Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Panowie, nic a nic nie znam się na telefonach, a chciałbym kupić coś w przedziale 1,5k-2k, zależy mi tylko na dobrym aparacie i wytrzymałej baterii, rzućcie coś sprawdzonego:)
 
Panowie, nic a nic nie znam się na telefonach, a chciałbym kupić coś w przedziale 1,5k-2k, zależy mi tylko na dobrym aparacie i wytrzymałej baterii, rzućcie coś sprawdzonego:)
Polować na S21 Fe. Pixel 7a wygra z większością jeśli chodzi o aparat, ale minusem jest średnia bateria. Wszystko niestety zależy co robimy na telefonie i co dla kogoś oznacza wytrzymała bateria. Aktualnie większość telefonów wytrzymuje 4-5 SoT. Jeśli chcesz dobry aparat, ale nie najlepszy aparat i świetną na tle innych telefonów baterie to myślę, że Nothing phone 2 wydaje się ciekawą alternatywą, ale bardziej cena 2.5. Można zobaczyć Nothing phone 1. Na ten moment warto poczekać do końca stycznia bo sporo fajnych premier m.in. wspomniany wyżej Poco X6 oraz Oneplus 12R oba smartfony pewnie będą w przedziale 1.5-2 k, z dobrą baterią ale średnimi/dobrymi aparatami.
 
no i fajnie jakby miał 15” oczywiście sam też mogę poszukać, bardziej pytam czy w takim budżecie warto coś w ogóle szukać
Panowie, potrzebuje laptopa za max 3000 (najlepiej 2500) tak żeby udźwignął pakiet adobe i czasem jakiś film czy netflixa, macie coś sprawdzonego?
trzeba dopłacić do 6GB na GPU ~ 3800 :{
 
Mam drugie rozwiązanie chyba najlepsze. Załóż konto jeśli nie założyłeś odbierz 1000 pkt. Plus ma być chyba 8 % zniżki więc jeśli będzie można łączyć to może być najlepsza cena średniaka:

Zamów F5 i zostaw do 11.01. będzie sporo recenzji pewnie i porównań w necie więc będziesz mógł na spokojnie podjąć decyzje.
 
Patrząc na recenzje na YT z Azji, X6 pro ma jakość zdjęć na poziomie telefonu za 600 zł. Widać, że przycieli to mocno.

X5 pro od ostatniego czasu jak wrzucałes, że jest po 1500 znowu wrócił na 1800 :confused:


12gb ram i pamięć 512, ale aparat klocek przy X5 pro
 
X5 pro od ostatniego czasu jak wrzucałes, że jest po 1500 znowu wrócił na 1800
U nich to normalne, chyba im automat te ceny zmienia, tak se zmieniają na spontanie :crazy:

Zajebany syfem ten x6



Swoją drogą nie siadałbym przez przypadek za X5 pro
 
Last edited:
Co tam polecicie na telefon dla nastolatki,aparat chyba najwazniejszy. Grać na tel nie będzie. Budzet: +/- porownywalny do wymiany ekranu w galaxy S9, bo taki mam w szufladzie. Zgaduje ze to pewnie z 500-600? No i trza dodac pewnie ze 100kę na usługę wymiany?
 
Co tam polecicie na telefon dla nastolatki,aparat chyba najwazniejszy. Grać na tel nie będzie. Budzet: +/- porownywalny do wymiany ekranu w galaxy S9, bo taki mam w szufladzie. Zgaduje ze to pewnie z 500-600? No i trza dodac pewnie ze 100kę na usługę wymiany?
Za tyle to nic, ani nie będzie miało przyzwoitego aparatu, ani nie będzie zadowolona z działania tego. Tym bardziej jak ma jej ten telefon służyć na dłużej niż pół roku.
Chyba że nie zależy Ci na nowym i może być używany to do 1000 znajdziesz jakiś tel że średniej półki lub wyższej. Np S10 powystawową widzę za 1000 na Alle drogo.
 
Co tam polecicie na telefon dla nastolatki,aparat chyba najwazniejszy. Grać na tel nie będzie. Budzet: +/- porownywalny do wymiany ekranu w galaxy S9, bo taki mam w szufladzie. Zgaduje ze to pewnie z 500-600? No i trza dodac pewnie ze 100kę na usługę wymiany?
Wymień ekran, przecież skoro nie gra ani nie używa nadmiernie, to S9 jest nadal dobrym telefonem. Sensowna ekologia. 350/650 pln.

 
Duża jest różnica pomiędzy tym x6 i x6 pro? Bo w złotówkach to 400 złotych i nie wiem czy opłaca się 1700 wydawać na tego 12/512? Do 18 stycznia są ceny niższe o 200 złotych, więc wiele czasu do namysłu mi nie zostało.
8/256 to już niezbyt przyszłościowa konfiguracja?
 
Co tam polecicie na telefon dla nastolatki,aparat chyba najwazniejszy. Grać na tel nie będzie. Budzet: +/- porownywalny do wymiany ekranu w galaxy S9, bo taki mam w szufladzie. Zgaduje ze to pewnie z 500-600? No i trza dodac pewnie ze 100kę na usługę wymiany?

Za tyle to nic, ani nie będzie miało przyzwoitego aparatu, ani nie będzie zadowolona z działania tego. Tym bardziej jak ma jej ten telefon służyć na dłużej niż pół roku.
Chyba że nie zależy Ci na nowym i może być używany to do 1000 znajdziesz jakiś tel że średniej półki lub wyższej. Np S10 powystawową widzę za 1000 na Alle drogo.
Jak @VitoC wspomniał w tej cenie niema po prostu nic wartego uwagi. Nastolatka zrobi Ci piekło dorzuć trochę, by chociaż to jakoś działało bo sam być wyrzucił modele za 500-600 zł przez okno po półroku użytkowania zwłaszcza przez nastolatkę. Dorzuciłbym żeby było chociaż na:
 
Duża jest różnica pomiędzy tym x6 i x6 pro? Bo w złotówkach to 400 złotych i nie wiem czy opłaca się 1700 wydawać na tego 12/512? Do 18 stycznia są ceny niższe o 200 złotych, więc wiele czasu do namysłu mi nie zostało.
8/256 to już niezbyt przyszłościowa konfiguracja?
Screenshot_2024-01-15-18-34-13-24_e4424258c8b8649f6e67d283a50a2cbc.jpg



Sama pamięć ufs 4.0 robi robotę w x6pro i procesor mocniejszy mimo iż to mediatek (są gorsze od snapdragonów, praca na baterii i kwestia grzania)
Ale ten mediatek rozbija snapdragona z x6 (na papierze) bo ten snap to nie topowy procesor.
 
Back
Top