co mi do głowy wpadło. Faktem jest produkty nie drożały w takim zastraszającym tempie. Wygląd pary prezydenckiej nie ma nic do tego.
Tak zależy od wielu rzeczy, ale Polscy politycy nie zarabiają mało w porównaniu z innymi zawodami to naprawdę bardzo dużo, więc argument że robią na swoje dlatego że słabo im płacą jest chybiony. Robią na swoje bo są zachłanni i ciągle im mało.
 
Niemcy,Rosja i tak mają na Nas wyjebane. To czy oficjalnie bedziemy się nie lubić czy nie to żadna różnica. Już pisałem o tym, ale powtórze, gdyby na stanowiskach byli eksperci i dostawali soczyste wypłaty to myślę, że prędzej byłoby coś z tego dobrego niż jest teraz.



U nas to wygląda tak :



dieta poselska 2800zł, uposażenie 6000zł, miesięcznie 12,5 tys zł na prowadzenie biura poselskiego, prawo do korzystania z wszelkiej komunikacji publicznej za darmo, bezpłatne loty liniami firmy LOT na terenie naszego kraju. Wiem, że porównując to z normalnymi zawodami to oni sobie żyją jak królowie. Ale w innych krajach dostają kilka razy więcej, więc jesto jednak jakiś argument
 
Sorry,ale jak wiazecie bum gospodarczy w latach 2005-2007 z rzadami pisu,to powinniscie wiedziec,ze skutki reform widac po kilku latach.
 
Okey może masz racje, ale najpierw powiedz mi skąd miałby iść te soczyste wypłaty ? Nie jesteśmy tak zamożnym krajem jak np Norwegia, Islandia czy Australia, nie możemy sobie pozwolić na płacenie kilku dziesięciu tysięcy złotych i tak mają za wysokie płace. Za 12,5 tys miesięcznie w Polsce można naprawdę żyć po królewsku. Ale taka jest właśnie mentaloność polityków jak są blisko koryta to muszą nabrać jak najwięcej dlatego wykorzystują swoją władze nie tak jak powinni.
 
Teraz się tego nie da zrobić, to jest utopia( ale warto czasami pomarzyć :-)) Musiał by być inny system, mniejsza ilość posłów i musiało to być wprowadzane przez lata stopniowo. Przydałby się jakiś pozytywny "hitler", który by wywalił wszystko do góry nogami. Ale gdybać sobie można.
 
Back
Top