SOPA i ACTA, czyli... Cenzurowanie internetu

Problemem pisu czyli kaczynskiego jest to ze jezeli ktos uwaza inaczej niz on jest zdrajcą i niepolakiem, w zyciu na tego goscia głosu nie oddam. Nie wazne co powie PO kaczynski i tak bedzie przeciw. Nie mam zamiaru doświadczać w życiu państwa policyjnego, nie podoba mi się to co robi Tusk ale w ręce szaleńca nie oddam tego kraju.
 
Ekspertem od antychrysta nie jestem, ale podobno przekona wszystkich niewierzacych do swoich racji i przyjdzie armagedon :D




fajna stronke znalazlem w sieci


Antychryst, który ukryty jest za kulisami, wkrótce pojawi się na świecie

Orędzie nr 319 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano czwartek, 19 styczeń 2012, godz.20.30

Moja droga, ukochana córko, powstań teraz z determinacją, aby kontynuować głoszenie Mojego Najświętszego Słowa.

Ci, którzy słuchają i wierzą w Moje Najświętsze Słowo, mogą uzyskać ogromne łaski poprzez odmawianie Moich Modlitw Krucjaty.

Czyściec na ziemi, który wkrótce będzie doświadczany przez dusze, które okażą prawdziwą skruchę za swoje grzechy po Ostrzeżeniu, będzie trudny.

Dzieci, pokuta ta jest ważna.

Nie walczcie z nią. Przyjmijcie ją.

Ci z was, którzy wierzycie we Mnie, musicie Mnie teraz wysłuchać. Wasza liczba będzie wzrastać po okazaniu światu Mojego Wielkiego Miłosierdzia i wasze głosy odbiją się echem na pustyni.

To odbędzie przez siłę i ducha walki, że Mój Kościół będzie w stanie przetrwać prześladowania.

Wy, dzieci, nie macie się czego obawiać, jeśli idziecie pokornie u Mojego boku.

Wasze pokorne posłuszeństwo jest konieczne, jeśli macie otrzymać łaski dla pozostania silnymi, aby zachować odwagę i walczyć w Mojej armii przeciwko antychrystowi.

On, Moje dzieci, ukryty jest za kulisami, ale wkrótce ukaże się przed światem.

On nie ma wstydu i chce pochwalić się swoimi humanitarnymi wysiłkami. Wielu da się nabrać jego urokowi, gdy zaapeluje do dobroci ich serc.

Oto Krucjata Modlitwy (20), aby pomóc powstrzymać antychrysta od zagłady Moich dzieci.

• O Boże Ojcze, w Imię Twojego drogiego Syna, wołam do Ciebie, abyś zapobiegł usidlaniu dusz Twoich dzieci przez antychrysta.

Błagam Cię, Wszechmogący Ojcze, abyś powstrzymał go od wprowadzania terroru wobec Twoich dzieci.

Błagam Cię, abyś powstrzymał go od skażania Twoich Stworzeń i proszę Cię, zmiłuj się nad tymi słabymi duszami, które będą wobec niego bezsilne.

Wysłuchaj mojej modlitwy drogi Ojcze i uratuj wszystkie Swoje dzieci od tego strasznego zła. •

Wasz ukochany Jezus Chrystus
 
@dufia



Ale tak mi się wydaje że antychryst jest od złego, to po co się nawracać. Już tyle razy ten temat był wałkowany. Sory za doubla.
 
Fałszywy prorok będzie traktowany jak żyjący święty. Ci, którzy mu się sprzeciwią, zostaną uznani za heretyków.

Orędzie nr 321 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano sobota, 21 styczeń 2012, godz.13.15

Moja droga, ukochana córko, każdemu z Moich posłańców dla świata, wyznaczonych do rozprzestrzeniania Mojego Świętego Słowa, została dana inna rola. Nie ma dwóch takich samych.

To dlatego Moi posłańcy nie muszą nigdy wpadać w dezorientację przy każdym przekazie, porównując je ze sobą.

Ty, Moja córko, jako siódmy posłaniec, zostałaś wybrana do informowania Moich dzieci o Prawdzie. Wiele Mojej Prawdy zostało już ci dane, jednak znacznie więcej nadejdzie teraz.

Ze względu na zawarte tam tajemnice, kiedy zostaną objawione, będziesz ośmieszana, wyszydzana i przedstawiana jako głupiec.

Przekazy te mają pomóc oczyścić Mój lud, włącznie z tymi, którzy akceptują apele, aby podążać za Mną, jak również z tymi duszami, o opróżnionych z miłości i zimnych sercach.

Bez tego oczyszczania, nie może być oczyszczona ziemia. Ona musi zostać oczyszczona, aby stała się Mnie godna, by chodzić po niej ponownie.

Moje dzieci, musicie się radować. Strach nie jest czymś, co pochodzi ode Mnie.

Strach pochodzi ze zła. Jednak to byłoby usprawiedliwione i wybaczone wam, jeśli boicie się o te dusze, które chodzą w zaślepieniu. Nie dlatego, że one nie mogą widzieć, ale ponieważ postanowiły, aby nie zobaczyć.

Waszym obowiązkiem wobec Mnie, Moja ukochana armio wyznawców, jest pomóc Mi przygotować drogę dla Mojego nadchodzącego Boskiego Królowania na ziemi.

Potrzebuję waszej pomocy. Potrzebuję waszych modlitw. Wasze modlitwy osłabią dzieło antychrysta oraz fałszywego proroka, który zajmie miejsce w Stolicy Apostolskiej w Rzymie.

Wszystkie Moje dzieci musicie wiedzieć, że Ja jestem wyrozumiały całkowicie. Nawet ci, którzy są związani z grupami satanistycznymi, o których mówię, mogą być ocaleni od dalszego zstępowania w dół do bram piekła.

Grzech może być osłabiony poprzez modlitwy. Nie musicie iść do boju i walczyć z uniesionymi pięściami, ale wszystko co musicie zrobić, to modlić się.

Mój Nowy Raj jest wspaniały, dzieci. Tak wiele przygotowań zostało zakończonych, z tymi samymi cudami podarowanymi Adamowi i Ewie, które odrzucili przez grzech. Wszystko jest gotowe.

Wy, Moi wyznawcy, będziecie czerpać korzyści z pięknego Nowego Raju na ziemi, nad którym Ja będę królować.

Ponieważ wy, z tego pokolenia, zostaliście wybrani do korzystania z tego Raju, nie możecie zatrzymać się w waszej pracy, aby pomóc Mi zabrać ze Sobą wszystkie Moje dzieci do Mojego Chwalebnego Królestwa.

Moje dzieci, bądźcie jednak świadome, że fałszywy prorok będzie was zmuszał do uwierzenia, że on również przygotowuje wam podobne miejsce w raju.

Jego kłamstwa zafascynują naiwne grupy katolickich wyznawców. Zaprezentuje on wspaniałą i czułą zewnętrzną charyzmę i wszystkie Moje dzieci w Kościele Katolickim będą zdezorientowane.

Jedną z oznak, uważajcie, będzie jego pycha i arogancja ukryta za zewnętrzną, fałszywą pokorą. Moje dzieci będą tak oszukane, że będą myśleć, że jest on wyjątkową i czystą duszą.

Będzie traktowany jak żyjący święty. Ani jedno słowo z jego ust nie będzie kwestionowane.
Będzie również sprawiał wrażenie, że posiada nadprzyrodzone umiejętności i ludzie natychmiast uwierzą, że potrafi czynić cuda.


Każdy, kto mu się sprzeciwi będzie krytykowany i uznany za heretyka.



Wszystkie takie dusze oskarżone o bycie heretykami zostaną odrzucone i skazane na zatracenie.



Cała prawda związana z Moimi Naukami zostanie przekręcona. Wszystko będzie kłamstwem. Prześladowanie rozwinie się początkowo powoli i subtelnie.



Moi prawdziwi Wyświęceni Słudzy będą musieli odprawiać Mszę prywatnie i w wielu przypadkach nie w Kościele Katolickim.



Będą musieli dokonywać ofiar Mszy w bezpiecznych miejscach. Dzieci, kiedy to się wydarzy nie możecie tracić nadziei. Tak będzie przez krótki okresu czasu.



Po prostu módlcie się za te dusze, które w swoim ślubowaniu wobec fałszywego proroka, zapomną o Przenajświętszej Trójcy, która jest właśnie tym fundamentem, na którym Kościół Katolicki jest zbudowany.



Wiele religii podąża tylko za jedną Istotą Trójcy Świętej. Niektórzy oddają cześć Ojcu, inni Synowi, ale wszyscy są Jednością, Moja córko.



Jest tylko Jeden Prawdziwy Bóg. To jest Ojciec, Syn i Duch Święty, trzy różne Osoby w Jednej Boskiej Istocie. Wszystkim religiom wkrótce dana będzie Prawda i wielu zaakceptuje tą Świętą Tajemnicę wiary.



Podążajcie za Mną w kierunku drogi Zbawienia, gdyż wy, Moi wyznawcy, macie przed sobą chwalebną przyszłość, ale musicie pozostać silni.



Jest to wybrane pokolenie dla Mojego Nowego Raju na ziemi.



Nie odrzucajcie tego cudownego Daru życia, który błyszczy w całej swojej wspaniałości. Ani jedna dusza nie będzie chciała niczego innego. Mój Nowy Raj na ziemi, będzie Erą Pokoju i Szczęścia bez grzechu.



Jest to Boska Wola Mojego Ojca i była Jego obietnicą dla ludzkości od samego początku.



Dzieci, bądźcie radośni i szczęśliwi, gdyż macie na co oczekiwać z niecierpliwością.



Czekające was próby stracą znaczenie, kiedy doświadczycie Chwalebnego Królestwa oczekującego na was.



Kocham was dzieci. Wiem, że Mnie kochacie. Dlatego też proszę was, abyście okazali Miłość tym, którzy są ślepi na Mojego Świętego Ducha.



Módlcie się za nich przy każdej okazji, tak aby mogli ponownie zobaczyć Prawdę Mojej obietnicy uczynionej dla ludzkości, kiedy umarłem, aby zapewnić wasze Wieczne Zbawienie.



Wasz ukochany Jezus



Zbawiciel całej ludzkości


dobry blog hahaha macie link http://ostrzezenie.wordpress.com/
 
@Seven coś w tym jest:):) ja nie jestem za PO i dobrze widze co robia czyli czego nie robią ale cyrki w wykonaniu PiSu dawno przestały mnie smieszyc, szukanie spisku w każdej dziedzinie życia jest po prostu głupie a ludzie na wyborach po raz kolejny pokazali co o tym myślą, jeżeli PiS chce byc alternatywą to musi się pozbyć Jarka. Znam wiele osób którym odpowiada program tej partii ale dyktatury jaka tam jest potrafią znieśc.
 
Zgadzam się z większością z Was w sprawie braku kompetencji dzisiejszych polityków oraz ich zarobków. Moim zdaniem politycy zarabiają optymalnie, tj ok 4-5 średnich krajowych. Jest to dużo -zwłaszcza, że bardzo duża część Polaków pracuje dziś za wypłaty nie wiele większe niż płaca minimalna i mają trudności z przeżyciem od 1 do 1. Argumenty, że posłowie zagraniczni zarabiają znacznie więcej nie są moim zdaniem trafione -inne realia, równie dobrze możemy porównać każde inne stanowisko, a nie widzę powodów by nasi włodarze mieli zarabiać po europejsku.



Co do ich kompetencji i obsadzaniu na ministrów osoby "zielone"w temacie -cóż, to już chyba tak zostało w Polsce po komunie, no i fakt, że cały czas jesteśmy biednym krajem. W takiej Anglii poseł nie musi "załatwiać" roboty całej rodzinie i połowie znajomych bo Ci sami znajdą sobie pracę za godną kasę. U nas by do czekokolwiek dojść nadal trzeba być "swój chłop". Poza tym w Polsce jest zbyt duża różnica społeczna, 500zł na m-c, czyli marne 100euro definiuje czy nie masz kasy na utrzymanie czy spokojnie dajesz radę i możesz wyjść na piwko.
 
@kid



No właśnie tu pis popełnia błąd, że trzyma Kaczyńskiego jak przywódce. Bo całe społeczeństwo go nie trawi, lecz swoich zwolenników ma(w postaci starych babek i dziadków) i rozumiem to bo co jak co, ale często podkreśla swój patriotyzm tak jak jego brat( wręczanie orderów weteranom, zmniejszanie rent eSBekom). Na przywódce przydałby się ktoś świeży z pomysłami, który nie skupiałby się na spiskach, lecz na merytorycznej krytyce tych pajaców z PO i stworzył nowy, porządny wizerunek partii konserwatywnej. Wtedy na taki "nowy" PiS chętnie bym głosował.
 
No to jak najgorzej o nich swiadczy-widocznie chca sie zabawic a nie walcza o nic.Jak zhakowali Sony to tez wyciekly dane bankowe userow w olbrzymiej ilosci-zenada!!!
 
Jak masz google chrome (chociaż mi sie wydaje że na wszystkich przeglądarkach powinno działać) to kliknij ctrl f i wpisz numer wtedy będzie dużo szybciej. Pozatym podali te konta gdzie są najprostsze hasła typu 123456
 
Naprawdę wierzycie, że pół Polski ma hasło 'monika' i '123456'? Bitch please. Wiecie ilu jest antyfanów anonimowych? :)
 
Mort



może nie wszyscy ale dużo, ja z kumplem za gnoja włamaliśmy się koleżance na gg, bo miała takie hasło jak imię : iwona, i zmienialiśmy opisy na jakieś głupie, to były czasy.
 
Naprawdę wierzycie, że pół Polski ma hasło 'monika' i '123456'? Bitch please.






Patrząc na dzisiejszą młodzież myślę że tak. Pokusiło mnie i sprawdziłem jedno hasło i konto jest prawdziwe.
 
Czyli jednak anonimowi nie są 'bandą dzieciaków w maskach fapujących przed kompem', co? :D
 
Tylko wiesz,jesli to sa zwykli przestepcy to moze lepiej zeby sie do polskich protestow nie dolaczali???
 
Anonymous Polska






Totalny fake, nie podpisujemy się pod tym - http://pastebin.com/0VQv8XCK

Nie mieliby ŻADNEGO powodu, żeby coś takiego robić, zaskarbili sobie miłość internautów w przeciągu kilku dni... niektórym się to nie podoba, np. organizacji hakerskiej 'Polish Underground', która pokazała, że wiele potrafi i takie coś mogła na luzie zrobić... Nie sra się w swoje gniazdo i Anoni to wiedzą.
 





Jest też inny sposób :-)



738030311msinternet.jpg








Te hasła faktycznie są rozbrajające. 12345, qwerty, lukas (o zgrozo, muszę zmienić bo mi się ktoś na cohones wbije :-)).



Ja tam trzymam kciki za anonimowych i nie mogę się doczekać aż ujawnią te dokumenty o polskich politykach co niby je posiadają. Może być jeszcze wesoło.
 
@Bubi bardzo fajnie że widzisz w czym jest problem:) W każdej partii potrafię znależsc wartosci które są dla mnie ważne i które uważam za słuszne. Jestem za demokracją dlatego nie podobają mi się rządy jednostki czego PiS nawet nie stara się negować ( w sensie że co powie Jarosław jest święte).
 
Jak jestes fanem to powiedz cos o tych atakach na Sony,ktore stracilo ok 500 mln papierow na tym i o wycieku danych bankowych zwyklych userow takich jak ja i Ty.



Moze jest cos czego nie wiem???Bo w swietle tych faktow...
 
allladino - to było do mnie?



Wiesz, tą akcją z Sony mnie wkurwili(sam jestem posiadaczem ps3). Ale mają też dobre operacje - jak np: opublikowanie danych pedofilów i walka z tym kurestwem. A co do ACTA to niestety taka prawda, że tylko oni mogą ewentualnie coś zdziałać. My zwykli użytkownicy internetu możemy jedynie wyjść na ulice i pokrzyczeć. Za wiele to nie da. oni chociaz troszkę uprzykszą życie politykom. Mam taką nadzieję.



Tak więc ANONIMOWI NAPIERDALAJCIE!!
 
Mort



Spoko może nie zrobili tego Anonimowi. Jednak konta są prawdziwe bo sprawdzałem dlatego wrzuciłem link.
 
@lukasfight-mnie tez sie bardzo podoba hasło "jebac system".Ale poczekam z ocena Anonimowych-na razie ich dzialania dla mnie nie sa jednoznaczne,a jesli olbrzymi wyciek danych bankowych userow Sony byl przez Anonymous zamierzony to cos mi sie tu nie zgadza.
 
Back
Top